Tom Holland se učí od Toma Hankse a mluví o slávěThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:10 837
Tom Hanks povypráví o dabování animovaných filmů a potom si vyzkouší Toma Hollanda z typického cvičení pro začínající herce. Ve druhém videu se Gwyneth Paltrow a Tom Holland svěří, jak může sláva člověka změnit.

Přepis titulků

Patří to k těm pracím, kde si říkáte, že to nebude těžký, - ale oni ti vážně dají zabrat. - Ano. Nikdy jsem nezačal s nahráváním, aniž bych si nepřál, aby to už bylo za mnou. Pochopte, Woody je celou dobu zatnutý, sevřený. Říká: "Vysvětlete to někdo!" nebo: "No tak, lidi!" nebo: "Ne, ne! Pozor! Tudy!" Je pořád sevřenej. A nemůžete se hýbat, mikrofon máte tady, musíte zůstat takhle. A potom to poslední, co musím dělat, většinou na konci velmi dlouhého dne, jsou citoslovce.

Ukážou vám scénu Woodyho, jak leze na nějaké knížky, a poprosí: "Uděláte citoslovce šplhání?" Dobře. - To bylo hodně dobrý. - Tak nějak byl udělaný Tom. Ale potom musíte udělat to lezení dolů. Podle mě se škodolibě snaží vymačkat z vás každý možný smysl každé repliky. Když se učíte hrát, jsou tam cvičení s opakováním.

Dostanete velmi snadnou narážku a jednoduchou repliku. Narážka je třeba: "Dáte si ještě kávu?" A replika je: "Kávu? Myslíte, že chci ještě kávu? Bože, jak já potřebuju další kávu." Takže tvoje replika je: "Kávu? Jestli chci ještě kávu? Bože, jak já potřebuju další kávu." A to řekneš každým způsobem, jakým jen můžeš. - Dobře. - A já budu říkat jenom: "Dáte si ještě kávu?" Kávu?

Ještě kávu? Jak já potřebuju... Jo! Kávu, kávu? Bože, jak já potřebuju kávu. - Děkuji. Dáte si ještě kávu? - Kávu? Kávu? Bože, jak já potřebuju kávu. Zkusil byste to nějak výrazněji? Ta scéna je důležitá, - venku je King Kong a tu budovu rozbije. - Ano, Tome Hanksi. - Dáte si ještě kávu? - Kávu, kávu? - Prosím, pane, potřebuju další kávu! - Super, znovu. Kávu, kávu? Prosím, pane, potřebuju další kávu! - Dáte si kávu?

- Kávu? Prosím, pane, - no tak, potřebuju další kávu! - Dáte si ještě kávu? Kávu, prosím, Tome Hanksi, nalijte mi další kávu! A takový to je... Skvělá práce, ostatně, bylo to dobrý. Víš, jak to funguje. - Proč jsi měl americký přízvuk? - Já už neumím mít při hraní britský přízvuk. Nedávno jsem byl v reklamě jako já sám, pozdravil jsem americky a oni: "Víš, že jsi z Kingstonu?"
 

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten Holland tam sedí, dokud ho nezapojí, jak kdyby neuměl do pěti napočítat nebo jak kdyby tam měl každou chvilkou umřít.

422

Odpovědět

možná by mu Gwyneth měla dát kávovej klistýr, nebo nějakou jinou p******u z jejího repertoárů p*****n co prodává

315

Odpovědět

Byl bys snad raději, kdyby se choval jako Madonna předminulý týden? :D

293

Odpovědět

+Xardassjen to ne :D

30

Odpovědět

+XardassMadona byla pohodě, to vy jste úplně mimo, mimoni.
Na Hollanda nešahejte je to Xardassovo oblíbenec.
https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/tom-holland-spider-man-gay-marvel-studios-lgbt-hrdina-kevin-feige.A190709_130403_lidicky_zar

115

Odpovědět

+XardassLepší, než když se tam jiní povídají a on tam sedí jak tvrdé Y a čumí někam do blba, jak kdyby ho nikdo jiný než on sám sebe nezajímal.

A ta Madona byla docela vtipná. Jen očividně většina její styl humoru nepobrala a jak banda uťáplých moralistů ji za to jen zkritizovala. Rozhodně se aspoň zapojila, netvářila se, jak kdyby byla někde, kde nechce být, jakoby ji to bylo proti srsti. Čímž ukázala víc slušnosti, než tou svou nepřítomností Pán Holland.

110

Odpovědět

+Kafka TamuraHele, nevím, na jaké video ses koukal, já si pro otestování tvých výroků pustil první minutu toho videa – Tom Holland (když je zrovna v záběru) nejprve přikyvuje, pak chvilku kouká střídavě mimo a na Hankse, pak tleská a směje se Hanksovým citoslovcím. Takže nemůžu říct asi nic víc, než že jsi totálně odtržen od reality.

180

Odpovědět

možno len nerád skáče do reči.

140

Odpovědět

+Richmond153Na rozdíl od takového Willa Smithe, že ;)

00