Spider-Man: Daleko od domova – 2. trailerFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:70
Počet zobrazení:6 276

Endgame je za námi a v létě nás čeká zakončení třetí fáze MCU – film Spider-Man: Daleko od domova. Pozor, trailer obsahuje spoilery k filmu Avengers: Endgame, takže pokud jste Endgame ještě neviděli, trailer si nepouštějte!

Přepis titulků

Trailer na film Spider-Man: Daleko od domova je tu. Ale pokud jste neviděli Endgame, vypněte video, protože trailer obsahuje spoilery. Pokud jste už Avengers: Endgame viděli, užijte si trailer. Ať jdu kamkoliv, vidím jeho tvář. Hrozně mi chybí. Taky mi chybí. Podle mě by Tony neudělal to, co udělal, kdyby nevěděl, že až bude pryč, budeš tu ty.

- Z tebe teď bude nový Iron Man? - Ne, protože pracuju místo vás. - Cože? - Dělám si legraci. Pokračujte ve své práci, protože já jedu na dovolenou. Pozor, volá ti Nick Fury. - Já s ním nechci mluvit. - Ale jo. - Proč? - Jinak s ním budu muset mluvit já. - Tys mu to típnul?

- Už musím. To nemůžeš! - Jak je, paka? - Jak je? Mluvíme o výletu. Jsem v Benátkách... - Myslím, že MJ mě má ráda. - To mi připomíná mý první zamilování... Je obtížné tě kontaktovat, Spider-Mane. Tohle je pan Beck. - V mém světě by ses hodil. - Jakém světě? Beck je ze Země, ale ne té naší.

Lusknutí vytvořilo trhlinu v naší dimenzi. Takže existují paralelní světy? Máme práci. A ty jdeš s námi. LETOS V LÉTĚ Nemůže vám pomoct někdo jiný? - Thor? - Někde ve vesmíru. - Captain Marvel? - Není dostupná. Ale já jsem jen přátelský soused Spider-Man. Ale prosím tě, byl jsi ve vesmíru. Co chceš, Petere?

Chci se vrátit za holkou, co mám rád, a říct jí, co cítím. - MJ, já... - Jsem Spider-Man? Ne, jistě že... Je to celkem zřejmé. Možná nejsi připravený, ale za tohle zodpovídám já. Záchrana světa vyžaduje oběti. Občas někdo umře. Panebože...

Mí přátelé jsou kvůli mně v nebezpečí. Svět potřebuje nového Iron Mana. Postavíš se tomu, nebo ne? - Musíme vypadnout! Do stíhačky! - Kdo jste? - Pracuju se Spider-Manem. - Pro Spider–Mana? - S ním, ne pro něj. Nový plán. OD 4. ČERVENCE V KINECH Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Podle mně je tohle rozhodně nejlepší Spider-Man a zvlášť co se hereckého obsazení týče. Tom Holland padne do kostýmu Spider-Mana perfektně. Spider-Man s Tobym byl dobrý s Garfieldem to byl odpad, ale tohle je rozhodně nejlepší. Upřímně jsem vůbec netušil že do nového filmu dají Mysteria, narozdíl od Goblinů a zvířecích přátel a nepřátel Spider-Mana působil trochu okrajově.

00

Odpovědět

Vypadá to dobře, tohoto nového Spider-mana jsem ze začátku taky moc nemusel, ale docela mu přicházím na chuť.

11

Odpovědět

Radšej by som si pozrel Amazing spider-man 3 ako toto.Spoiler: Rád by som videl, ako by sa Peter vysporiadal zo smrťou Gwen Staceyovej :( Najlepší spider-man bol Garfield a Tobey zasa najlepší Peter. Tento Holand je len decko v elastickom obleku ...

016

Odpovědět

Bohužel Amazing Spiderman 3 už nenatočí, protože se tehdy představitel Spidermana nedohodl se Sony a proto ho shodili ze stolu. Už začaly navíc jednat z Marvelem. Někdo tvrdí, že pozůstatek třetího filmu je Venon.

11

Odpovědět

Proč tohle tady je, když je tohle video na csfd.cz v Českém dabingu ?

216

Odpovědět

Na ČSFD je v dabingu trailer 1:42 dlouhý, tohle má skoro 3 minuty.

33

Odpovědět

Navíc ten dabing je mírně řečeno otřesný.

82