MorbiusFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:5 030
Po úspěchu Venoma přichází Sony s dalším drsňákem, který se zná se Spider-Manem. Jared Leto nám představí vědce, který trpí ošklivou nemocí krve, a když použije vlastní experimentální léčbu, stane se z něj bytost podobná upírovi.

Přepis titulků

Michaele, znám tě už z doby, kdy jsi byl ještě dítě. Máš dar. Vždy jsi jej měl. Pokud na tvou nemoc existuje lék, najdeš jej. Měl jsem zemřít už před lety. Proč jsem pořád tu, než abych ji vyléčil? Mám vzácnou nemoc krve a dochází mi čas. Možná je to moje poslední šance.

Co máš za lubem? Není to zrovna legální. Nechci, abys trpěl víc, než už trpíš. Tohle bude lék. Za jakou cenu? Od autorů filmů Spider-Man: Homecoming, Spider-Man: Daleko od domova a Venom. Michaele?

Co se to děje? Umíral jsem. A teď se cítím víc naživu než kdy předtím. Zvýšená síla a rychlost. Schopnost používat echolokaci. A neodolatelná touha po krvi. Jak daleko můžeme zajít… abychom něco napravili? Dokud není lék…

horší než nemoc samotná. Michael Morbius. Už tě unavuje hrát si na klaďase, co? Jak je, doktůrku? V KINECH OD 30. ČERVENCE Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Leto he tak nezajímavý pizdec že ho snad ani tohle nezachrání. Ať si jde vít na podia a neseeree se do filmů když umí hovno hrát a jeho role jsou lehce zapomenutelné až na případy kdy to poseeree natolik, že se o té roli bude mluvit snad krykoli se ukáže kdokoli se zelenýma vlasama a bledou kůži. Ano mluvím o Jokerovi Nejokerovi. Fetce co si na Jokera hraje a představitel je ještě po takové srágoře naštvaný že to s ním netáhnou dál.

17

Odpovědět

no ale mozno sa niekto najde kto postave morbius napravi reputaciu

10

Odpovědět

Když už nic nefunguje a studio potřebuje prachy - zkusí film o upírech :-D

13

Odpovědět

Úspech je istý, o tom žádná, len či to nebude taký prúser po príbehovej stránke ako bol Venom, hype obrovský z trailerov a výsledok ,, meh". Bez hardyho by to bolo na odpad skoro rovnako ako toto bez Leta.

90

Odpovědět

Nedelam unahleny zavery, jako je to strasny, nebo to bude super. Jen trailer samotnej me prisel takovej nemastnej neslanej a nejvic na ne udelal dojem Keaton na konci a to tam byl vterinu. A to mam Leta radsi jako herce, nez zpevaka, jen to zatim nenechalo zadne pocity.

30

Odpovědět

Jediné, co mě zaujalo, že se v jednom záběru mihnul Matt Smith

10

Odpovědět

Tak on taky není zárukou kvality, že jo. U Terminatora mu to taky nevyšlo.

10

Odpovědět

Vypadá to na stejný akční béčko jako Venom. Ale svoje nenáročný fanoušky si to najde.

120

Odpovědět

proti venomovi nic jako takovýho nemám, ale na druhou stranu to neplánuju vidět víc jak jednou...

40