DiabLoL 2: Kostka

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:31
Počet zobrazení:3 832
Horadrická kostka je prapodivná věcička…

Přepis titulků

Jsem utlačovanej! Než začal ubíhat čas, existovala jen kostka. Nevíme, kde se vzala, jen to, že tři úlomky diamantů promění na neopracovaný diamant a tři neopracované diamanty na obyčejný diamant a tři obyčejné diamanty na… Však chápete.

SÍNĚ MRTVÝCH Portál. Potřebuju portál. Portál. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jupí jste zpět! Gratuluji :)

110

Odpovědět

Gratuluji ke zprovozneni a k prvnimu letosnimu videu :D

130

Odpovědět

Teda ja uprimne cekal po mesici nefungovani nejaky prispevek nebo clanek ohledne situace a ne dvou minutove video a jeste ve stylu nic se nestalo. 😁 Jedina pripominka nefungovani je prispevek pode mnou. 😁

34

Odpovědět

Ono se pro takové případy hodí sledovat naše sociální média, především Facebook, kde jsme o situaci pravidelně informovali. Chápu, že ne všichni sociální média mají nebo je chtějí využívat, nicméně web byl nahozen poměrně nečekaně včera večer, a my jsme proto nebyli ještě úplně nachystaní. Až se z toho trochu vzpamatujeme, určitě něco přibude i v aktualitách tady na webu :).

93

Odpovědět

+ElTigreUprimne facebook nesleduju, to reknu narovinu, ale sleduju twitter a pro porovnani Edna psala novinky o situaci snad kazdy tyden, vcera hned, ze dojde ke znovuspusteni atd... Takze bych nerekl, ze to bylo necekane, kdyz Edna se na to chystala... :-) ale rikam, nic proti jen to pusobi divne... :-) opravdu nechci nadavat nebo nekomu krivdit, ale v kontrastu se zminenou Ednou to je zvlastni... Nicmene i presto jsem rad, ze jste zpet, doufam, ze s novym silnym vlastnikem se zbavite problemu a podari se vratit puvodni kvalitu webu.

11

Odpovědět

+NechapuMoc vám děkujeme za podporu! Edna je přeci jenom o něco větší projekt, než jsme my, možná měli více informací. Nicméně informativní článeček pro web se už chystá, takže nebudou ochuzeni ani ti, co sociální sítě nesledují :).

52

Odpovědět

+ElTigreJa socialni site sleduji, jen ne fejs. 😁 Na twitteru jste mrtvi. 😁 I kdyz teda veskere info mam od Edny, schvalne se podivejte na jejich web. ;-) kdo je ted vlastne admin webu? Vy? Ja myslel, ze byla hAnko?

02

Odpovědět

+NechapuVideaČesky vedou hAnko se sethe, já jsem jen řadová překladatelka a korektorka, ale v odpovídání na komentáře se tak nějak střídáme, aby diváci na odpověď nemuseli čekat moc dlouho :D.

20

Odpovědět

+ElTigreAha, dobra, dekuji za odpoved. Omlouvam se, ze tak zjistuju, ale chodim sem snad deset let a uprimne mne tahle situace docela stve a je mi docela lito, jak se web promenil. Doufam, ze se s novym majitelem opravdu blyska na lepsi casy, prece jen jde konecne o velkeho hrace se skusenosti s weby... Takze drzim palce a budu doufat...:)

02

Odpovědět

+NechapuMy se také těšíme, co změna majitele přinese. Snad samé dobré věci a vám divákům především spokojenost a radost z webu.

50

Odpovědět

Vítejte zpět VideaČesky! Děkuji za skvělou práci.

140