Tom Hanks a Simon Pegg u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 336
Počet zobrazení:20 878

Dnes tu máme trochu starší rozhovor z show Grahama Nortona. Sešli se v něm americký herec Tom Hanks, který letos zazářil v Kapitánu Phillipsovi, představitel Scottyho Simon Pegg a zpěvačka Nicole Scherzinger. Pozn.: - Věta "Don't you wish your girlfriend was hot like me?" z písničky Don't Cha do Pussycat Dolls v překladu znamená: "Copak bys nechtěl, aby tvoje holka byla stejně sexy jako já?" - Jo-Jo the Dog-Faced Boy byla přezdívka Fedora Jeftichewa, který se na konci 19. století v Americe proslavil svým vystupováním v cirkusu. Trpěl hypertrichózou neboli tzv. syndromem vlkodlaka, kvůli čemuž ve svém čísle předstíral, že je divoch nezpůsobilý k životu ve společnosti.

Přepis titulků

Byl jsi na večeři s královnou. Jo, zrovna minulý týden jsem byl s královnou a prezidentem. Jako Američan jsem si pořád říkal: "Co tady vlastně dělám? Jak se to... Vyhrál jsem snad vstupenku? Je tohle Karlík a továrna na čokoládu? Promiňte, paní, máte to tu na povel?" To jsme my. Byl jsem tam ve fraku. - Vypadáš velmi elegantně. - Mimochodem není z půjčovny. Měli ho i v blankytně modré, ale nakonec jsem si ho vzal v černé.

Když jsme tam dorazili, ukázalo se, že je to překvapivě neformální. Každý, kdo tam pracuje, se na tebe prostě usměje a ukáže ti, kam jít. Všude slyšíš: "Ahoj, já jsem Julie." "Já jsem Simon." "Čím se živíš? "Jsem vévodkyně a ty?" "Já řídím britskou tajnou službu. Jak se máš?" Všichni si tam v podstatě tykají. - Potkal jsi i ji? - Jistě. - Jen jste tak tlachali, nebo...

- Mluvil jsem o tom, jak jsem hrál v Shakespearových hrách. Začínal jsem tak ve Spojených státech. Trochu jsme o tom podiskutovali. Ale řekla tohle: "Moc rádi chodíme do..." Nebudu imitovat královnu. Jestli s tím začnu, - tak to vystřihnete. Vystřihnete to z pořadu. - Dobře. Řekla: "Moc rádi chodíme do divadla. Moje sestra..." "Moc rádi chodíme..." "Stačilo, aby moje sestra v divadle jednou slyšela písničku a pak přišla domů..."

A já na to: "A zahrála ji na klavír?" A ona: "Ano." Užil jsem si chvilku s Jejím Veličenstvem. Nejdřív jí oslovíte "vaše veličenstvo" a pak už "madam". Je zvláštní, že... Tys královnu potkal taky, Simone. Jo, nedávno jsem ji potkal na premiéře Narnie. Upřímně jsem si myslel, že jsem ji rozbil. Královna se nikdy nemusí bát rozpačitého začátku konverzace. Nikdy nezažila trapné ticho, protože vždycky mluví jako první.

Klidně si může dát na čas. Přišla za mnou. Stál jsem vedle mladého Joea McElderryho, vítěze X Factoru. Řekla mu: "Vy jste muzikant?" Někdo jí pošeptal, co dělá. A pak přišla ke mně a začala: Čekal jsem, až promluví. Přísahám, že to trvalo aspoň 30 vteřin. Začal jsem se šíleně potit. A pak řekla: "A co děláte vy?" Skoro jsem ji objal.

Říkal jsem si: "Díky bohu, ještě jste nás neopustila." Úžasné bylo, když za námi přišel Philip. Já jsem totiž v Narnii namlouval myš. Někdo mu o tom řekl. A on se mě zeptal: "Kdy jste si uvědomil, že máte hlas jako myš?" Asi si myslel, že mě obsadili, protože normálně zním jako myš. Musel si myslet, že mám nějaký postižení, kvůli kterýmu tak zním. Ale rozplakal jsem ji. Myš Rípčíp má na konci Narnie velmi dojemnou scénu, ve které udělá jednu věc.

Královna seděla asi pět sedadel pode mnou a měla na sobě 3D brýle. Je zážitek vidět monarchu ve 3D brýlích. Nebyly ani ze zlata a na tyčce. Byly prostě z plastu. Ve stylu Buddyho Hollyho. Utřela si oči kapesníkem. Ty sis myslel, že královna bude mít zlatý 3D brýle na tyčce?

"Jsou jako živí." To se asi nestane. Nicole, tys sice královnu nepotkala, ale spolu s Pussycat Dolls jsi vystupovala před princem Philipem a Camillou. - Před princem Charlesem a Camillou. - Před princem Charlesem. Ano. - Jakou písničku jste si vybraly? - To je dobrá otázka. Myslím, že jsme zpívaly "I Hate This Part". - Ne.

