V obleku DeadpoolaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:191
Počet zobrazení:16 737

Grahamovým hostem je Ryan Reynolds, který nám přiblíží, jaké to je v Deadpoolově obleku, přidá něco k tréninkům s Joshem Brolinem a na závěr společně s Vanessou Kirby přidají historky o setkáních s fanoušky.

Přepis titulků

Když jsme u vypracované postavy, ty nosíš ten oblek, což je fajn, máš oblek. Jo, vlastně je to spíš velký červený celotělový kondom, ale jasně, můžeš tomu říkat oblek. - Ale Joshi, to jsi opravdu ty-- - Hej, v tom obleku jsem vážně já. - A jak se to obléká? - Máme na to tým lidí, kteří mě oblékají. Vždycky se hrozně bojím, že se pozvracím do té masky. - Potíš se v tom?

- Jo. - A kýchnul jsi v té masce? - Jo, hodněkrát. - A máš takové to drbátko na záda? - Ne, tam není žádný prostor. Když si to obleču, vím, jak chutnaj moje genitálie. Je to nechutný. - A nevyváleli tě v pudru nebo tak? - To dělám sám, když přijdu domů. Nejlépe s levandulovou vůní. Z něho úplně čiší, že posiloval. I když je v tom obleku a tak. Když jsem dělal Avengers, viděl jsem, jak si chlapi vzali ty obleky a předtím jsem si říkal, že neposilovali, ale obléknou se a vypadají fantasticky.

Ale jeho oblek není vyboulený a podobně, takže vím, že fakt něco dělal. - Je takový Daniel Day-Lewis mezi komiky. - Metodické herectví. Zatímco já ve svých 50 letech se svými bolestmi se kvůli tobě mučím. - Ale vyplatilo se to. Jsem teď namakaný. - Já vím, neuvěřitelné. A je super, že jste informovali fanoušky a nahrávali videa z tréninků, třeba tohle: - Byl jsi u toho, Ryane? - Já s tím neměl nic společného. Ale měl, bylo to nepřímé, ale byl jsi v té koupelně, přiznej to.

Jo, natáčel jsem to.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zdá se mi to, nebo je Ryan v obličeji nějaký pohublý? Nebo já jsem už celkem utahaná, tak se mi to možná jen zdá... :D

20

Odpovědět

Ano máš pravdu, můj první dojem byl také, že nějak zhubl i přesto že pár dní před tím byl namakanej Deadpool 2 :-). Vypadal jak 10 let po natáčení

00

Odpovědět

Mě by zajímalo, jestli si s ním teda plácnul :)
A mohli byste prosím přeložit video, kde se baví o tom metodickém herectví, když na to dvakrát naráží?

40

Odpovědět

Josh Brolinovi je už padesát? Vypadá furt moc dobře!

151

Odpovědět

Možná to bude tím, že žije s mladou holkou.

30

Odpovědět

Díky moc za překlad, myslím ale že jak v 1:28 říká Reynolds "I got shredded", znamená to že byl namakanej (doslova vyřezanej, vysekanej) v důsledku toho posilování (proto zmínka o DD Lewisovi, kterej je známej svou velmi tvrdou a důslednou přípravou na různé role), o kterém tam mluví.

60

Odpovědět

Díky, opraveno :)

00

Odpovědět

Prosím víc videí z tohoto dílu. Děkuji

251

Odpovědět

Tiež sa pridávam :)

21