Black WidowFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:4 386
Již na konci dubna na nás bude v kinech čekat prequelové završení příběhu Black Widow. Těšíte se, nebo vás tato sólovka nechává chladnými?

Přepis titulků

Říkám, že sestra se přestěhovala. Že jsi učitelka. A tvůj manžel renovuje domy. Zvažuješ, že se přestěhuješ, ale čekáš, až spadnou úrokové sazby. To není můj příběh. Než jsem byla Avenger, nadělala jsem pár chyb. A spoustu nepřátel.

Říká si Taskmaster. Ovládá Red Room. Manipuluje s nimi. Jsou při vědomí, ale nemají na vybranou. Měla jsem se pro tebe vrátit. Kolik dalších tam je? Dost. V ČR OD 30. DUBNA Musíme se vrátit tam, kde to začalo, aby už to nikdy nikomu dalšímu neudělali.

Jsme rodina. Budeme bojovat s tebou. Nevyhraješ. Vždy mi přišlo nejlepší… neohlížet se za minulostí. - Máš plán, nebo se mám dál krčit? - Plán byl ujet pryč. To byl na houby plán. Musíme si vybrat. Mezi tím, co po vás chce svět, a tím, kým jste.

Já se rozhodla. Už nebudu utíkat. - Stane se tohle. - Natašo, nehrb se. - Nehrbím se. - Budeš z toho mít hrb. - Poslouchej matku. - Bože, to… Všichni buďte zticha. Já nic neřekla, to není fér. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta Scarlet, to je baba :3

20

Odpovědět

Júúú, už som si myslel, že to bude ďalší sólo film o hrdinke, ktorá hľadá svoju nezávislosť a ukazuje nám, aké sú ženy silné aj bez chlapa. Ale chvalabohu to vyzerá, že nám tento krát pop kultúra nevopchá žiadnu hodnotu tak násilne, ako pri pani psychologičke Quinzelovej.

12