Deadpool a Korg reagují na trailer na Free Guy

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:5 614

Představitelé Deadpoola a Korga, Ryan Reynolds a Taika Waititi, se sešli na natáčení filmu Free Guy, a protože ten jde zrovna do kin, využili toho, aby se vrátili do svých kostýmů a zavtipkovali na vlastní účet.

Poznámky:
Dupík je postava králíčka z disneyovských animáků o Bambim.

Přepis titulků

Překlad: marysol www.videacesky.cz Táta musí vyjádřit trochu vzteku. DEADPOOL MAXIMÁLNÍ REAKCE Nazdárek, jak se má naše Frakce Reakce? Tady Deadpool. Nezapomeňte kliknout na odběr a sledovat mě na Patreonu. Před týdnem se vám všem líbila moje reakce na trailer na Cruellu. Kde jsou ti zas*aní psi? Takže tento týden budu reagovat na trailer na film, o kterým jsem si upřímně myslel, že vyšel už tak před rokem…

Free Guy. Evidentně je to ale tento srpen. Tento týden máme i reakčního hosta, Korga, kterej nebyl moje první volba, ale všichni ostatní mají moc práce na Disney+. - Pozdrav, Korgu. - Čau, já jsem z kamenů. - Díky za pozvání, Paule, mrzí mě, žes umřel. - Ježišikriste. Pojďme na to.

Jsem Guy. Jmenuje se Guy, tak jako ten film. To je dost chytré. Že jo? - Mám nejlepšího kámoše. - Tohle je to nejlepší kafe. - Ty pondělky, co, Joe? - Máš recht, Guyi. Pojďme to stopnout, ať může každej napsat: „První.“ „Ten trailer ukázal moc.“ Nebo „Reynolds je jako já“, což je mimochodem fakt urážející.

Hotovo? A pracuju v bance! Všichni na zem! Myslel jsem, že mám vše, co potřebuju. Ale pak jsem potkal ji. - Jodie Comer! - Jodie Foster! - Tu miluju. - Doufám, že ji neodkráglujou. - Co je odkráglování? Praktika, při který zabijou ženskou postavu nebo jí ublíží, aby motivovali nebo mučili hrdinu, známá taky jako Deadpool 2.

Dík, že ses zeptal. Tomu říkáme můstek. Všichni na zem! - Všichni kromě tebe. - Mě? Něco v tobě je, Guyi. Čekali, že prostě… To zní jako únos. - Nasaď si je. - Fajn. Panebože!

BANKOVNÍ LOUPEŽ Co to je, nějaké trikové brýle? Je to o trikových brýlích. Brýlový trikař. Tenhle svět je videohra. Nejsi skutečný. - Kopni toho sr… - Bože. Člověk, co tenhle svět stvořil… - Nějakej názor na našeho záporáka, Korgu?

- Vypadá to, že má čtyři ruce. A na těch dvou spodních má rukavice. Líbí se mi. Máš slíbenej seriál na Disney+, že jo, zm*de? Bože! OD STUDIA, CO PŘINESLO DEADPOOLA Porušení práv. - …že na ničem, co děláš, nezáleží? - Sedím tu s nejlepším kámošem a pomáhám mu v nouzi. Jestli tohle není skutečné, tak nevím, co jiného je. - Vím, že tenhle svět je jen hra… - Dívej, jak tam kráčí v tom modrým triku. - Zasloužil by pěstí.

- Díky, Guyi. - Budu výborňák. Páni, tak si užívej svýho doživotního panictví. Padej. TENTO SRPEN Tohle hraní si na dobráka kazí celou hru. - Zbavte se ho. - To je Taika Waititi. Je to sympaťák. MAJÍ VÝBORŇÁKA Králík. Možná je tohle hranej Dupík, na kterýho nikdo nečeká.

Skoč. Skoč! Skoč a chyť tu kouli! - Ne! - Nicka. Páni, tělovej airbag. To žeru. Nemůžu umřít! Něco zlýho se… Jo, tady to je. FREE GUY JEN V KINECH OD 12.

SRPNA Tak jo, vypadá to zábavně, jako když Fox dělal na konci velkej výprodej. Nevím, jestli stálo za to odvádět mozeček kanadskýho Cumberbatche od mých filmů. Víš co, dám tomu… Dám tomu 4 z 5 avokád. Korgu? - Mě avokáda vychovala. - Bože, zabijte mě rovnou. NENAJDETE NA INTERNETU 12.

SRPNA Nějaký… Nějaký tipy na to, jak se dostat do MCU, Korgu? Měj sen. Hoň se za ním. Pak o něj přijď. Sabotuj všechny druhy štěstí v honbě za tím snem. Vylez na vrcholek té hory, a když se dostaneš na vrchol, spadni dolů a uvědom si, že se ti ten sen nikdy nesplní.

A pak si zkontroluj e-maily. Možná tam budeš mít zprávu od agenta: „Chce s tebou mluvit Marvel.“ Jo, Temný svět se mi líbil víc. Takový s*ačky kvůli půlce zku*vený pence za zhlídnutí.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář