The IrishmanFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:6 623

Robert De Niro, Al Pacino a Joe Pesci, to jsou hvězdná jména nového filmu z produkce Netflixu na motivy knihy Charlese Brandta I Heard You Paint Houses (Slyšel jsem, že maluješ kvartýry – tato hláška zazní i v traileru) o nájemném vrahovi Franku Sheeranovi, který zabil více než 25 lidí. Zabiják s přezdívkou Ir se mimo jiné přiznal k vraždě Jimmyho Hoffa, odborového předáka řidičů náklaďáků. Film by měl mít na Netflixu premiéru 27. září.

Přepis titulků

Haló? SNÍMEK MARTINA SCORSESEHO Zdravím, příteli. Mám tu toho kluka, o kterém jsem s tebou mluvil. Dám ti ho k telefonu, můžeš si s ním promluvit. Haló? - To je Frank? - Ano. Zdar, Franku. Tady Jimmy Hofa. - Rád vás poznávám.

- Já tebe také, i když je to přes telefon. - Náš přítel o tobě mluví velmi dobře. - Děkuji. Jen tři lidé na světě mají jeden z nich. A pouze jeden z nich je Ir. Slyšel jsem, že maluješ kvartýry. Ne, ne, prosím. Ne, počkat. Ano, maluji, pane. - Kam jdeš? - Do práce. Víš, co se teď děje, Franku.

Velký firmy a vláda se nás snaží stáhnout ke dnu. Možná demonstrujete neschopnost projevit uznání. Vím věci, které neví, že vím. Nesmí ti unikat širší souvislosti. NA PODZIM - Dřív nebo později... - Vemte mu tu zbraň z ruky! JEHO PŘÍBĚH Každý z nás musí jednoho dne zmizet. ZMĚNIL HISTORII Chceš toho být součástí, Franku?

Chtěl bys být součástí této historie? Ano, chtěl. Cokoliv budete potřebovat, jsem k dispozici. Rád se vykecává, co? Překlad: Karolína www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ať tady jde do p****e De Niro. Jinak De Nirovi čest za mnohé filmy, vynikající herec. Proč? To není člověk irského vzhledu a navíc je malý. Irové opravdu vypadají trošku jinak a ve filmu by měl mít nejméně 1,9 m.

03

Odpovědět

Pre nás Slovákov by mohli v tom veľkom Holivúde natočiť film o nejakom slušnom, podstivom, dobrom človeku. Pretože filmy o mafiánoch naozaj teraz nepotrebujeme. Stačí si každý večer zapnúť správy a sledovať dianie v slovenskej politike. Tam sú také kauzy a prepojenia vrcholových politikov na organizovaný zločin, že to by ani najlepší scenáristi nevymysleli.

30

Odpovědět

Mafiány od Scorseseho považuji za nejlepší mafiánský filmy a Vlk z Wall Street je mezi mými top deseti, takže stále jeden z největších filmařů.

00

Odpovědět

dost aktualne, tak pred tyzdnom a viac

27

Odpovědět

Trailer vyšel opravdu nedávno :) Myslím dva dny zpátky

70

Odpovědět

+ElBartoneee vac

011

Odpovědět

+v m vargaVíš, že je snadné ověřit, že to opravdu nebylo "před týdnem a víc", ne? Video vyšlo na YouTube 31.7. a my jsme jej publikovali 2.8., dva dny od vydání. Takže ano, dost aktuální.

101

Odpovědět

+Xardassa co ked to bolo na yt, poniektori vidime nieco skor ako bezni smrtelnici

111

Odpovědět

+v m vargavarga placaš sračcky

02

Odpovědět

Vypadá to dobře, hned mi to připomnělo Mafii... :)

00

Odpovědět

Kdyby i tu zfilmoval Scorsese, nezlobila bych se.

60

Odpovědět

Scorceseho filmy mam rad a ty jeho mafiansky zboznuju. Takze sup sem s tim ! Dlouho nikdo nenatocil nic o mafianech, co by sahalo alespon po kotnik Goodfellas, nebo Casinu.

110