Avengers: EndgameFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:11 936

Druhý trailer na nejočekávanější film letošního roku je tu. Taky se už nemůžete dočkat?

Přepis titulků

Zdá se to jako před tisíci lety, kdy jsem se probojoval ven z té jeskyně, stal se Iron Manem a uvědomil si, že tě miluju. Vím, že jsem říkal, že překvapením je konec, ale vážně jsem doufal, že ještě jedno poslední vytáhnu. OZBROJENÉ SÍLY USA NÁBOR Svět se změnil.

Nikdo z nás se nemůže vrátit zpátky. Můžeme se jen snažit o to nejlepší. A občas to nejlepší, co můžeme udělat, je začít znovu. Viděl jsem je všechny umřít. Pořád všem říkám, že by měli jít dál. Někteří jdou, ale my ne.

I když je jen malá šance, musíme to zkusit. Všem, kteří už tady nejsou, to dlužíme. Zkusíme to. Za každou cenu. Za každou cenu. Za každou cenu.

Za každou cenu. Tahle se mi líbí. V KINECH OD 25. DUBNA

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Takže hulk asi moc za řeč nestojí i když je v Avengerech od začátku. Prostě Baner co se utrápeně otočí na kameru ... Stark, Amerika, Thor s ostatními i nepůvodními na plný ceres nostalgic s**t ale Hulk nic. Je to epické, těším se jak cyp, ale ten Hulk/Baner mě mrzí. Taky si zaslouží, flashback vzpomínky atd.

75

Odpovědět

Hulk/Banner nema vzpominky, protoze v prvnim Hulkovi hral Bannera herec Edward Norton a ne Mark Ruffalo :D :D :D

102

Odpovědět

+RandomGeek0084Ukážu pár bitek z The Incredible Hulk kde bude jen Hulk a potom třeba jak uteče to dítě a Ruffalo Banner se podívá na Black widow a ukazka nového Hulka, bitka se starkem Bitka na Ragnaroku s Thorem a pak až se klidně Banner kouká do kamery smutně. Zkrátka alespoň ukázka toho že k nim patří a členem a ne že se Banner otočí a koukne smutně do kamery. Ok jsi tam ... Další.

52

Odpovědět

+SeriousSaidVšak on ještě se ještě ukáže.

01

Odpovědět

tak to bude pořádná odměna za odevzdání bakalářky

113

Odpovědět

Asi to pro některé fanoušky bude těžké pochopit a dají mi to sežrat mínusama, ale moc si přeju, aby to šílenství ohledně komiksu už opadlo a začaly se v USA zase točit i jiný zajímavý filmy s úplně jiným náhledem, nápady atd...
To říkám i přes to, že jsem sám velký komiksový fanoušek a na začátku "komiksové éry" jsem byl nadšený a první polovinu tohoto filmu považuju za jeden z nejlepších filmů od Marvelu.

3312

Odpovědět

Upřímně jsem čekal kdy někdo něco takového napíše. Až Marvel zavře krám, tak se propustí zaměstnanci, prodá co se dá a prostě to skončí. Někteří se uchytí jinde ale spousta bude směřovat k podobnému žánru (myslím hlavně kreativce, kravaťáci budou rádi u všeho). Každopádně nevnímám to tak, že mi ty filmy berou jiné.
Navíc nejlépe jak proti tomu bojovat je nekoukat na trailery, nechodit do kina, nekomentovat to a když tě tím někdo začne otravovat, tak mít v záloze film, který tě upoutal a odvést od toho řeč a nebo vztyčit prostředník a jít domů...

153

Odpovědět

+PolymorfMám na co koukat, je z čeho si vybrat a to i z filmů natočených v USA, ale přesto se nemůžu zbavit dojmu, že ty filmy už jsou jen rutina, tupé opakování toho samého jen v jiných kostýmech a kulisách a o tom, že částečně množství těchno filmů omezuje jinou tvorbu jsem pevně přesvědčen. Do jaké míry, se těžko určuje, ale ta produkce je tak masivní, že prostě logicky ostatní tvorbu omezovat musí. Byl bach radši, kdyby vznikla polovina těch filmů, měla kvalitní scénář a nevykrádala se navzájem.

03

Odpovědět

V USA se pořád točí jiné zajímavé filmy. Superhrdinské filmy nenahradily ostatní.

234

Odpovědět

Teď jsem byl na Captain Marvel, abych se tedy připravil na Avengers.
Pustili se trailery: Shazam, Hellboy, Avengers...
Na csfd se podívám, co nás čeká: Spiderman, Strážci galaxie, The Eternal, Black widow..
A teprve to rozjíždí DC Comics: Deadshot, Batgirl, Batman, Superman, Wonder woman, Zelená lucerna (pche).
Už nevím, jestli se mám těšit nebo ne?

51

Odpovědět

To máš smolu, pokým to bude zarábať tony prachov tak Marvel bude pokračovať vo svojom ťažení. Chcelo by to ale natočiť niečo bude rovnako kvalitné ako dark knight.

53

Odpovědět

Upřímně, bereš mi ta slova prakticky z huby. Já jsem ta generace co vyrůstala na čtyřlístku, vzpouře mozků, malý bůh, galaxia...
Pokud se nepodívám na wikipedii tak hromadu těch hrdinů ani neznám a co si po revoluci pamatuji je jedině Spiderman protože na Nově ráno dávali animák a to je celé. Ostatní co na mě zaútočilo je jedině z universa DC.

01

Odpovědět

Co to je za žblept? Ve světě a nebo i jen v USA se ročně natočí takových filmů a plno z nich je i hodně kvalitních. Filmů z Marvel Universe jsou ročně cca 2-3, to ti přijde jako hodně z těch několik desítek či stovek, co se v USA natočí? Filmů z DCEU jich taky vzniká cca 2 ročně, vždyť to je nic.

Chápu, že ti to tak přijde, protože tyto komixové filmy mají momentálně velkou popularitu a kvůli tomu se o tom i dost všude mluví a píše, ale sakra co takhle trochu bádání? Dle CSFD vzniklo za minulý rok 300 filmů v produkci z USA, z nich bylo komixových filmů odhadem tak 10 a z toho i byly dokonce nějaké kreslené, které u nás v kinech ani nebyly.

Tohle ti připadá, že "se v USA netočí už nic jiného než komixové filmy"?

121

Odpovědět

+.&rewKdyž ta čtu ty hádky tam sem hodím zajímavost.

Krokodýl nemůže vystrčit jazyk ani s ním nijak volně pohybovat, protože ho má přirostlý ke spodnímu patru. Krokodýl má také nejsilnější trávení ze všech živočichů. Stráví krunýře želv, kosti, kopyta.

21

Odpovědět

+MUDr. Prof. HuskyTo je opravdu zajímavé. Děkuji pane profesore.

01

Odpovědět

+.&rewPro mne je to jen určitá póza, kterou dost často vidím pod trailery. Jen koukám kolik lidí to vidí stejně, přitom je to stále jejich postoj se kterým se dá velice snadno bojovat.

11