- Vážně? - Ne. Nastoupily jste před prince Charlese a Camillu a zpívaly jste: "Don't you wish your girlfriend was hot like me?" To jsem věděl i já. To chce odvahu. V zákulisí jsme při tom umírali smíchy. - Je to písnička plná síly. - Divím se, že tě pustili zpátky do Británie. Ten den jsme do toho daly všechno.

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten konec to zachránil, ale celkově se mi to líbilo. Více Hankse v talk shows, prosím :)

71

Odpovědět

Tom je úžasný. Kdekoliv jej vidím, tak je zábavný, sympatický, milý. Doporučuji si s ním najít i návštěvu u Jonathana Rosse.

Tady je link. http://www.youtube.com/watch?v=J9x5ynEBRaE

60

Odpovědět

Sandra je v tom dílu taky skvělá.

http://www.youtube.com/watch?v=nXL2M0i7r5c

00

Odpovědět

To poslední video asi nejlepší :D:D:D

320

Odpovědět

Jééé, tak tenhle díl Grahama mi udělal vážně radost :) , Tom Hanks je neskutečnej sympaťák a "šoumen"! :) Díky překladateli a jen dodám - víc Grahama, prosím! :)

720

Odpovědět

Tom Hanks je neskutečně zábavný a sympatický člověk :)

1141

Odpovědět

A hlavně vynikající herec, Apollo 13 dostalo díky němu neuvěřitelnou šťávu, Forrest Gump celý plyne na jeho postavě...atd. atd., vyjmenovat by toho šlo hromady.

190

Odpovědět

Super díl od Grahama, mám jeho show čím dál raději. Tom Hanks a Simon Pegg byli úžasní, především Tom byl skvělý!

721

Odpovědět

musim se přiznat že na první otázku bych taky nevěděl, ale škoda že to pak utli, zajímalo mě kdo vyhraje

193

Odpovědět

bohužel ikdyž se podíváš na youtube na celý díl, tyhle dvě otázky byly vážně jediný co padly.. :/

50

Odpovědět

Tom Hanks zazaril :)

560

Odpovědět

A čekal jsi snad něco jiného? Naprosto všechny interview s tímo chlápkem jsou legendary!

130

Odpovědět

Jestli můžu doporučit něco od Grahama tak je to toto http://www.youtube.com/watch?v=6PY_g-kQBvg geniální :)
Jinak skvělé video, Tom a Simon byli strašně vtipný a Nicole tam měla nohy.... takže všechno správně :D

511

Odpovědět

Na ně už se taky chystám ;).

300

Odpovědět

+qetuna ty nohy? : -))

420

Odpovědět

Nicole je sice hezka zenska, ale v tomto dile tam byla fakt asi jen do poctu :D

821

Odpovědět

Nebo pri nejmensim v techto scenkach.

530

Odpovědět

a ty si viděl celý díl? http://www.youtube.com/watch?v=SfaL1FGqlDU ;)

24

Odpovědět

Beztak si Nicole spletla Star Wras se Star Trekem a tím "chlápkem s ušima" myslela Yodu, jenomže Graham je borec, takže aby nevypadala až tak moc tupě tak ho nazval Spockem.. i když teda ten má taky pěkný ušiska.. :D

10720

Odpovědět

Proč by měla vypadat hloupě? Star Wars/Trek je pro určitou skupinu lidí a nevědět o nich něco není žádná ostuda. Nebo ty znáš postavy ze sexu ve městě, nebo třeba gilmore girls?

9741

Odpovědět

+valdaTo sice ne, ale srovnávej si popularitu Star Wars a Gilmore Girls... :D

7936

Odpovědět

+valdaU borců možná..

196

Odpovědět

+valdaJsem obrovský fanoušek Star Wars, ale zároveň i velký fanda Gilmore girls? To se teď mám cítit jako nějaký podivín, či co? :D

470

Odpovědět

+valdaMiluji Star Wars i Star Trek a dokonce i Gilmore Girls. Sex ve městě znám také, jelikož jsem nucen se na něj dívat :D Bohudík, přítelkyně zná taky postavy z SW a ST a dokonce pozná i rozdíl :D

80

Odpovědět

Nicole Scherzinger je trochu mimo....

828

Odpovědět

Kdyby tam byly jenom ty její nohy, tak by to pro ní vyznělo lépe. Jinak je to paráda jak ji dávali kapky to je na takovejch fejk lidech nejlepší. :)

3410

Odpovědět

taky by tě nebavilo to, co tě nezajímá ;)

191

Odpovědět

+vintasonnejde o to, že to neví...je vidět na druhu její reakce, že prostě je trochu mimo...:-) I kdybys o nějaké tématu nic nevěděl, tak pořád nemusíš vypadat jakože máš v hlavě piliny..:-)

243

Odpovědět

Jen maličkost pro opravu. 0:42 Duchess je vévodkyně a ne hraběnka.

130

Odpovědět

Díky, opraveno :).

130

Odpovědět

Bože ta noha

1163

Odpovědět

Graham by si tady zasloužil svůj čas.

2012

Další