Špatně zvolená fatalitaDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:101
Počet zobrazení:5 891
V Mortal Kombatu je k dispozici spousta různých fatalit. Třeba Friendship – Přátelství. Nebo Babality – Proměna nepřítele na mimino. Ale je to opravdu dobrý nápad? Jaké důsledky takové chování může mít?

Přepis titulků

Dodělej ho! Co to děláš? JE TO KLUK! Gratuluju! Je to požehnání, že? Co to má... Počkat, co se to děje? Pořádám pro tvé mimčo party, Škorpíku. Snad má ten prťous důvtip po mámě. Prťous? Počkat. Ne. O tohle dítě se starat nebudu. Je to dospělý muž, kterého jsem změnil na dítě.

Hele, taky jsem měl strach, když se ze mě stal otec samoživitel, ale to přejde. Celý tvůj život se bude točit kolem tohohle zázraku. Malá rada: Používej látkové pleny. Je s nimi práce, ale dost ušetříš. Božínku! Scorpione, ten je tak roztomilý! To není moje dítě. A navíc je to Reptile. Kdo je taťkův malý šampion? To vy, pane! - Jé, ublinknul si!

- To je kyselina! Propaluje podlahu! Ty jsi ale malé zlobidlo. No jo! Rada od někoho, kdo s tím má zkušenosti: Okamžitě začni šetřit na vysokou. Později si za to poděkuješ. To by stačilo! Přestaňte! Já se o tohle dítě starat nebudu! Poslouchej, ty jsi to jediné, co to dítě má. Potřebuje tě. A myslím, že brzy přijdeš na to, že i ty potřebuješ jeho.

Víte vy co? Máte pravdu! Možná je to proto, že jsem nemrtvý přízrak z pekla, ale vždycky jsem měl pocit, že v mém životě něco chybí. Možná to byl tenhle prťous. Pojď sem! Někdo má hlad. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jedna z nejlepších věcí od Dorkly! Paráda! :-D

00