Kdo je Emily Blunt?

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:546
Počet zobrazení:10 531

Anglickou herečku Emily Blunt můžete znát z filmů jako Ďábel nosí Pradu, Správci osudu nebo Lov lososů v Jemenu. V krátkých střípcích si můžete poslechnout historku o tom, jak ji (ne)poznali na ulici.

Přepis titulků

Emily, vím, že tě lidi občas nepoznávají. Ne, lidi si občas myslí, že se mnou chodili do školy a tak podobně. Taky mi připadá, že... Někteří tě poznají hned a jiní řeknou: "To je ta holka z toho filmu." Jednou ke mně přišla jedna holčička. Byla hrozně roztomilá. Bylo jí tak šest. Řekla: "Jste ta holka z Gilmorových děvčat?"

A já na to: "Ne, nejsem." A ona: "Jste ta holka z Mostu do země Terabithia?" A já jsem řekla: "Ne, nejsem." A ona na to: Pak prostě odešla a já jsem se slyšela, jak za ní křičím: "Ale hrála jsem v Ďábel nosí Pradu!" Otočila se. Její otec byl trochu v šoku, že jsem to vykřikla. Podívala se na mě a řekla: "Ten film jsem neviděla." A odešla. Říkala jsem si: "Proboha..."

Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vážně funny..Z 47 komentářů se 35 týká toho, jestli daným jedincům video funguje..

00

Odpovědět

Rozhodně byste měli, jak už tu někteří psali, překládat celý díly nebo alespoň celý rozhovory s jednotlivým hosty. Na youtube je toho plno, a spousta dílů se známými herci, zpěváky atd.
Docela jsem si tuhle show v poslední době oblíbil, Graham Norton má prostě něco do sebe, po Craigovi a Conanovi mám jeho show nejradši ;)
Navíc by tu byla aspoň větší variabilita (a víc britských hostů), když většina talk-show tady překládaných je amerických.

400

Odpovědět

Víc Emily, prosím, víc Emily :D

370

Odpovědět

dal bych si blunt s emily

260

Odpovědět

Vážně funny..Z 47 komentářů se 35 týká toho, jestli daným jedincům video funguje..

Vážně, co kdyby jste si to šli rozebírat na helpdesk nebo někam jinam? Já mám pocit, že 35 nic neříkajících hlášek typu - jede mi to, nejede mi to, už je fakt trochu únavný..

1939

Odpovědět

Už to mi jede, ale předtím mi to nejelo, i když ještě před tím, když mi to nejelo, mi to jelo v pohodě, no abych byl přesný, nejelo mi to jen včera.

224

Odpovědět

Video mi jede, mam starou verzi mozilly, win7 proffesional a ADblock.

197

Odpovědět

Můžete prosím přeložit tenhle rozhovor???

http://www.youtube.com/watch?v=l9uW5AH6Frg

191

Odpovědět

Mohli by jste přeložit tento rozhovor?
http://www.youtube.com/watch?v=ok8oi9sv9qU&feature=relmfu
myslím že stojí za to překládat celý rozhovory v Graham Norton show a tenhle určitě patří mezi ty dobrý. Je tam i part 2.

180

Odpovědět

video ideeee.. Mám chrome (asi ako jediný) a windows XP (asi ako jediný) :) som hipster :D

189

Odpovědět

taky nechápu co tu všichni řeší. Mám WIN7 64bit, k tomu chrome s adblockem a nikdy jsem neměl problém. ADblock se dá dvěma kliky vypnout a zase zapnout, takže i kdyby byl problém, tak se rychle dá odstranit.

183

Odpovědět

+standysmanani ja som s videami z tejto stranky nikde nemala problem, len toto mi vobec nejde zobrazit

180

Odpovědět

Tez vidim jen prazdne okno (IE8 i Chrome), net od UPC.

181

Odpovědět

jak to děláte hoši, je mi záhadou. nechybí vám nějaký flash, java, plugin nebo něco. Tyhle webové přehrávače většinou jedou nějak přes něj.

180

Odpovědět

Rozkošná Emily...včera jsem byl na Looperovi, kde byla adorable jako vždy..i když mě do tohoto filmu tak nepasovala jako tomu bylo u Správci osudu

180

Odpovědět

Byl to docela zajímavej film, a nejlepší část s ní byla když "klikla na žabku" :D

180

Odpovědět

Zo srandy som si vypol adblock a toľko reklám som ešte nevidel xDDD vy musíte mať, s prepáčením, pekne v hlave nasrate...

183

Odpovědět

to je takhle všude. Občas vypnu a zírám, najednou vyskočí pět blikajících oken v každém nějaká blbost, nejde to pak ani vypnout. Nejhorší je to na těch pochybných warforech apod. Ale i reklama na idnesu, přes celou stránku, která nejde zavřít apod lahůdky. Bez ADblocku se nedá žít prostě.

180

Odpovědět

Konečne Emily Blunt a... minútové video? What's wrong with you, guys?

191

Odpovědět

TECHNICKÁ: Já mám W7 ultimate 32bit, zkoušela jsem GCh i IE a vždycky mi všechno fungovalo (nejen tady, ale třeba i na gordon.ura.cz...) - doprčic, kde je ta chyba, že to tolika lidem nejde? Není tu nějaký správný geek nebo nerd, co má tip?

180

Odpovědět

Tohle je u mě jedna z nejpřitažlivějších ženskejch. Nemá ani dokonalej obličej, ani "extrémně božský tělo", ale má takovou zvláštní jiskru která mě dostává a fascinuje. Neřízenou střelu jsem si pustil 2x za sebou jenom kvuli ní (a že je to výbornej film), a adjustment burreau, tam to bylo skoro to samý

180

Další