Hádka v Mortal KombatuDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:892
Počet zobrazení:10 690

A je tu další Mortal Kombat epizoda, ve které se bojovníci pohádají, protože se jim nelíbí, že si je hráč nevybral. Ještě že je na blízku Johnny Cage, který všechno urovná. :-)

Přepis titulků

Dobrá, jdu na to. Jasně, Liu Kang jde zase někoho rozkopat. To je snad překvapení století! Co prosím? Kano říká, že si tě vybrali jen proto, že jseš... - No... Vždyť víš... - Protože jseš ťaman, kámo! No tak, to trochu přeháníš. Všichni jsme si to mysleli.

Jen jsem to řek na rovinu. Takhle to Johnny C. vidí. Takhle to Johnny C. vidí. - To je přece kravina. - Ale něco na tom je, Liu. - Proč si nevybrali mě? - Protože ses narodil v pekle! Kdybych se bejval narodil v Pekingu, tak bych šel Shang Tsunga nejspíš sundat já. Ne, to přece... - Raidene, řekni něco. - Páni... Páni. Takže jen proto, že vypadám jako Číňan, jsem tvůj kung-fu brácha?

"Ně, Raiden ti napláčá! Ha ja!" Je mi z tebe nanic. Víš co? Podle mě jseš rasista ty, protože mě obviňuješ z rasismu. To je pěkná blbost. Zavři zobák, Sub-Zero, ty židovskej parchan... A sakra! - Brzdi! - Co to meleš, kámo? - Dej si voraz. Pšššt, pohnul se kurzor. Pro ochranu Země udělám cokoliv.

Ženskejm by se mělo bojování zakázat. - Páni. - Vážně? - Takhle to Johnny C. vidí! Takhle to Johnny C. vidí! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Error loading media : File could not be played.

00

Odpovědět

Opraveno. ;-)

00

Odpovědět

+BugHer0díky

00

Odpovědět

nejde prehrat!

40

Odpovědět

Už opraveno.

00

Odpovědět

:DDDDDDDDDDDDDD

200

Odpovědět

raiden : jen pritože vypadam jako čínan tak sem najednou tvůj kung fu brácha "ně raiděn ti to nepláčá!ha ja haj! tak tohle rozseká :D

225

Odpovědět

Raiden to zabil

211

Odpovědět

Edvin: A podle mě to tam zní líp než Číňan. Kdybych měl překládat podle toho, aby každé slovo znal každý člověk, který se na video kouká, tak by z toho vymizela veškerá kreativita.

223

Odpovědět

" Protože jsi ťaman, kámo " ?
S tímto výrazem jsem sice obeznámen, ale né všichni musí být. Navíc to tam nezní příliš dobře....

1846

Odpovědět

Nejlepší je vždycky jak to končí :)

200

Odpovědět

61. dil .... a shlednute to mam za pul hodky :D

188

Odpovědět

That´s how Johny C. do! :D

246

Odpovědět

Johnny C. for the win! :-)

195

Odpovědět

P A R Á D A :D :D :D

185

Odpovědět

tak tohle nemělo chybu

super

184

Další