Zac Efron tančí u tyče a chválí Toma CruiseThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:147
Počet zobrazení:12 970

Tentokrát u Grahama Nortona: Zac Efron předvede co umí u tyče a přidá pochvalu pro Toma Cruise. Snad aby si zajistil roli v nadcházejícím filmu Top Gun 2?

Přepis titulků

Co se týče fyzických výzev, Zacu, listoval jsem časopisem a narazil jsem na fotku Zaca, kde šel tak normálně po ulici bez trička. A asi byl unavený a opíral se o parkovací automat. - Myslím, že tady tu fotku máme. - To bylo focení. O čem to mluvíš? - Já myslel, že to byl paparazzi. - Je to na letišti? - Ty ses snažil ukradnout ten automat. - Jo jasně, ale vážně to děláš? - Nebo tam jsou přidělaný provázky? - Ne, to je opravdový. Dobře, dobře, neříkám, že lžeš, ale tamhle je tyč.

- Cože? - Přímo za tebou je tyč. - Koukej, tady je. - Já ji neviděl - Chceš, abych udělal... - Jo, udělej to, zvládneš to? - Jo, jasně. - Vážně to zvládneš? Teď je to na tobě. Zvládneš to, viď? - Testovali jste ji? - Jo, je pevná. - Je použitá? - Byla otestována. - Kým?

- Jejím jménem si nejsme jistí, ale... Chceš nějakou hudbu? Jo, chce nějakou hudbu. Tady je. - Teď musím chytit rytmus. - Ne, dobrý, je to jen hudba. Pojď! Musí to udělat. To je lepší než na tý fotce. Zac Efron, dámy a pánové. Výborně! - To je působivý. - Děkuji. - Páni, obdivuhodný. Bylo to dokonce lepší než na tý fotce. Bylo to úžasný. - Byl jsem rovně?

- Jo, naprosto, perfektní! - Jsem fakt rád, že to ještě pořád umím. - To my taky. Jinak by to bylo... Pronajal jsem kvůli tobě tyč. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to potvrzený, Toma do filmů faceliftujou :D Já vim, že už asi 10 let, ale je to logicky víc znát. :D

10

Odpovědět

Jedno se musí nechat a to že Tom Cruise je opravdu jeden z nejlepších akčních herců vůbec. To kolik dává do těch filmů a že si asi 99% všech stuntů dělá sám a některé byly opravdu náročné jako např. s tím potápěním, burj khalifa apod je neuvěřitelné.

270

Odpovědět

Ta Bloncka je úplně mokrá z Efrona :D

108

Odpovědět

Odkedy som tu pred rokmi videla A Very Potter Musical, Zac Efron bude už navždy Zefron....

170

Odpovědět

Keďže mi to chýbalo v popisku, tak tá ženská je Annabelle Wallis, ak by to niekoho zaujímalo...

100

Odpovědět

...zaujímalo... Jak muzes pochybovat? Tohle je nejdulezitejsi informace o videu.

141

Odpovědět

Achjo, chci mít barák, prachy, auto a děvky...

154

Odpovědět

Zac Efron a Daniel Radcliffe. To je tak divné, když si je pamatujete jako malé fakany s brýlečkama nebo patkou a oboum dneska táhne na 30

91

Odpovědět

Cruise mám rád. Jakkoli jsem ho dříve nemusel, musim uznat, že každej jeho film žeru a skutečně do nich dává velkej otisk sebe..

171

Odpovědět

Trochu jsme doufal, že děda Tom tam předvede vlajku taky.

230

Odpovědět

To už by ta tyč nešla k majiteli, ale rovnou na ebay.

210