Tom Holland o svých vousech a o filmu Spider-Man: Daleko od domovaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:147
Počet zobrazení:9 404

Tom Holland dostal za úkol nechat si narůst vousy – jak vidíte v náhledu, byl výsledek opravdu působivý. Jak se mu daří přesvědčovat ochranky v klubech, že už je plnoletý? Ve druhém videu vypráví Jake Gyllenhaal, jaké to je, když při natáčení trháku pro Marvel dostanete střevní chřipku.

Poznámka:
Tom Hanks svými slovy o Stagecoach naráží na část rozhovoru, kterou už u nás přeloženou najdete.

Přepis titulků

Tome, ty sis musel nechat narůst knírek? Nebo plnovous? Dělal jsem film s Dougem Limanem v Montreálu a hrál jsem velkýho drsňáka, tak mě poprosil, abych si nechal narůst co nejvíc vousů. - A bylo to fakt působivý. - Myslím, že máme fotku toho, - kolik jsi byl schopný si nechat narůst. - Připravte se. - Působivý, co? - To je všechno? Nejhorší je, že to rostlo 6 týdnů. - Kolik ti je?

- Je mi 23. - Ale vypadáš neuvěřitelně mladě. - Děkuju. - Jak to máš s kupováním alkoholu? - Jo, prodali by ti pivo na Stagecoach? Mám takovou podobnou historku. Jednou jsem šel s mámou do hospody v Kingstonu. Pařba! Bude to ještě lepší. Moje máma se najednou zeptala: "Nepůjdeme někam do klubu?" Tak říkám: "Dobře, jestli chceš, můžeme." Máme u nás pár klubů, tak jsme tam přišli, já ukázal občanku, oni mě pustili a pak nechtěli pustit moji mámu, protože u sebe neměla občanku.

A já musel vysvětlovat tomu úplně blbýmu vyhazovači, že já jsem z ní vylezl před nějakýma 21 lety, takže samozřejmě... Pamatujete? To byl v kinech Příběh hraček! Nevím, kam jste chodili vy, ale já si dřív sehnal falešnou občanku, byla to hračka. Šel jsem do čtvrti Jewellery District a tam jsem si sehnal falešnou občanku a dostal jsem se s ní skoro všude.

Ale jaké jméno bylo na té občance? José Cerveza. Věděl jsem, co chci. Prostě Pepa Pivo, řekl jsem si o to. - Počkej, ty sis to tak objednal? - Ne, neobjednal. Prostě ti dají šílený jména. Chtějí, aby tě chytli, - ale mě nikdy nechytli. - To ti fakt prošlo? - Ano. - Tudy prosím, pane Cervezo. Přesně tak to bylo.
 

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář