Emily Blunt a John KrasinskiThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:210
Počet zobrazení:12 627

Jaké to je režírovat film, ve kterém hraje vaše žena? John Krasinski nedávno točil film s Emily Blunt v hlavní roli a rovnou si v něm i zahrál. Také přijde řeč na rivalitu mezi Amerikou a Velkou Británií. Jaké budou nakonec jejich dcery? 

Přepis titulků

Johne, je super, že Emily chtěla být v tom filmu, ale je pro tebe jako režiséra divné, instruovat svou životní partnerku? Bylo to zvláštní. Byl jsem hodně nervózní. Myslím, že my oba. Před natáčením se ptala: "Jsi nervózní?" A já: "Děsí mě to." A ona: "Super, mě taky." Lidé si možná myslí, že když jsme ve stejné branži, že máme stejné zkušenosti, ale já s ní na scéně nikdy nebyl.

Neviděl jsem, jak pracuje. Slyšel jsem, že je primadona, že je těžké dostat ji z přívěsu a tak. Ale řekl bych... Zní to jako klišé, ale je to pravda, řekl bych, že to byla nejlepší spolupráce mé kariéry, Nikdy jsem ji neviděl pracovat. A když jste potom u toho a ona dělá to, co dělá, úplně to změní atmosféru. Vždycky všechny ohromí. Tohle jsem zjistila na začátku našeho vztahu: Britové jsou hrozní v přijímání komplimentů.

Souhlasíte? Ne, nemluvme o tom. Jo, dělala přesně tohle. Povídám: "Zaprvé chci říct, že jsem obrovský fanoušek." A ona: Ale ty jsi nebyl vyrovnaný, žádné: "Vlastně vaši práci neznám." - Byl jsi velký fanda. - Byl jsem úplný stalker. "Hele, nechceš jít se mnou na rande?" A je to pravda?

Kolikrát jsi viděl Ďábel nosí Pradu? - 75krát ne. - Dejme tomu asi 72krát. To je totiž tak, my starší lidi jsme tenkrát procházeli kanály, - to už dneska nikdo nedělá. - O co jde? - Vždyť to říkám. - Kruté. A to je jeden z těch filmů, u kterých se člověk zastaví a kouká se. Viděl jste někdo ten film? Asi jo. - Všichni. - Dobře, všichni. Je tam montáž, při které si Anne Hathaway zkouší spoustu úžasného oblečení.

Jednou jsem přišla domů, John se na to koukal, zrovna šla ta montáž a on povídá: "A tenhle outfit se mi líbí nejvíc." Jsem fanoušek. - Je to ten s tou čepicí. - No, Anne jsem nesbalil...

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jeden z nejprijemnejsich rozhovoru od Grahama. Vcera jsem koukal na Krause, to je nebe a dudy. Graham ma v tomhle pro me absolutni drive. Skoda ze neni neco takoveho u nas. Sip uz na me byl moc starej.

40

Odpovědět

2:46 - 2:51 to tak popiči znie

00

Odpovědět

Miluju to špičkování Britů s Amíkama. Jak my a Slováci.
Jsou spolu od roku 2010. Takhle nějak si představuju šťastné manželství. Ne jen tupé opakování žbleptů a frází před ostatníma, ale ty maličkosti, které neodrbete.

580