Thumbnail play icon

S Edem a o EdoviThe Graham Norton Show

Přidat do sledovaných sérií 144
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:222
Počet zobrazení:11 269

Ed Sheeran byl nejen přímým Grahamovým hostem, ale přišel na přetřes i v rozhovoru s Jamiem Foxxem. Tak si o populárním muzikantovi, který si nedávno střihl i roličku v Game of Thrones, něco poslechneme.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chtel bych videt jakej by byl poprsak kdyby slovo cernej bylo nahrazeno slovem bílej...

237

Odpovědět

A někteří pořád nechápou, že je v tom velkej rozdíl danej kontextem kterej je tak složitej, že ti to nebudu vysvětlovat. Jen si zůstaň zabedněnej blbej čecháček.

1515

Odpovědět

+AutoÚrážka tipu blbej čecháček přirovnávám k urážce sluníčkář. Když někomu dojdou argumenty tak tohle napíše ;)..jinak jsem pracoval přes rok v USA a přes rok v belgii. Poznal jsem spoustu černochů spoustu muslimů a jsou to dobří lidé. Jen mi vadí diskriminace bílých. Je na tom něco špatně ?

51

Odpovědět

+Cerny strazce vesmiruVšak ani lidi co žijí v americe celej život nechápou jakej je v tom rozdíl burane. Jestli se cejtíš diskriminovanej jako součást nejprivilegovanější skupiny lidí na světě, tak je něco špatně s tebou.

01

Odpovědět

+AutoMamíííííí on mi řekl burane...pomooooc...

11

Odpovědět

Ne vždy jsou situace srovnatelný, když se "jen" inverzně vymění objekty...
"Měly jsme akci, jen my, týrané ženy, a najednou tam Jane přivedla takovýho šerednýho chlapa jak z kriminálu. Tak jí říkáme: Jane, sakra, koho nám to sem vodíš?"
"Měli jsme akci, jen my chlapi, co rádi dáme ženskejm přes držku, a najednou tam Jack přived takovou submisivní chudinku. Tak mu řikáme: Jacku, co to sem sakra vodíš?"
;-)

90

Odpovědět

+SleevaIMHO naprosto srovnatelný situace.

40

Odpovědět

kundibad se vetrel i do GoT :D

98

Odpovědět

a všichni se z toho můžou bezdůvodně posrat :D

170

Odpovědět

Omlouvam se, nejspis jsem casovala podle jineho videa a vlozila spatny odkaz z YouTube. Nemam to jak zkontrolovat, jsem do pulnoci v praci. Doma na to mrknu. Diky.

61

Odpovědět

U druhýho videa jsou posunutý titulky...

42

Odpovědět

Už opraveno.

81

Odpovědět

co to casovani titulek? SAK SA NA TO NEDA KUKAT DO PICI

540

Odpovědět

Však se máš koukat na video a ne do piči. :)

600

Odpovědět

+JohanA jak, když tam piču vidí ?

13
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)