Seth MacFarlane perlí u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 199
Počet zobrazení:22 463

U Grahama se tentokrát zastavil Seth MacFarlane, aby společně s Charlize Theron, Tomem Cruisem a Emily Blunt předvedli svůj hlasový repertoár. Tip na scénku nám dal kyjak. Děkujeme.

Přepis titulků

Když jsi sám sebe režíroval, bylo těžké jako herec nedělat hlasy? Když jsou jinak tvůj život? Nebyla to až taková změna, jak jsem se původně bál. Během práce na seriálu Family Guy jsem se naučil běhat od mikrofonu do režie a přesvědčit sám sebe, že poslouchám někoho cizího, což mi hodně pomohlo. Hned od začátku jsem se mohl dívat sám na sebe a kontrolovat, jestli to dělám dobře. Kolik hlasů...

promiň, tohle mě zajímá. Kolik hlasů máš v repertoáru? Dost na to, abych nemusel být sám sebou. Takže ve Family Guy mluvíš které postavy? Petera, Briana, Stewieho, Quagmira... a další podle potřeby. A všichni jsou podle skutečných lidí, nebo...? Vznikají různě. Když jsem vyrůstal v Nové Anglii, znal jsem spoustu Peterů Griffinů. Chlapů, co mluví bez rozmyslu.

"Nemám žádný zábrany, co na srdci, to na jazyku." A Stewieho předobraz je váš Rex Harrison. Byl jsem jeho velký fanda. A odkud je Quagmire? Takový člověk snad neexistuje. Quagmire... A jestli ano, tak z toho nemá radost. Jo, je to neřád. Když jsem byl malý, táta mi kupoval staré rozhlasové hry ze 40. a 50. let. Takže jsem je poslouchal a byly v nich i reklamy.

Staré reklamy jako: "Svíčky Autolight, to správné zapalování pro vás!" Všichni měli vysoké hlasy, myslím, že to bylo těmi mikrofony, byly tehdy citlivější na střední rozsah. Všichni zněli jako Quagmire, takže když jsem pro něj vymýšlel hlas, samo to naskočilo. Takže je to vlastně reklamní hlasatel z 50. let. A když děláš... když jsou ty postavy spolu v jedné scéně... Ano. Střídáš jednu postavu za druhou, nebo namluvíš každou samostatně?

Když předčítám scénář, musím hlasy měnit: "Hej, co se děje?" "Co chceš, tlusťochu?" "Jak se máš, Stewie?" Takže je střídám... Že je to skvělý? Ale někdy je děláš samostatně. Když natáčíme naostro, dělám každou zvlášť. Jen abych si byl jistý, že... To není kvůli hlasům, ale proto, že když mluvíš Briana, musíš být úplně nahý.

Úplně nahý... - Ve své podstatě... - Úplně fyzicky i psychicky nahý... - A můžeš udělat šlechačku? - Cože? Šlechačku. Připadám si jak malé děcko, šťouchám do tebe klacíkem... Jsem ti k smíchu, co? Grahame Nortone! Jseš Ir. Myslíš, že tě lidi považují za sobě rovného, ale to se pleteš! Vůbec tě neberou.

Briane, chceš šlechačku? - Proč to říkáš takhle? - Jak takhle? Říkám šlechačka. - Říkáš šleCHačka. - Jo, šlechačka. - Říkáš tam CH. - Ne, říkám šlechačka. - Řekni šleh. - Šleh. - Řekni šlehat. - Šlechat. Trapný humor, ale funguje. Jsi výborný. Ale ne jediný z přítomných, kdo umí hlasy. Protože jsme slyšeli Charlize předvádět jihoafrickou kozu.

- Díky. - Byla skvělá! Udělám si z ní vyzváněcí tón. - A paní Bluntová. - Co? Tebe jsem slyšel napodobovat Toma Cruise. Umíš to. Nebudu to dělat tady po Sethovi! Charlize, to tvoje mečení! Fenomenální! - No tak, řekni něco jako Tom.

- A co mám říct? - Já nevím... - Mám nutkání... Nutkání být rychlejší. - To bylo super! Jde ti to! - Udělej mě. - Udělej mě znovu. - Ne, ty udělej mě. - Ne, udělej... - Tome! Tome! - Já umím kačera Donalda. - Umíš kačera Donalda? - Jo. - Fakt? - Ukaž!

- Jo, jsi na řadě. To je rozkošný! To bude upozornění na SMSku! Moc dobrý. A moje poslední šťouchnutí do Setha... Pořád nevim, jak to myslíš. ...je Liam Neeson, se kterým jste dělali Všechny cesty vedou do hrobu. Zkoušel jsi někdy ten jeho telefonát z Taken? - No tak, to musíš. - To nám ukaž. Ve Family Guy tuhle scénku předváděl žabák Kermit.

