Tom Hanks u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:341
Počet zobrazení:9 209

Dnes nás čeká mírně netradiční kousek z Grahamovy show. Tom Hanks prozradí něco málo z natáčení čtvrtého Příběhu hraček, a pak se změní v rapera z 80. let. Abyste nepřišli o zmiňovanou choreografii Pauly Abdul a celou skladbu, přidáváme ji v bonusovém videu. :)

Přepis titulků

Co se týká zábavy pro děti, překoná někdy něco Příběh hraček? - Á, tady jsme! - Tady jste... - Tim Allen, který mluví Buzze... - Když jsem ho viděl naposled, předával mi Oskara! Ale zvláštní je, že všichni to milují, ale když vás děti potkají na ulici, tak vůbec neví... Mockrát se stalo, že jsem byl ve výtahu a přistoupila matka s dítětem a povídá: "To je Woody!"

a dítě jenom... "To je Woody!" a dítě kroutí hlavou... A pak se to matka snaží vysvětlit: "No, jejich hlasy se nahrají... ...a herec, který ho mluví, to je on!" A děti to nechápu ani trošku. Ptají se: kde máš vestu a klobouk a taky nejsi vůbec vysoký.... Tak říkám: "Zavři oči." A oni: "Cooo?" "Prostě jenom zavři oči." A dítě udělá... Pak spustím: "Lidi, musíme rychle zpátky do Andyho pokoje!" A děti... Nemůžou tomu uvěřit.

Ale pro vás musí být fajn ten film dělat takhle, a pak si ho užít jako divák. Dabování těch filmů je hodně těžká práce, protože Woody, Woody je... pořád napružený a nahrávaní trvá čtyři až pět hodin. Z každého nahrávání odcházím... právě dabujeme Příběh hraček 4, takže... Děláme na tom. Bude hotový v roce 2018. Takže to trvá. Ale moje bránice dostane zabrat, protože celou dobu...

"Lidi, honem!" Je to jako... Takže když skončíme a jedu domů, musím si v autě dát na břicho led, protože ho mám pořád v křeči. - Takže Příběh hraček 4... - Pracujeme na něm, ano. Další nahrávání mě čeká 2. prosince. Nádhera, ty zvuky z publika: Nedávno mi někdo strčil před obličej mikrofon: "Bude čtvrtý Příběh hraček?" A já na to: "Jasně, myslím, že jo!" A druhý den mi volali právníci od Disneyho.

"Podle smlouvy nesmíte mluvit o čtvrtém díle, protože to ovlivní cenu na trhu..." "...cenu Disneyho akcií, a proto už nemůžete..." A já na to: "Hele, pardon, ale já jsem Woody, kámo." Můžu si říkat, co chci. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

proc se ti dva typci vedle Toma celou dobu tvari, jako by meli Woodyho a Buzze zarazene mezi svoje pulky?

51

Odpovědět

Ten Hanks je fakt třída.

30

Odpovědět

Tem klip je nářez. K neuvěření, že se k něčemu takovýmu upsal :D

80

Odpovědět

T. Hanks za překlad! ;-)

1020

Odpovědět

Vlasy jak masovej vrah a pornoknír, ale stejně to převálcuje charismatem.

832

Odpovědět

nefungujou mi titulky u tretiho videa :( jinak hanks je vybornej kort jak ve druhym videu zpameti vytahne co delal buhvi kdy :D

135

Odpovědět

U toho videa titulky nejsou, jde jen o názornou ukázku toho, o čem si tam povídají.

180

Odpovědět

Poznámka k překladu druhého videa:
”...forced into the studio at gunpoint” znamaná, že byl do studia nucen s pistolí (u hlavy) ...nebo alespoň tak by se to dalo volně do češtiny přeložit :)

221

Odpovědět

Když někdo přeloží gun jako pistole, tak není dobrý překladatel. V USA by se takovým rovnítkem společensky znemožnil. Obvzláště směšné je, když jsou na plátně samé revolvery, ale v titulcích je to samá pistole :-)

130

Odpovědět

+icksSice nevím, kdo by v USA chtěl český překlad slova gun...ale ok. Co se týká vašeho názoru, je tak trochu zcestný. Gun totiž může být vpodstatě jakákoliv střelná zbraň. Do titulků videa by se tedy hodila i fráze "se zbraní u hlavy" ale jinak bych neviděl problém ani s pistolí. Nejde totiž o doslovný překlad ale o to, aby tam byl stručný český ekvivalent.

160

Odpovědět

Jop, to mi nedošlo. :D Díky, opravím.

70

Odpovědět

+hAnkoStane se :) I když jsem si byl jistý překladem, i já jsem se pro jistotu podíval, zda neexistuje jakési studio Gunpoint :D A světe div se, něco takového skutečně existuje. Tam by ale asi Tom Hanks nevkročil :D

40

Odpovědět

Videoklipek libovka a jakej je tam Tom klucina v porovnani s tim rozhovorem:) Graham ma proste dobrej vyber hostu.

160

Odpovědět

Ten už má po sezóně.

844

Odpovědět

Nevím jestli troll nebo idiot?

391

Odpovědět

+gagunAuťák odpovídá oběma... ;-)

260

Odpovědět

+gagunJe sice starej jak poslední vítězství baníku, ale urážet ho nemusíš.

38

Odpovědět

+gagunAuto, ty si ještě k tomu senior, no nakecej : D

51

Odpovědět

+gagunMluvil jsem o Hanksovi. Je to fosil a k tomu kryptofašista.

110

Odpovědět

Ďakujem za preklad :) mohli by ste ale preložiť aj tie časti kde kecal s Capaldim o Oscaroch a následne ako sa zoznámil s mamou Davida Walliamsa ? :D to sú z tohto diela klipy a šulal som sa smiechom z Hanksa :D

170

Odpovědět

Všechny části, které jsou na YT kanálu The Graham Norton Show se u nás postupně objeví. A pokud najdu i jiné kousky třeba na kanálech BBC, taky je přidáme. :)

360

Odpovědět

Hanks je super, akorát s těma bílejma vlasama vypadá divně.

1231

Odpovědět

Každého zarazil účes profesora Roberta Langdona... Kdo by si pomyslel, že v civilu bude nosit tohle :-D

90

Odpovědět

+Ras al GhulViděl jsem celou epizodu a na začátku tam říká, že tohle má kvůli hlavní roli v životopisném filmu o kapitánu Sullenbergerovi, co v roce 2009 nouzově přistál s A320 na řece Hudson.

270

Odpovědět

Ty vlasy nejsou bílé ale blond. Obarvil si je kvůli natáčení filmu, kde stvárňuje pilota, který přistál na řece Hudson v 2009.

10

Odpovědět

+BedasOMG, tak jsou opravdu bílé :D ...ale zbytek je pravda :)

10

Odpovědět

rozhodně lepší "rap" jak ty dnešní kraviny :D

636