VenomFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:109
Počet zobrazení:8 249

Venom, jeden z největších nepřátel Spider-Mana, dostává svůj vlastní film. V roli reportéra Eddieho Brocka (Venoma) uvidíme Toma Hardyho (Temný rytíř povstal, Taboo, Revenant, Šílený Max: Zběsilá cesta). Těšíte se?

Přepis titulků

Měli byste se fakt bát. VENOM OFICIÁLNÍ TRAILER Děkuji vám všem za tento okamžik. Okamžik, o němž si mnoho lidí... mohlo jen nechat zdát. Dnes se začnou psát nové dějiny. Chlap, pro kterýho děláš, je zloduch. Já pro něj nepracuji, to moje firma.

- Budeš se zítra chovat slušně? - Jen dělám svou práci. Jsem reportér. Sleduju lidi, co nechtějí být sledováni. Co ta tvrzení, že verbujete ty nejzranitelnější na testy, kvůli kterým umírají lidé? - Zmizte. - Skončil jste, pane Brocku. - Výhrůžka? Musíš se naučit, jak se skrývat. Já jsem v tom dobrej, ale ty...

Ty seš marná. Ať už seš kdokoliv. Pracuji ve Life Foundation a potřebuji vaši pomoc. Něco jsme našli. Říkáme jim symbionti. Carlton Drake věří, že spojení člověka se symbiontem je klíčem k naší evoluci. Je mi fakt blbě. - Slyším hlas. - Eddie. Nejsi skutečnej, seš jen v mý hlavě.

Budu chtít majetek pana Drakea zpět. Já nevím... - Proč bychom to dělali? - NA PODZIM Pokud chceš zůstat, budeš ubližovat jen zlým lidem. Já to vidím tak, že budeme dělat, co se nám zlíbí. Ujednáno? PŘIJMĚTE Jsi ochoten obětovat...

SVÉHO VNITŘNÍHO ...to, na čem ti nejvíc záleží? ANTIHRDINU Měli byste se fakt bát. Co jsi sakra zač? My... jsme Venom. VENOM ŘÍJEN Překlad: DrGuryon www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jestli Tom Hardy nebude mít většinu filmu něco přes xicht tak na to odmítám jít do kina. Tom Hardy bez masky není Tom Hardy.

30

Odpovědět

if you really want to watch something then visity this you will love it and videos are free and daily updates ......
https://porntubeporn.com

00

Odpovědět

Podle toho obrázku jsem myslel že je to vtip...

00

Odpovědět

Stejně je ten Venom hodný, že si nezvolil žádné mimozemské jméno.

30

Odpovědět

Zlý Kůň má pochybnosti.
Zlý Kůň si myslí, že to vypadá jako Prototype: the Movie.
Zlý Kůň ovšem dá šanci takovému dělu jako je Hardy.

201

Odpovědět

Po přečtení tvého komentu jsem dostal chuť si zahrát Prototype :D

00

Odpovědět

Když jsem viděl SONY, tak jsem si trochu ublinknul do pusy... Snad to bude našlapanej dobře napsaný film, a dohodnout s MARVELem kooperaci a Hardy by si pak poddal Toma Holanda - Venom vs Spider-Man. Sice nevěřím ani jednomu z mých prohlášení avšak i přes můj nenávistný postoj k SONY a copyrightům, které si ponechali se mi postava Venoma líbila. Tak snad ho nedají do posledních pár minut filmu.

Celkem to na mě působilo jako film Spawn, což je parádní komiksová klasika. Uvidíme.

60

Odpovědět

Konečně aspoň pořádnej trailer. Vypadá to béčkově, ale to nutně neznamená, že to bude špatný :)

10

Odpovědět

Je tam sice Tom Hardy, ale myslím si, že z toho moc nebude.

30

Odpovědět

+RainMakerJá se toho taky obávám, ale už podle traileru se mi líbí pojetí Venoma. Takový měl být. Ta uječená mrňavá blbost ve třetím Spider-manovi by sedla spíš na Carnage.

20

Odpovědět

z pekel

10

Odpovědět

vyzera to beckovo

106

Odpovědět

sám si bečka

87

Odpovědět

Tak pěkny je ten Venom i když to furt vypadá že film bude na hovno jsem zvědav jak bude vypadat Carnage. Sony se podle mě nedá moc věřit bo jejich filmy pomalu znači sračkoidnost. Např: Ghostbusters, totální vymrd s kvalitní tvorbou Temná věž. Jediné malé plus je za Jumanji. Ale jinak Sony točí hovna až mě to kolikrát odrazuje když před filmem vidím Sony.

60

Odpovědět

Sony s posledním Spidermanem docela zaválel, ale na to všichni zapomínají ;)

35

Odpovědět

Nebudí to ve mně nadšení ...
Zdar Max

21

Odpovědět

That's what she said!

60