SignálCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:133
Počet zobrazení:8 363

Město je v ohrožení. Hrdinové, spojte se!

Přepis titulků

SIGNÁL Unesli starostu. - Musíme zavolat o pomoc. - Zkusíme Moth-Mana? To tentokrát nebude stačit. Potřebujeme je všechny. - Moth-Man. - Mega Máma. - John Battman. - El Reverso. - Hasicí Holka.

- Žraločí Taťka. - Mrkvový Chlapec. - Lososí Kluk. Co to kurva je? Panebože! Udělej to. Zabij nás. Prosím. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Hlásí se Chip Chapley.

Cyanide & Happiness mají Patreon. A potřebují, abyste jim přispěli. Tak se toho nebojte.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A co takhle jit do prace a ve svem volnem case delat ty serialy? to by neslo? ja vim dneska nechce pracovat nikdo. kazdej by chtel vsechno a za nic

17

Odpovědět

Tohle bylo divné... :-)

02

Odpovědět

Ještě je tu možnost, že to můžou dělat zadarmo, dokud nepojdou hlady. (vodu můžou pít z potoka) Pokud přistoupí na kanibalismus, jako tým můžou vydržet dýl, když to budou brát od méně důležitých členů týmu. :-P Co je špatného si říct o peníze, pokud dělají něco, co zajímá lidi? Nebo prostě budou nuceni skončit a už nebude žádný C&H.

181

Odpovědět

To jsem já, když vyjdu schody :D

120

Odpovědět

54 vteřin titulky, 34 vteřin je samostatné video...

Fakt úžasný -.-

Ještě hustší je jak se nebojí apelovat na fanoušky pro jejich Patreon, že by to nemohli bez toho dát. Přitom normálně fungovali už léta před tím...

Nemám vůbec problém když to vedou jako business, v čem už problém vidím je to, že nejsou upřímní a delší dobu už stagnuje jejich kvalita.

821

Odpovědět

Fungovali normálně, protože je platil YouTube, ale ten s tím teď u všech Youtuberů přestal a oni jsou odkázáni na Patreon.

140

Odpovědět

+Johan3kTo není pravda, Youtube pořád platí svoje tvůrce, byli tam akorát celkem neslavné změny a úpravy s reklamami a nevhodného obsahu..

07

Odpovědět

+EnerGy_ViaLObecně příjem klesl u všech o 20-30% to je dost slušný drop a kdykoliv může být další. Žijí-li z toho, platí prostory, energie, hypotéky atd. Tak se jich nikdo neptá jestli daný měsíc chtějí zaplatit, ale musí zaplatit. I kdyby byli jen rozezrany, tak je to ok. Chceš - zaplať.

20