S Edem a o EdoviThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:228
Počet zobrazení:15 445

Ed Sheeran byl nejen přímým Grahamovým hostem, ale přišel na přetřes i v rozhovoru s Jamiem Foxxem. Tak si o populárním muzikantovi, který si nedávno střihl i roličku v Game of Thrones, něco poslechneme.

Přepis titulků

Ede, ty jsi udělal takovou šílenost... Ne že bys měl chudé dětství, ale... když jsi vydělal peníze... Cože? Když jsi vydělal peníze, koupil sis určité věci, že? - Věci, které jsi jako dítě neměl. - To jo. Tak co sis to koupil? Nic mi nezakázali... Každý dobrý rodič tady ví, že když chce dítě lego, koupíte jim tu malou sadu, ne tu velkou za několik set.

Po úspěchu mojí desky jsem šel kolem obchodu s legem a uviděl jsem obrovskou Hvězdu smrti, tak jsem si řekl: "Je čas." Jsem zkrátka velké dítě, není to jen tohle. Šel jsem své kmotřence koupit želvu ninja k narozeninám a uviděl tam tu jejich velkou ninja dodávku. Koukal jsem na tu malou hračku a na to auto... a vzal si ho pro sebe. - Mám prostě spoustu...

- Jsi jako ten kluk z filmu Velký? Ne, jen mám prostě v domě spoustu dětských věcí... Třeba pokoj plný plyšových medvídků... Začíná z toho být docela trapný rozhovor, že? - Medvídky jsi taky jako malý neměl? - Ne že bych neměl, prostě je chci... A z nás dvou jsi to ty, kdo si vrzne? - Medvídci... - Ano, za všechno můžou medvídci. Teď jsem si vzpomněl na jedno rande, kam jsem si vzal lego, postavil ho a odešel.

Cože?! - Páni! - Kam jsme se to dostali, chlape. To je drsný. - Ona jedla večeři ,a ty sis... - Ne, povídali jsme si o všem možném... Jestli se kouká, tak si řekne: "Jo, přesně tak to bylo." - Páni. - A co jsi stavěl? - Loď z Pirátů z Karibiku. Takovej chudák. - Doufám, žes jí to nakonec dal jako dárek.

- ... Ne. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak Jamie říká " black, blackity black " , to mě dostalo 😂

00

Odpovědět

Chtel bych videt jakej by byl poprsak kdyby slovo cernej bylo nahrazeno slovem bílej...

238

Odpovědět

A někteří pořád nechápou, že je v tom velkej rozdíl danej kontextem kterej je tak složitej, že ti to nebudu vysvětlovat. Jen si zůstaň zabedněnej blbej čecháček.

1615

Odpovědět

+AutoÚrážka tipu blbej čecháček přirovnávám k urážce sluníčkář. Když někomu dojdou argumenty tak tohle napíše ;)..jinak jsem pracoval přes rok v USA a přes rok v belgii. Poznal jsem spoustu černochů spoustu muslimů a jsou to dobří lidé. Jen mi vadí diskriminace bílých. Je na tom něco špatně ?

51

Odpovědět

+Cerny strazce vesmiruVšak ani lidi co žijí v americe celej život nechápou jakej je v tom rozdíl burane. Jestli se cejtíš diskriminovanej jako součást nejprivilegovanější skupiny lidí na světě, tak je něco špatně s tebou.

11

Odpovědět

+AutoMamíííííí on mi řekl burane...pomooooc...

11

Odpovědět

Ne vždy jsou situace srovnatelný, když se "jen" inverzně vymění objekty...
"Měly jsme akci, jen my, týrané ženy, a najednou tam Jane přivedla takovýho šerednýho chlapa jak z kriminálu. Tak jí říkáme: Jane, sakra, koho nám to sem vodíš?"
"Měli jsme akci, jen my chlapi, co rádi dáme ženskejm přes držku, a najednou tam Jack přived takovou submisivní chudinku. Tak mu řikáme: Jacku, co to sem sakra vodíš?"
;-)

100

Odpovědět

+SleevaIMHO naprosto srovnatelný situace.

50

Odpovědět

kundibad se vetrel i do GoT :D

98

Odpovědět

a všichni se z toho můžou bezdůvodně posrat :D

170

Odpovědět

Omlouvam se, nejspis jsem casovala podle jineho videa a vlozila spatny odkaz z YouTube. Nemam to jak zkontrolovat, jsem do pulnoci v praci. Doma na to mrknu. Diky.

61

Odpovědět

U druhýho videa jsou posunutý titulky...

42

Odpovědět

Už opraveno.

81

Odpovědět

co to casovani titulek? SAK SA NA TO NEDA KUKAT DO PICI

541

Odpovědět

Však se máš koukat na video a ne do piči. :)

610

Odpovědět

+JohanA jak, když tam p**u vidí ?

13