Smutný Nový rok Smutného LarryhoCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:6 775

Vše nejlepší do nového roku vám přeje celý tým VideaČesky!

Přepis titulků

SMUTNÝ NOVÝ ROK SMUTNÉHO LARRYHO Odpočet je tu! Najděte si protějšek na polibek! Sakra! - Panebože! - Co to má být? Panebože, Larry, přesně kvůli tomuhle tě nikdo nemá rád. Hele, polibek zdarma. ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK MILUJTE SE V ROCE 2018 KONEČNĚ SBOHEM ROKU 2017 Zde vidíme dospívající lidské mládě v jeho přirozeném prostředí.

Všimněte si světlého opeření, kterým varuje ostatní predátory. Všimne si pamlsku, který jsme mu tam nechali? Chytil se. Všiml si, že na VRVu je 13 různých kanálů, a to včetně Crunchyroll, Funimation, Rooster Teeth, CuriosityStream a dalších.

Na co se podívá? My Hero Academia? Naruto? Yu Yu Hakusho? Rozhodl se pro Cyanide & Happiness Show. Možná koukne naráz na všechny tři série. O NĚKOLIK HODIN POZDĚJI Ano, pořád na to kouká.

Ale co je tohle? Blíží se vyzyvatel. Billy, je čas jít. Starší samec ukazuje své dominantní postavení. Jak naše mládě zareaguje? Očekávám krveprolití. Dobře, jen si stáhnu zbytek, abych se na to mohl koukat offline. A je to.

Výzva byla přijata a máme tu nového vůdce smečky. Mladý šampión si nyní označkuje své teritorium tím, že se vymočí do bot staršího samce. Zkuste VRV zdarma už dnes. Billy, co jsi mi sakra udělal s botami? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta přeložená reklama byla zábavnější.
Díky. :-)

30