Jamie Dornan o narozeninách dcery a trapasu z dětstvíThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:3 699
V prvním videu vám Jamie Dornan vysvětlí, jak přesně vzniklo podivné selfie, které sdílel na sítích. Ve druhém starším videu přijde řeč na náměsíčnost.

Přepis titulků

Co se týče lockdownu, mám pocit, že nejvíc si ho užil Jamie Dornan. Ohromně ses v lockdownu bavil. Fakt? No, asi jo. - Pořád to zábava nebyla. - Ne, ale měl jsi děti doma… - Mám dojem, žes to vychytal. - Jo, převlékaly mě. A to mi samozřejmě nevadilo. Rád si obleču šaty… Dneska večer očividně ne.

Kde byly tvoje dcery dneska? Ale nahrál jsi fotku asi z oslavy 7. narozenin tvé dcery. - To by tak odpovídalo. - Tady tu fotku máme. Na oslavě 7. narozenin své dcery jsi bez trička! - Co to je za fotku? - Nejsem si jistý, jak tady reagovat. Proč ti z pusy svítí modré světlo? Já vám vysvětlím, co přesně se stalo. Už je to dlouho, je to z listopadu a teď máme Silvestr, to víte.

Takže na to musím pracně vzpomínat. Každopádně jsme slavili v pěti, zkrátka nejbližší rodina. Uspořádali jsme oslavu, tohle je taková dětská herna, měli jsme tam diskotéku, vidíte tam ta světla. Navíc jsme měli balónky se světlama, já si dal jeden do pusy a tancoval jsem, chtěl jsem svoje dcery rozesmát. Taky jsem si sundal tričko… Prostě jsem tancoval, ale ten balónek prasknul a mně zůstalo v puse to světýlko.

Otočil jsem se a všichni byli pryč. Prostě jsem tancoval sám. Tu fotku jsem vlastně poslal své ženě se zprávou, kam všichni zmizeli. - To je selfie? - Jo, je to tak. - Páni. - To vypadá jako z nějaké rave párty. Naprosto. Přesně to jsem si představoval. Rozhodně to nevypadá jako oslava 7.

narozenin. Jasně, když to udělá Jamie Dornan, všichni se smějí, když to udělám já, je to hned: „Pane Kumare, opusťte tuto školu.“ Jessico, kdy jdeš zase do práce? Jak dlouhé máš prázdniny? V podstatě si teď užívám svátky a čekám na očkování. Budu první ve frontě. Jessico, moc rád jsem tě viděl, určitě přijeď osobně, až budeš moci. Přeju skvělý rok 2021. Dámy a pánové, Jessica Chastain!

- Mějte se. - Šťastný nový rok!

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář