RozhodnutíCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:500
Počet zobrazení:21 822

V životě většiny párů přijde čas, kdy je potřeba se rozhodnout...

Přepis titulků

ROZHODNUTÍ Zlato? - Můžeme si promluvit? - Jasně, co se děje? Přemýšlel jsem. Chceš mít děti? Jak tě to napadlo? O čem přemýšlíš? Jen jsem si tak říkal, že jsme ve věku, kdy bychom se měli rozhodnout, ne?

Jasně, souhlasím. No a ty chceš děti? Já ti nevím. Na jednu stranu jsou děti hrozné... Ale taky můžou být to nejdůležitější v životě rodiče. Přesně to jsem chtěl říct. Ale svět je šílený. To je fakt.

S tím vším, co se děje, je svět hodně nebezpečný. To je pravda. A kdybychom neměli děti, mohli bychom se soustředit na své sny a jeden na druhého. Myslíš si, že jsme připravení? Upřímně? Nejspíš ne. Jasně, máš pravdu. Možná bychom děti mít neměli.

Stejně by z nás nebyli dobří rodiče. Jsme hrozně nezodpovědní. Z nás dobří rodiče nikdy nebudou, zvlášť když tolik piješ. Přesně tak. Takže je rozhodnuto? Jo, asi je rozhodnuto. Nechceme mít děti. Slyšeli jste ji.

Vypadněte odsud! Zlato? Myslíš, že jsme připraveni mít psa? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak C&H opäť prekvapil. V priebehu videa som čakal, že majú deti, tak som pozorne sledoval titulky a počúval, pričom to znelo, že deti nemajú. Takže ma vlastne zaskočilo, že tie deti majú. :)

413

Odpovědět

Ta měsíc se mi to narodí =)

310

Odpovědět

Tak se nezapomeň poučit, za dva roky si vzpomeň na tohle video a udělej správnou věc!

270

Odpovědět

Nic ve zlým, ale schválně... Zajímá tebe, že další miliony anonymů na světě budou mít za měsíc dítě? :) Nemáš Facebook etc., kde s tebou budou lidi spíš sdílet tvé nadšení a radost?

Jestli ti to ale udělá radost, tak gratuluju.

89

Odpovědět

Předvídatelné :-(

2056

Odpovědět

Taky si někdo všimnul pravidla?
Chudý,rozumově zaostalejší = mají děti v 16
Chytrý, bohatí = mají děti v 35
Morče = špatnej troll

622

Odpovědět

Nie, ty si ten čo má deti v 16-tich

32

Odpovědět

+YeeeeeeehaaaaaahTo asi těžko když jsem byl panic do 20...

90

Odpovědět

+Morcenarážka na věk nebo vrhovost morčat.. Někde jsem četl, že vysvětlený vtip se stává ještě vtipnějším a já rád pomůžu.

30

Odpovědět

+MorceTakže mám v devatenácti pořád šanci? :-)

00

Odpovědět

+LatyfundistaTo ano. Přišel bych o to dřív bohužel vztah s věřící dívkou tomu moc nepomohl.

11

Odpovědět

+MorceTřeba takový Guru Jára by s tebou asi nesouhlasil, aneb, všechno jde, když se chce...
:-)

20

Odpovědět

tak u těch co maj děcko v takovém mládí to taky nechápu, však holka ví že nic nebere a že může otěhotnět ne? tak mu ho vyblafnu a nepustím ho dovnitř ne? .-D

já třeba mám 28 a o dítě se snažíme už pár let ,akorát 10 let kouření trávy mě asi poznamenalo takže o to víc mě štve, že ti, co dítě nechtěli ho mají hned po prvním zásunu, a ti co chtějí tak musí bojovat .-/

816

Odpovědět

+RastamafianTak jeste aby nejaka zasrana fetka mela deti. Doufam, ze se vam to nepovede, nebo ze se vam aspon narodi retard, aby jste pochopili, ze drogy jsou spatne.

1549

Odpovědět

+Fetaky bych strilelTak feťáky taky moc nemusím...Ty si jako důchodce co si myslí že se tráva fetuje a píchá do žil co .-) rozhodně je tráva menší zlo než cigarety a alkohol, kterým se zas vyhýbám já... Každý máme nějaký zlozvyk, já trávu, ty zas malou inteligenci,... jo počkat to není zlozvyk ale realita.. a nezáviď, že nemáš s kým se o to dítě ani snažit, protože ty budeš bez holky až do 40ti nejmíň, užij si to s ančou dlančou.

