Captain MarvelFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:7 685

Je tu dlouho očekávaný trailer k prvnímu filmu od Marvelu s ženskou hlavní postavou, který bude v kinech už v březnu přístího roku.

Přepis titulků

Válka je univerzální jazyk. Poznám odpadlického vojáka, když ho vidím. Nikdy mě ale nenapadlo, že by mohl přijít shora. Invaze z vesmíru... ...velká honička v autech... ...abych řekl pravdu, chtěl jsem toho nechat, dokud jsem tě dnes nepotkal. - Takže ty nejsi místní. - Těžko se to vysvětluje. Mívám takové vzpomínky.

Vidím záblesky. Myslím, že jsem tady žila. Ale nepoznám, jestli je to opravdové. ZJISTĚTE, CO Z NÍ DĚLÁ HRDINU Nemáme zdání, jaké hrozby tam venku jsou. Sami to nezvládneme.

Potřebujeme tě. Nejsem, kdo si myslíte, že jsem. BŘEZEN 2019 Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Že sebou hňápla do videopůjčovny je vtípek k pousmání, ale jinak je to takový nemastný, neslaný. Wonder Woman měla koule, tohle vypadá na babskou verzi Kapitána Ameriky bez jakékoliv invence. Necháme se překvapit, ale velkou naději tomu nedávám.

55

Odpovědět

Mám rád komiks. Momentálně je ho všude tolik a je pořád tak stejný, že mi začíná lézt na nervy...

22

Odpovědět

A kde má film Black Widow? Sry, ale tohle je i v komiksech totálně nudná bezcharakterní kráva, proč dostává zrovna ona film, před jinýmy skvělými Marvel hrdinkami?

122

Odpovědět

Protože Brie Larson je silně angažovaná ve všemožných feministických blbárnách = přesně tam, kde má aktuálně Marvel slabinu, která se ještě prohloubila po úspěchu Wonder Woman (zkus hádat, z jakého důvodu dostal vlastní sólovku Black Panther a ne třeba Hawkeye nebo Hulk). No a Black Widow je ze hry, protože gender aktivisté mají aktuálně Scarlett na blacklistu kvůli jedné roli, o kterou se ucházela https://www.tvrecenze.cz/2018/07/scarlett-johansson-se-vzdala-role.html

122

Odpovědět

+L1ghtProtože Hulk už jednu sólovku dostal a komerčně ani kriticky se nepovedla. Hawkeye a Black Widow zase nepřitáhne zdaleka tolik nefanoušků, navíc by to byl jen slabší klon dvojky kapitána. A Brie Larson nemá v tomhle rozhodování žádné slovo a rozhodně ho neměla, když se řešilo, jestli vůbec nějaká Captain Marvel vznikne. Navíc je to nejlepší způsob, jak do MCU uvést Skrully, SWORD a hlavně někoho, kdo vyřeší Avengers 4.

36

Odpovědět

+TaanMyslíš tu 10 let starou blbinu s Nortonem? Já měl za to, že řešíme současnost :) A právě o přitáhnutí nefanoušků jde, Black Panther dostal přednost, protože cílil na nepokrytou diváckou skupinu = černochy. A teď se opakuje to samé, akorát že cílem jsou bábovky. A ano, Brie Larson opravdu nemá žádné rozhodující slovo ohledně vzniku filmu (co to jako má být za převratnou informaci?), poptávka vzniká na diváckém trhu a marvelovská produkce se ji jen snaží efektivně uspokojit...ona pouze perfektně pasuje do zadání "film, kterým ucpeme huby militantním feministkám", a třeba o Scarlett se to samé v současnosti říct nedá. Jinak ale souhlas, postava Marvelky je z hlediska vývoje univerza dobře těžitelná. O to horší zpráva je ten nepovedený trailer ;)

72

Odpovědět

+L1ghtKdyž na otázku, proč sólovku dostane zrovna Cpt Marvel a ne někdo jiný odpovíš tím, že protože je Brie Larson někde angažovaná, tak to úplně zní, jako kdyby to pro tebe převratná informace byla. :)

26

Odpovědět

+L1ght10 let stará blbnia s Nortonem je úplně první film z tohodle "universa" (příběhově třetí), takže Hulk měl vlastně úplně nejlepší pozici.

30

Odpovědět

Black widow sólovku dostane (https://www.moviezone.cz/clanek/35382-black-widow-ma-solovku). Podle posledních zpráv by měla mít premiéru v roce 2020.

40

Odpovědět

sediaca babka v mhd čo dostane po rypáku .. to môže byť dobré

102

Odpovědět

Současné Marvelovky mám vesměs rád, ale tohle vypadá na generickou bezpohlavní srajdu...což celkem odpovídá zadání filmu i volbě hlavní představitelky :)

92

Odpovědět

z toho co píšeš, tak si jasně zaujatý už tím, že nemáš v lásce hlavní herečku, tak se k tomu ani nevyjadřuj radši ;) není to pak objektivní víš jak ;)

15

Odpovědět

Otravná hudba, herečka co vypadá, jako by právě dotočila high school sitcom a efekty taky nic moc. Ale za to dělo babce dávám deset bodů 8-)

2215

Odpovědět

To pujde to pujde. To dobrý film to bude to.

410

Odpovědět

Tak toto vyzerá byť dosť fádny ,, Hrdina" ničím nezaujala, asi nás čaká Marvel movie v bledomodrom.

78

Odpovědět

Další superhrdinsky film? Točí se teď vůbec něco jiného? Kam zmizelo čistokrevné sci-fi nebo fantasy?

259

Odpovědět

Buďme rádi za dalšího superhrdin(k)u. Na světě bude bezpečněji. Opouštím tedy comp a jdu ven. Následujte mě.

313

Odpovědět

Čistokrevné sci-fi nikam, ale fantasy je vskutku nedostatek.

43

Odpovědět

+SriberKvalitní fantasy je teď v seriálech... ve filmu na to je málo prostoru a sci-fi taky

60

Odpovědět

+MilixScifi taky v seriálech, viz výborná expanze. Byť pořádné miiitary scifi z hororverse nebo podobného by bylo výborné :-)

31