Asi si to nevzpomenu přesně... Nemám žádné peníze... Ale to, co mám... jsou mé speciální schopnosti, které ze mě dělají noční můru... pro lidi jako ty. Pokud tu dívku nepustíš, budu tě pronásledovat, najdu si tě a zabiju tě.

Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

první jsem si říkal, jo do legendy se zas dostalo něco co jen hodně lidí odklikalo, ale ne po kačeru donaldovi už jsem se nepřestal smát :D

00

Odpovědět

Tak to s tím Taken mě odrovnalo :D :D

131

Odpovědět

Skvělého Kačera Donalda předvedl Jimmy Fallon.
https://youtu.be/zVugmR_MQII?t=1m57s

113

Odpovědět

Seth když se směje, tak mi trochu v obličeji připomíná Jardu Jágra :D

273

Odpovědět

hej super video... a teď bez p****e. Tom Cruise, Emily Blunt, Charlize Theron na jedné sedačce a já chci vidět s nimi celé video. díky ;)

231

Odpovědět


Odpovědět

+Juracsuper :)

00

Odpovědět

Já mám ty tvoje krásně zářící červený očka taky v oblibě. :)
Tady máš ode mě dárek, můžeš se kochat lepším rozlišením, bez čekání a nemusíš při tom ani číst ty moje vejšplechty. :D

https://pbs.twimg.com/media/B67YwPdCUAAJoN9.jpg:large

63

Odpovědět

Tohle je odpoveď na Svářeče. Nezkracujte adresy pomocí 1url, zlobí to. :)

00

Odpovědět

Danke :) Jsem prostě "dog person" :)

20

Odpovědět

+SvarecBitte schön, Hundepersonen :D

20

Odpovědět

vždy jsem si myslel ,že Seth MacFarlane je takový nesympastycký č*r*k!
A hle po shlédnutí tohoto videa...změna o 360!
Je to sympaťák a má i nadání
Jinak super video už jsem se dlouho tak kvalitně nepobavil

2225

Odpovědět

Milý Vinetouuu,
pokud si změnil názor o 360 stupňů, tak jsi zase zpátky tam, kde jsi byl :-)
S pozdravem Tvůj Slezan

610

Odpovědět

Nejsem si úplně jistý, jestli to bylo úmyslně, ale o 360 stupňů... to jsi tam kde jsi byl předtím.

Just saying.

1981

Odpovědět

+Reonjn, tak do 6. třídy dobré...nejen těch 360°, ale i slovo zhlédnutí...to je však ještě o pár tříd níže :/...nemluvě o slově nesympatický

ale co vím, tak Vinnetou psát neuměl...ale Čo já viem, možná své jméno švabachem

56

Odpovědět

+Reo*ale co vím, tak Vinnetou psát neuměl…ale Čo ja viem, možná své jméno švabachem zvládl

31

Odpovědět

Nesympastycký to je hláška jak hovado :) :) :) To začnu používat na všechno.

164

Odpovědět

Vždy ma poteší, keď tu zbadám Gordona a táto epizóda!!! Super! :D

Ak by si chcel niekto pozrieť celú, tak: https://www.youtube.com/watch?v=irbszpgpdYM

110

Odpovědět

Man diky moc ta epizoda byla super

50

Odpovědět

Seth, otevřeně ateista, což je pro hodně lidí v USA a v Hollywoodu obzvášť, skoro sebevražda (ne doslovně) a prominentní člen jedný z nejnebezpečnější a nejvlivnější sekty, hned vedle radikálního Islámu, Scientologie, Tom Cruise na jednou gauči, škoda že nemůžou na tohle téma špičkovat v televizi.

404

Odpovědět

Teda poprvé co vidím Toma Cruise takhle někde a přišel mi jako sympaťák...
Na konci ten Taken speech 10/10 :D všichni výtlem po první větě (včetně mě).
Borec dabér.

883

Odpovědět

Ja jsme Toma i litoval protoze ho donutili delat neco co ocividne neumi nastesti si jako malej natrenoval toho Donalda a zachranil se na jednicku:D

441

Odpovědět

možná by bylo fajn kdyby seth udělal rozhovor sám se sebou... nebo spíš svými "dalšími" osobnostmi :D ... trochu trapný humor, ale zabírá :D

261

Odpovědět

Kačer byl nejlepší :D :D

771

Odpovědět

Charlize je fakt krásná ženská! :*

1112

Odpovědět

Charlize=10

391

Odpovědět

Farlane je frajer. :) Díky za tenhle překlad.

292

Další