67

Odpovědět

+Fetaky bych strilelAni bych se nedivil, kdybys ty byl ten typ "inteligenta", co si hraje na velkého sportovce z fitka, přestože je napumpovaný akorát tak z chemických sra*ek = skutečná síla žádná... a jinak se umí akorát tak odporně ožrat na diskotéce a dělat potom bordel a rozbroje všude kolem sebe. Větší odpad společnosti, než nějaký feťák - a tím myslím opravdového feťáka, nikoli někoho, kdo si jen občas zapálí jointa.

04

Odpovědět

+RastamafianTak pustit ho může i s kondomem že jo.
Obecně spíš si všímám že některé dnešní mladé dívky kterým nejde škola a nemají v životě žádné cíle se nechá rádo oplodnit protože to pro ně znamená aspon nějakou jistotu zabezpečení (i když ne moc kvalitního) a dá to jejich životu nějaký ten smysl. Bohužel jaký to bude mít dopad na ty děti co žijí v těchto podmínkách a většinou bez otce, uvidíme až za několik desítek let.
Osobně se domnívám že většina těch děti zvolí podobnou volbu jako jejich matky. Smutné.

111

Odpovědět

+MorceVšak mrkněte na film: absurdistán, je to dost výztižné. Jop ten trend docela dost platí, ale nemusí jít ani o hloupé lidi, stačí když dál nepokračují ve studiu. Je totiž rozdíl když to po střední zabalíš, tak jakoby dřív dospěješ a můžeš se oto víc věnovat vstahům. Kdyžto kdybys chtěl dítě ještě jako student, tak jsi vůl, no a v podstatě to pravidlo o inteligenci platí taky :D

50

Odpovědět

+RastamafianDúfam, že sa vám to nakoniec podarí.

82

Odpovědět

+RastamafianPokud někdo chce dítě v 16ti a je připravený se o něj postarat, tak ať.
Dříve bylo normální mít děti ve 14 a neni na tom nic zvláštního. Teda pokud by tomu odpovídala i výchova, což neopdpovídá, protože většina lidí jsou dětmi do 20ti, společnost je netlačí do toho aby dospěli.
Tím nechci říct, že by ženy měly být v 16ti těhotné, to ne, ale biologicky je to rozhodně rozumnější, než celej život propařit nebo jet karieru a pak mít dítě ve 35ti se všema rizikama.
Nejsem tak stvořeni, abychom měli děti po 35ti a po 40ti už je to většinou vážně hazard. Kdyžto v 16ti už naopak pár může být dost zralý na to, aby zvládl projít životem. Jenže jak říkám, společnost na to již dnes není zvyklá, chlap zdrhne nebo holka jde na potrat, místo toho aby se vzali a případně dostudovali nebo pracovali jak desetitisíce jiných. A přestože zákony takový svazek umožňují, tak ne, lidi akorát budou hledat do 40ti a pak koukat zpětně jak nemohou mít děti nebo že maj děti postižené.

23

Odpovědět

+MikeAno, biologicky jsme "stvořeni" (brr, to zavání kreacionismem... takže dejme tomu, že jsme se biologicky vyvinuli) pro plození dětí ve věku kolem, či ještě před dvacítkou. Problém však je ten, že takto jsme se jako druh vyvinuli v době, kdy lidi umírali ve velkém a jen málo narozených přežilo, tudíž se muselo pořád rodit, aby kmen/tlupa přežila.
Avšak dneska, kdy v našich zemích děti zpravidla neumírají je klidně možné je míti až déle, ale hlavně: Dřív také lidé žili do čtyřiceti let (plus mínus), takže mít děti co nejdřív byla vlastně jediná možnost, jak zachovat svůj rod, ale dneska, když se lidé dožívají osmdesáti? S tím souvisí tak nějak i druhá věc - rozvodovost. Dřív nebylo těžké to "Až do smrti" dodržet, bo lidé umírali v tom, co je pro nás dnes zlatý střední věk a tudíž se nelezli tolik na nervy. Ale dneska? Vím, trochu pesimistický postoj, ale strávit s někým šedesát let života? (Když jsme navíc také biologicky určení k tomu, abychom se množili co nejvíce?)...
:-)

111

Odpovědět

+LatyfundistaOpět, problém společnosti. Rozvodovost je jen vůli lidskému egu a dojmu "sobody a práv", nikoliv o lásce, odříkání a toleranci.
To že se odžíváme dvakrát vyššího věku neznamená, že jsme dvakrát déle plodní a dvakrát déle schopni vytvořit zdravý plod.

