Thumbnail play icon

Anthony Joshua o nadcházejících zápasechThe Graham Norton Show

Přidat do sledovaných sérií 144
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:4 944

Anthony Joshua má šanci stát se prvním člověkem, který spojí šampionské pásy pěti největších boxerských organizací. Jak se cítí, koho musí porazit a jakým způsobem se na zápasy připravuje, to se dozvíte dnes u Grahama.

Poznámka:
Oprah Winfrey v jedné své show věnovala každému v publiku auto s výkřiky "Ty dostaneš auto, ty taky a ty taky, všichni dostanou auto".

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A není to trochu zvláštní? Chápu že chce být "něco extra", ale zase aby když jeho někdo porazí se všechno přenášelo dál mi přijde takové.. no.. demotivační, možná? (ne že by to v rámci těchhle sportů bylo závažné mínus)
Takže odteď bude každý výherce pásu rovnou "pětinásobný" šampiňon? (samozřejmě za předpokladu že dojde na ten zápas 4 vs. 1 pás) Nebo se to třeba za 10 let vyresetuje a zase se to rozdělí? :))

40

Odpovědět

Problém je, že v boxu díky tolika organizacím (je jich víc než 5, ale tyhle jsou nejznámější a nejhodnotnější) je trochu zmatek. Takže když vyhraje všech 5 titulů, tak je musí obhajovat. To znamená, že po nějaké době musí nastoupit do zápasů, do kterých ho vyzve soupeř, který je v tom žebříčku druhý za ním. Jenže každá organizace má svůj vlastní žebříček, a tak by teoreticky mohl mít pět vyzyvatelů. Ale on by nemohl nastoupit do všech pěti zápasů. Tyhle borci boxujou max. 2 až 3 zápasy za rok, víc ne. A když by nepřijal výzvu nějakého boxera jedné z těch organizací, tak automaticky ztráci titul té organizace. Ten titul nikdo vlastnit nebude a budou o něj boxovat jiní boxeři. Samozřejmě největší roli v tom hrajou prachy. Každá organizace chce vytřískat co nejvíc, a tak se jim hodí, když o ten jejich titul bude co nejvíc zápasů, protože z toho mají prachy (reklama, televizní práva). Žádnému z manažerů těch pěti organizací se nebude líbit, když jeden borec bude mít 5 titulů a bude o ně boxovat max. dvakrát za rok např. příštích deset let. Oni chtějí, aby zápasů o titul bylo co nejvíc, aby na tom mohli co nejvíc vydělat.

80

Odpovědět

+dejfAha, děkuji za vysvětlení. :)

20

Odpovědět

Na to, ze to je 3 nasobny sampion a musi mit vsechny z ty palice vymlaceny, mluvi prekvapive hodne slusne. Dokonce vypada, ze je i chytrej.. No, tak mu teda preji, at tu historii zvladne prepsat.. Uz jednou opice historii prepsali, kdyz se naucili mluvit, cist a psat, ted ji muzou prepsat znova :D

1034

Odpovědět

To se nám snažíš nějak naznačit, že když ses naučil psát, že se budeš snažit i o 5násobného šampiona? Nějak to z tvého opičího proslovu nejde poznat. :)

292

Odpovědět

+Mikety si sa ale čítať asi nenaučil :)

116

Odpovědět

Ten pocit, když si arya opět myslí, že je středem pozornosti 4:16 a mluví se na ní :D

218

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)