Nejlepší momenty poslední sérieThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:172
Počet zobrazení:20 090

23. série Grahamovy show před nějakou dobou skončila, tak vám nabízíme ohlédnutí za těmi nejlepšími momenty. Některé z nich už znáte, ale Graham přidal také zpívajícího Ryana Reynoldse, sám si zatančil a zjistil, proč Benedict Cumberbatch nosil svůj kostým i do kavárny.

Přepis titulků

Dobrý večer všem, já jsem Dwayne Johnson a sledujete show Grahama Nortona. Ale tohle je super. Tvoje máma je velký fanda, - ale Brad Pitt očividně taky. - To byla nejlepší noc mého života. Rychle, řekni tu historku. Je v ní peřina s Emilií? Ano, peřina a papuče. Ne, konala se taková aukce.

Zavolali mi a ptali se, jestli bych něco nenabídla, nějaký zážitek, třeba sledování seriálu se mnou. Souhlasila jsem. Je to pro charitu, na nějaký účel, bude to fajn. Takže jsem tam přijela... - Dobrý skutek. - Ano. Přijela jsem tam a bylo to jako na Oscarech. V té místnosti bylo tolik celebrit a mně najednou došlo, že jsem slíbila, že něco nabídnu, takže můj strach rostl.

Byla jsem naprosto vyděšená. A ten kamarád u našeho stolu byl velice laskavý, zvedl tu plácačku. Tak jsem mu poděkovala, že to je od něho hezké, u toho zůstane. Ale najednou přihodil někdo na druhém konci místnosti. Nevěděla jsem, kdo to byl, a najednou ta částka rostla a já si říkala, že se někdo zbláznil. Někdo mi řekl: "To je Brad Pitt." A já: "Haha, jasně, určitě." Potom se podívám a on zvedl tu plácačku. - Bradova plácačka.

- Přesně tak. Jsi jeden z těch, kterým se nikdy neříkají detaily zápletky? Rozhodně, to jsem. To jsi někdy něco prozradil? Proč si myslí, že to všem řekneš? Prostě to všem říkám. Vykecal jsem spoustu věcí. Ani jsem si nesměl přečíst scénář, takže jsem byl na place a pracoval s herečkami a herci, kteří mi ten den dělali nápovědu. Takže jsem psal lidem: "Hele, jsi v téhle scéně se Spider-Manem?" A když ne, tak jsem je vyškrtnul ze seznamu těch 40 lidí a k dalšímu.

Musel jsem si zjišťovat dost informací, abych přišel na to, co tam dělám. Existuje skupina na WhatsAppu pro superhrdiny? Pokud ano, já v ní nejsem. Všechno bych vykecal. Nahrávali jste videa z tréninků, třeba tohle: - Byl jsi u toho, Ryane? - Já s tím neměl nic společného. Ale měl, bylo to nepřímé, ale byl jsi v té koupelně, přiznej to. Jo, natáčel jsem to. Na co se to koukám?

Jsou tvoje šaty pokryty tím, čím myslím? - Ano, jsou. - Tohle je zajímavé, vidíš to, nebo plot? Grahame, na co myslíš, když vidíš Heleniny šaty? - Penisy, že jo? - Napoprvé jsem tam viděl ptáka. Jednou jsem byl na svatbě. A během toho obřadu, bylo to ve velkém kostele, během toho jeden malý kluk... "Berete si tuto ženu..." Ten kluk vyskočil, běžel tou uličkou, zakopl a celé to pozvracel. Byl to kouzelný den.

Když to musí ven, nedá se nic dělat. Já byla na školním výletě ve Sněmovně lordů. - Ta asociace je super. - Ve Sněmovně lordů? - Ty jsi se pozvracela ve Sněmovně lordů? - Ano, na ta červená sametová křesla, která znám z televize. Říkala jsem učiteli, že mi není dobře, ale on: "To bude v pohodě." Ve Sněmovně lordů to přišlo. Myslela jsem si, že když budu v klidu a budu polykat, tak to zvládnu.

A potom přišlo: Na ta červená křesla. Omlouvám se všem přítomným lordům. Přímo na ta červená sametová křesla. Můj učitel se jen otočil a řekl: "Odporné dítě." A to bylo všechno. Nikdo tam nepobíhal s kapesníkama. Počkej, tos byla ve škole? Já myslel, že to bylo nedávno. - V té show je i docela sladká chvíle. - Ano. - Co se tam stane?

- Můžu ti to ukázat? Jenom si dám doušek. Pokud se chcete přidat, klidně můžete. Patří to k mým nejmilejším momentům. Je to ploužák. Kdy jste naposledy tancovali ploužáka? - To už jsou roky. - Zatancujte si se sousedem. - Takže budeme tančit ploužáka? - Ano. Hudbu prosím. Mám si sednout? Rozbily se nám kamery, budeme to muset zopakovat. Zatajil jsi Joshovi, že ve filmu bude jeho nevlastní máma?

Barbra Streisand? Jo, to jsem Joshovi nezmínil. Přesně, tvrdil že jo, ale neřekl mi to. - Jo, myslel sis, že si dělám srandu. - Přesně. A pak v jednu chvíli... O tom bych neměl mluvit. V jednu chvíli jsem slyšel tu písničku, - víš kterou, z tvých úst. - Jo, tu Tati, slyšíš mě? - Jo, pokračuj. - Ne, to nemůžu. Tati, vidíš mě? - Když to zpíváš ty...

- Tati, najdeš mě v noci? Ty nosíš ten oblek i mimo natáčení. To je docela smutný. Dejme si to do kontextu. Točil jsem v New Yorku, který je domovem té postavy, takže něco se tam natáčet muselo, a byli jsme na jeho ulici, Bleeker Street. Hned za rohem bylo café. V New Yorku, asi všude možně v Americe, můžou stát paparazzi před kamerou. Okřikujou kameramana, ať nezaclání, je to neuvěřitelné. Ten den byli všude. Bylo jich tam víc než samotného štábu.

Přišlo mi to absurdní. Do café mě přece sledovat nemůžou. Řekli mi: "Vlastně můžou. A ty jdeš do café?" Tak říkám: "Jo, to je francouzské slovo pro kavárnu, jen tam zaskočím." Vešel jsem tam... Promiň, ne všichni Američani jsou hloupí. Jen jsem chtěl z toho unaveného publika lacině vyrazit trochu smíchu, promiň. Neposlouchal jsem, cože? Touché.

Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta ženská co sedí vedle Emily Clarke na ní kouká jak kdyby jí chtěla každou chvíli vojet :D

91

Odpovědět

Já chci tu historku od Benedrilla Cumbersnatche !!!

442

Odpovědět

Myslíš Battlefield Counterstrike?

85

Odpovědět

+LIMITSVždyť přesně tohle napsal

10