Deadpool & WolverineFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:39
Počet zobrazení:1 504
Podaří se Deadpoolovi nakopnout MCU? Uvidíme v červenci.

Přepis titulků

Hodně štěstí, zdraví! - Proslov! - No dobře. Posledních pár let bylo náročných, ale jsem spokojený. A to díky vám všem. Jsem ten nejšťastnější člověk na světě. Něco si přej. - Wade Wilson? - Kdo to chce vědět? To mě má vyděsit? S peggingem mám zkušenosti.

Na rozdíl od Disneyho. Pane Wilsone. Zatímco jste byl v bezvědomí, tak jste se pokálel. Nebyl jsem v bezvědomí. Kdo jste? - A proč jsem tady? - Pojďte za mnou. Wade, jste výjimečný. Tohle je vaše možnost stát se hrdinou mezi hrdiny. Už cítím, do čeho jste to šlápli. Váš filmový vesmír se navždy změní. Jsem váš mesiáš.

Já jsem… marvelovský Ježíš. V ČERVENCI VŠICHNI SI ZASLOUŽÍ - Prosím! - Ty vole! ŠŤASTNÝ KONEC Tohle zbožňuju. Počkat!

Tak tam jen tak nestůj, ty opičáku. Pomoz mi. Ne, tak dobrý, díky moc… 26. ČERVENCE

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Musím říct že osobně nesdílím ten stejnej pesimismus kterej tu mají ostatní, podle mě bude Deadpool 3 nářez, a to hlavně proto že DÍKYBOHU filmu nechali tvůrce který tu sérii milujou a záleží jim na ní. Bude to podle mě podobnej případ jak se Strážci Galaxie, který uspěly jenom díky tomu, že James Gunn dostal volnou ruku jakožto tvůrce, a ne jako korporátní loutka

10

Odpovědět

Takže sázka na jednu kartu. Ak tento film bude taký ,, kvalitný,, ako Marvels alebo Thor 4, myslím, že aj tí najskalnejší fanúšikovia už definitívne zlomia húl nad Marvel filmami. Vlastne to už urobili vzhľadom na tržby posledných ich filmov :)

21

Odpovědět

Jaja. Nezažraní fandové už nad Marvelem zlomili hůl circa 2015.

00

Odpovědět

Nemyslim si ze Marvel potrebuje nakopnut. Ten pomer dobrych a zlych filmov po Endgame maju zhruba rovnaky ako pred Infinity war ;) Maju slabsie a lepsie chvilky

25

Odpovědět

Jojo, to je jak s lejnem... můžete vyšlápnout normální psí, nebo uklouznout a přistát obličejem v kravinci... slabší a lepší chvilky, stejně jak u Marvelu, nechcete zažít ani jednu.

83

Odpovědět

+ZapomněljsemhesloTrefnější popis Marvelu jsem ještě nečetl :D

23

Odpovědět

Tak to vůbec ne. Po Endgamu vyšly dva dobrý filmy - No Way Home a Guardians of the Galaxy Vol. 3. Všechno ostatní byla s****a za sračkou.

10