Emily Blunt a Tom Hanks o koních a pivuThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:46
Počet zobrazení:4 168
Emily Blunt a Tom Hanks se v prvním videu rozpovídají o svých zkušenostech při natáčení s koňmi. V tom druhém Emily svým pokusem o natočení půllitru Guinnessu naprosto zhrozí Jamieho Dornana, který pochází ze Severního Irska.

Přepis titulků

To je ale skutečný western. Vidíme tě ozbrojeného, to se nestává. No, zbraň tak úplně nemám. Dají mi ji na konci, takže to není tak, že bych na potkání vytahoval pistoli. Ale jezdím tam na koni, řídím povoz a tak. Taky jsem zjistil… Nejsem úplně jezdec, ale seznámil jsem se se skvělým koněm Wimpym.

Jmenoval se Wimpy, točil jsem s ním. Nevím, jestli někdo hodně jezdíte na koni nebo jste natáčeli western. Emily jich pár dělala. Emily, zlatíčko, jak se máš? - Jak se vede tobě? - Moc rád tě vidím! Zrovna se chystám v lednu jeden western natáčet. Bude to mít 6 dílů. Teď jsme řešili mou alergii na koně a tady jsou koně v každé scéně.

- Budu až po uši plná antihistaminik. - To musíš ty koně líbat? No jasně. Tak to ve westernu bývá, ne? - Lidé se líbají s koňmi. - Rozhodně si je zamiluješ. Tak jako ty Wimpyho. Každé ráno Wimpyho obejmu: „Jak se daří, ty můj drahoušku, k zbláznění tě miluju.“ Někdy je to potřeba, protože koně by podle mě mnohem radši žili ve světě, kde jim lidi nelezou na záda.

A ve chvíli, kdy na ně vylezeš, hned vědí, že jsi strašnej jezdec. Já se to teď učím, máme v Londýně zkoušky a já mám třikrát týdně lekce ježdění. Pokaždé mi dají jiného koně, aby zjistili, jak zvládnu temperamentnějšího nebo pomalejšího. Nedávno jsem jela na Rustym… Bože, málem se mnou utekl, bylo to děsivé. Další den jsem nemohla chodit, Rusty mě odrovnal. - Rusty ji odrovnal.

- Rusty mě odrovnal. Páni… Tak se jmenuje ten film?

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mleko nebo snyt ;) Mohla sa vykecat ze to bol zamer :D

01

Odpovědět

Pořád lepší mlíko, než čochtan :)
Zdar Max

00