Tom Hanks moc neumí bojové scény a odmítli mu nalít pivoThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:118
Počet zobrazení:9 110

Tom Hanks se dnes svěří se svým faux pas z natáčení jedné rvačky a přidá historku o tom, jak mu na festivalu odmítli prodat pivo bez legitimace.

Poznámky:
Pro kontext k první části doporučuji zhlédnout toto video s Anthonym Joshuou.
Stagecoach je kalifornský hudební festival věnovaný především country a příbuzným žánrům.

Přepis titulků

Tys byl ve spoustě filmů, musel jsi hrát v mnoha bojových scénách. No jéje! Vůbec ne. - Aspoň v nějakých. - On utíkal. Jo, utíkal jsem. Ale vážně rychle. Ne, u bojových scén hraju vždycky jedlíka koláčů. Ale v jedné...

Jednou mě zmlátil Paul Bettany v Šifře mistra Leonarda. V jednu chvíli jsme měli... Trochu jsme to nazkoušeli a ve filmech se všichni tváří, že je to doopravdy, ptají se, jestli jsi připravenej, a nakonec toho druhého vůbec netrefíte. Ale Paul se na mě vyřítil, já se s ním střetl, on mě měl shodit na nějaký stůl a já pak spadnout na zem. A znělo to takhle: Protože jsem si prdnul. Jak jsem dopadnul na zem, prdnul jsem si.

Proto to bude hrát někdo jinej. - Ale to bys nezkazil. - Stane se to někdy v ringu? Ale ty děláš věci, co se ve skutečnosti nestaly. Ale Joseph Parker to určitě dělá. Tys v tom seriálu začala tak mladá, bylo ti 12, to tě museli ty bojové scény nejdřív pořádně naučit. Určitě, ale moje postava se také učila, takže jsem se učila s ní.

Nebyla od začátku úžasná, ani neměla být, neměla vědět, co dělá. Bylo fajn, že s každou další řadou jsem se naučila víc. A teď už jsi pořádná drsňačka, viď? Když si dáváme pěsti jen jako, to jo, ve skutečnosti ne. Ale zase svého soupeře byste neměli podceňovat. Naučila ses i trhat hlavou? Dej mi pěstí, já ti to ukážu. - Dobrý. - To ses rozjel. Tak to vypadalo?

Musíte to potom prostě prodat.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"He ran!" ... "I ran" .... A Maisie vůbec nechápe. Asi přes to všechno natáčení neměla čas na filmové klasiky, chuděra :(

20

Odpovědět

Tom je pořád skvělej..

50

Odpovědět

Já chci titulky na celé díly! :(

21

Odpovědět

To to lze objednat po dohodě s konkrétním titulkářem. Komerční překlady poskytuje titulkářka "sethe".

23

Odpovědět

nauc sa po anglicky lol

11

Odpovědět

Zrovna ten díl s Hanksem Hollandem a Gyllenhaalem jsem celej zhledl na YT a musím říct, že je parádní. :-) Hlavně ta část jak Hanks vyškolil Hollanda a ukázal jakej je Pán Herec.

20

Odpovědět

+DegnicZrovna ta část s oběma Tomy se chystá na příští týden :)

50