Bitva začínáThe DOTA 2 reporter

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:524
Počet zobrazení:6 881

Pro hráče Doty tu mám opravdovou lahůdku. První díl seriálu Dota 2 reporter z YouTube kanálu Wronchi Animation. Jedná se o krátké animované episody plné vtipů a narážek na oblíbenou hru Dota 2. Nezapomeňte nám napsat, co si o tom myslíte a jestli byste měli do budoucna zájem o další episody.

Přepis titulků

Vítejte u prvního dílu Dota 2 report. Dneska jsme na straně Radiant a zjišťujeme, o čem vůbec Dota je. - S tím mi dneska bude pomáhat Anti-Mage. - Zdravím. - Takže... Proč se jmenuješ Anti-Mage? - Nemám rád magii... ani trochu... - Proč? - Všechno to začalo již dávno. Je tohle tvoje karta? Bitva začíná. Tak fajn...

Bitva už začala. Zasvěť mě trochu, o co se tu snažíme? Naším úkolem je zničit budovu Ancient strany Dire. Učiníme tak posíláním jednotek na blízko a na dálku. To zní jako dobrý plán. Silný čelní útok s tvojí armádou creepů. No, popravdě pošleme jen 4 najednou. V úplně stejný moment, kdy oni pošlou jejich... jejich 4. Budeš to muset přijmout a dál to neřešit.

Teď budeme chtít zabíjet creepy. Musíš zasadit smrtící úder, abys získal goldy. Vyzkoušej si to. Ahoj. Moc pěkné... Teď se opláchni... a zopakuj to. O mnoho zabitých creepů později...

Tak dobrá... Máme naši odměnu, nakoupili jsme itemy. Můžeme vyrazit. - Vyrazit kam? - Na pomoc týmu. Tohle je týmová hra? Překlad: Senrimer www.videacesky.cz

Komentáře (45)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dota 2 je p******a

525

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=TLWHaTbBfEM
Dali
jste mi nádherný impulz to nadabovat, Videačesky! Sice se svým překladem, který mi příjde více "friendly" k divákům, avšak můžete posoudit sami, Díky moc. :)

26

Odpovědět

Dokonalé :D

51

Odpovědět

musel som si pustit dalsie dieli na YT a zatial 6. diel (shopkeeping) velmi pobavi :D

70

Odpovědět

Rozhodně pokračovat :-)

180

Odpovědět

Jo mám prozatím všechny díly zhlédnuté a můžu říct, že jedno z nejlepších videí, která ukazují chyby, kterých se hráči ve hře dopouštějí.

Jinak, kdo by chtěl sledovat v předstihu než se to přeloží (děkuji za překlad i přesto že přeložit si to sám přeložím), tak tady: https://www.youtube.com/channel/UCNRQ-DWUXf4UVN9L31Y9f3Q

Je
to ale kanál spíše pro hráče Doty než pro obyčejného milovníka scének.

30

Odpovědět

Miluju vás, Miluju vás!!! :)

31

Odpovědět

Docela me to zaujalo. Uz jsem stihnul zkouknout vsechny dily. :)

40

Odpovědět

Jsem pro pokračování!

52

Odpovědět

fuj ten vzhled Anti-mága je humus není nad vzhled který mu dával Illidan v jedničce.

55

Odpovědět

Všechno je o zvyku, na co si zvykneš první je většinou nejlepší "pro tebe", protože tak sis to oblibil, zapamatoval a naučil se.

10

Odpovědět

Illidan a jeho podobu má v právu Blizzard proto nemá podobu takovou jakou má v 1. dotě. Illidan se navíc objeví teď v HotS.

40

Odpovědět

I want moooooore! :)

32

Odpovědět

Tak co jakej mate MMR ? :-D

22

Odpovědět

Nevíte někdo proč se mi tohle video vždy po deseti sekundách stopne? Javu jsem aktualizoval a stejně to nepomohlo. Jinak jako prohlížeč používám Google Chrome. Ostatní vide mi normálně jdou, je tohle něčím odlišné?

02

Odpovědět

warcraft dota je super, skoda ze dota 2 ma tak hnusnou grafiku

830

Odpovědět

Video super :)

Jen poznámka k překladu - "Rinse and repeat" je ustálené spojení pro situaci, kdy opakuješ nějaký postup. Přeložil bych to jako "A teď pořád dokola." nebo podobně.

Jinak díky :)

31

Odpovědět

Ano to máš pravdu, ale vzniklo to z instrukcí, které byly napsané na šampónu a lidé to ze srandy začali přidávat prostě jen k repeat. Je to jako když řekneš: "Zdar a sílu." A někdo ti odpoví: "Najdeš v sýru." (Zrovna dost blbej příklad, ale snad chápeš :D). Nic to významu nepřidává ani neubírá. Ale máš pravdu, že sem měl aspoň do poznámky vysvětlit, proč se tam přidává to rinse, večer se na to podívám, zatím veselé Velikonoce.

31
Další