A co se týče množení, tak není problém ty děti mít a pak teprve používat antikoncepci po dalších 50 let ve svazku. A ne obráceně s tím, že vystřídám dvacet partnerů, pak si ejdnoho vybru se kterým se budu snažit mít dítě pět let, nakonec nebude uplně zdravé a ještě se s ním rozvedu.
Možná jsem idealista, ale tak by to být mělo. Nejsem naivní a vím že to tak nedopadne často, ale brát to jako normu? to fakt ne. A říkejte mi třeba staromodní. :)

A jestli sjme stvoření nebo biologicky vyvinutí je prakticky jedno, tak jako tak, o kreacionismu se tu bavit nechci a o tom, že jsme jen náhodným výplodem vesmíru, ke kterému rádi připojíme pojem evoluce který znamená něco jiného, o tom se bavit nechci taky. ;)

05

Odpovědět

+MikeV některých ohledech jsem sice také staromódní, ale zrovna v tomhle zastávám názor, že člověk by toho měl za život vyzkoušet, co nejvíc půjde (tím nenabádám k braní drog, pouze odrazuji od manželství s člověkem, se kterým jsem měl poprvé sex).
To, že nejsme dvakrát déle plodní, to samozřejmě vím a ani netvrdím, pouze jsem tím chtěl říct, že dříve bylo snazší s někým být "až do smrti", kdy to představovalo deset patnáct let, ale dnes, kdy ta samá slova mohou znamenat třicet čtyřicet let... Furt lepší rozvod, než káva od Žida... (dívám se na tebe, Maryško!)
A ačkoli bych si rád dopřál diskusi o stvoření světa za sedm dní, respektuji tvé přání.
:-)

21

Odpovědět

+LatyfundistaJa sa pripojim a dodam, ze biologicky su zeny stavane rodit uz od 13-trich rokov. V postate vtedy, ked zacina rast ochlpenie na citlivych miestach a spusta sa prva menstruacia. Lenze psychologicky a celkovo vychova a dnesny svet to neumoznuje, ako ste pisali uz vyssie. Pritom si osobne myslim, ze holky su z fyzickeho hladiska najkrajsie ked maju 14-19 rokov(plne energie, pozitivna nalada, pocit slobody, ziadna celulitida). Psychicky ale vyvinute este niesu. To su zeny a aj muzi podla mna az po 30-tke.

41

Odpovědět

+....Já s tebou soihlasím, ale to je problém dnešní doby. 2000 let nazpět byly dívky ve 12ti letech vyspělejší než jsou ženy dns v osmnácti. Uměly to co dnes 18tileté neumí, atd...

00

Odpovědět

+LatyfundistaOno vztah jde udržet, pokud bychom zastávali hodnoty pokory jako dříve. Ale dneska zastáváme hodnoty "svobody" a "práv" a každý myslí jen na sebe. A le to pak není o zkoušenís exu nebo ne. člověk buď bude nešťastný nebo bude šťastný když se bude snažit a ten sex je stejně nejlepší po dvaceti letech manželství. Což ti potvrdí i klidně kterýkoliv sexuolog, že to střídání ti nepomůže, ani rozvod a nové manželství.;)

00

Odpovědět

+Rastamafian,,však holka ví že nic nebere a že může otěhotnět ne? tak mu ho vyblafnu a nepustím ho dovnitř ne?"

No, o dítě se snažíte od tvých osmnácti, tak co já vím, třeba jsi to nikdy neměl ani v ruce, ale slyšels už někdy třeba o kondomu, že jo?? :) Btw. Prášky to taky nezachrání vždycky, kdyby si tady někdo náhodou myslel, že jsou neprůstřelné, aby se potom nedivil.

Kdo by řekl, jak poučné to může být pod videem C&H :)

11

Odpovědět

+Kafka TamuraNe tak jasne ze antikocepce a kondom neni 100% ale ja myslel ty pripady kdy proste to je jen tak z blbosti, a to je podle me dobra polovina pripadu

Snazime se 2 roky .-p

10

Odpovědět

Jsem rád, že jsem takový konec nečekal o to víc mě to pobavilo :D

390

Odpovědět

To jsi šťastlivec :) Já přesně tohle čekal, takže mě to celkem zklamalo... A vzhledem k vysokému hodnocení se můžu těšit na přísun mínusů :D

1613

Odpovědět

+oko727Taky mi ta pointa byla naprosto jasná...alespoň čokl potěšil

20

Odpovědět

+Lukáštak pokud vás pointa nepotěšila a byla jasná, dělejte to jako já ;) já od videa nic neočekávám, nepřemýšlím nad koncem a užívám si jeho děj ... ušetříte se tak zklamání .... přemýšlet můžete až po konci videa ... taky jsem si řekl že pointa byla očekávatelná, ale tím že jsem ji neočekával mě video pobavilo ;) Piss ... chci říct Peace :P

10

Odpovědět

Stephen Queen´s book, není nad klasickou četbu jako je Růžová míle, Vykoupení z drogerie Shawsank, pOsvícení, apod.

571

Odpovědět

A co teprve Tamto a Zhebni.

50