Usain Bolt prohrál závod s Kevinem HartemThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:166
Počet zobrazení:13 243

V tomto dílu se dozvíte, proč Usain Bolt ukončil svou kariéru, jak to bylo s tím závodem s Kevinem Hartem nebo jak si ve sportu vedli další Grahamovi hosté, Rob Brydon a Jennifer Saunders. 

Přepis titulků

Usaine, je úžasné, jak sebevědomý a ve formě jsi byl. Z téhle fotky je to jasné. To jsi ty v Riu. Podívejte se na ty chudáčky. "To nemá cenu." Tak se snažili, až vypustili duši. A na co jsi myslel? "Jsem velice dobrý." Nevím, co se stalo. Ani si nepamatuju, že bych se usmíval. - Asi se to prostě stalo. - To bude tím zrychlením. Je velmi těžké vypadat dobře na cílové čáře.

Jennifer Saunders o tom něco ví. To byla moje osobní olympiáda. Osobní rekord. Robe, máme fotku z tvého dětství, kde už jsi skoro na cílové čáře. Ano, závod ve skákání v pytli. Usaine, v evoluci sportovců jsi ty na vrcholu a na druhém konci jsem já. - Je to závod ve skákání v pytli. - To jsi ty? Ano.

Mám teprve překročit cílovou čáru, ale tady vpravo dostává ten kluk medaili a připravují pytle na další závod. A já tam pořád jsem, protože se nikdy nevzdávám.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nemůžu si pomoct, vypadá jako Somálskej pirát. Už jenom AKčko do ruky

55

Odpovědět

Bong je KILT!

96

Odpovědět

Bolt je KING!

235