Zmateni nejen při foceníThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:171
Počet zobrazení:13 066

Tentokrát nám Graham představí komika Roba Brydona (dále také herec, imitátor, moderátor Would I Lie To You? a držitel řádu MBE) a herečku Vicky McClure. Oba nám poví o svých problémech s fotografováním a Rob vzpomene na setkání s Mickem Jaggerem.

Poznámky:
Video ze sitcomu The Trip, kde Rob Brydon a Steve Coogan imitují Michaela Cainea můžete zhlédnout ZDE.
Dunbar - bar = tyč

Přepis titulků

Další věc spojená s herectvím jsou reklamní fotografie. - Vím, že Rob je nemá rád. - Protože já se na fotkách můžu leda usmívat. Rád bych vypadal zasmušile... Náhodou ti to sluší, na fotkách vypadáš jako James Bond. No jasně... Nevím, kam tím míříš, Brandone, a nechci to vědět. To byl kompliment, jsi fotogenický. Jediné, co můžu udělat...

Ukážu vám to na kameru. Musím udělat tohle... Včetně toho smíchu. Protože když se snažím být zasmušilý... Sledujte. Vypadám zmateně. A tak na každé fotce dělám... Podíváme se na fotku Vicky z Line of Duty... To je skvělé drama. - Tebe to baví, Vicky?

- Focení? Ani moc ne. V komických rolích můžete mávat, držet kuře nebo tak... ale v dramatech je k dispozici jen několik póz. Ano, a Martin si vždycky zabere kapsy. Přijdete na focení, zamíříte do kapes, ale on už vás předběhl. No vidíme, že tady sis založila ruce. Máme tu další fotku a koukněte na ty šmejdy! Kapsy, kapsy! Ty nemůžeš do kapes, takže na tebe zase zbyly založené ruce!

A pak, v jiné místnosti, Adrian Dunbar... Vidí tyč a musí k ní! Martin v rohu a chudák Vicky pořád s rukama na hrudi! Nic jiného jí nezbývá! Pak si řekli, že pro změnu vyfotí něco vsedě u stolu. A tak si založila ruce! Mohla jsi třeba zapínat magnetofon! Cokoliv! Ale ne, složené ruce. - Přejdeme k seriálu The Replacement.

- Ale no tak! - Úplně nový začátek pro Vicky! - Ach ne... Podívejte! Mrcha kolegyně má ruce v kapsách! A chudina Vicky zase založená. - Bože, on jich má víc. - Pak souhrou osudu vznikla tahle fotka. Úchvatné! Stojí obě stejně! Ale teď to přijde! Tahleta si dá pauzu. Vicky McClure má sólo! Jen ona sama, dámy a pánové. Může pózovat, jak se jí zachce.

Ne! Proboha ne! Ale teď tu máme celý herecký ansámbl seriálu Broadchurch. Velká společná fotka na pláži. Ukážu je postupně. Tady je jedna rodina, ruce podél těla, tady ruka v kapse, ruce dole, ruce dole, osoba ve stanu, další rodina a ještě jedna... Tady stisknuté ruce, moc pěkné. A tady ji máme! - A víte co?

Dneska mám kapsy! - No panečku! Nádhera! Troufám si předpovědět, že už tě tak nikdy neuvidíme. Ale teď jsem nahraná! Co budu dělat místo toho? Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je skvely, neskutocne pridava aj wilty.
Dakujem ze mozem poznat tieto britske fakt hviezdy co sa humoru tyka.
* prominte jsem trosku high

51

Odpovědět

zero humor :/

28