Herečky z marvelovského vesmíruThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:5 023
Ve filmovém světě Marvelu hraje spousta skvělých hereček, proto přinášíme rovnou celou kompilaci jejich historek. Gwyneth Paltrow a Jennifer Lawrence vypráví o trablech s obleky, Zendaya o kaskadérství a Tessa Thompson o tom, jakému zvířeti se podobá. Wunmi Mosaku pro jistotu neprozradí, koho hraje v seriálu Loki, Hailee Steinfeld se přizná, jakou běžnou věc z 80. let neuměla používat, a Karen Gillan přidá historku o modelingu.

Přepis titulků

Když mluvíme o oblecích, Gwyneth, musím říct, že Pepper mi nepřipadá úplně jako superhrdinka, je obyčejný člověk. Ale oblek jsi také měla na sobě. Ano, několikrát. To bylo ve filmu Iron Man 2? Ne, tři. Iron Man 3. A potom v Endgame.

Ano, v Endgame. Byla jsi to vážně ty? Jo, jak říkal Tom, už je vylepšili. V prvním dílu měl Robert obří brnění, ale když se teď natáčel… Prostě ten poslední, už to bylo půl napůl. - Ty nevíš, jak se jmenují ty filmy. - No jo. A ty to víš? - Vůbec netuším.

- Tak vidíš. Na tom mém nebyl zip. Ale možná zip ani nepotřebuju. A ta pára, co z toho jde. Přesně. Nevím, jak to funguje. Je to jako u metra. A lezete do toho s pomocí pudru, někdo vás tam pak nacpe? O čem že se to bavíme? Pardon, nemyslel jsem to tak.

Ale dobrá poznámka. O tom obleku. Do toho posledního obleku jsem se určitě musela takhle nasoukávat. - Aha. - Já dělal něco se CGI a musel jsem oblékat takový hodně těsný neopren. Ale je to fakt skvělý pocit. Zendayo, tys někdy říkala, že kvůli vašemu výškovému rozdílu je to složitější. Díky, Grahame.

To neříkám já, ale Zendaya. - Ale je to dobrá historka. - To je. Byl tam jeden kaskadérský kousek, nevím, jestli jste to viděli, ale Spider-Man se se mnou zhoupne na most, tam mě položí… To je ten most. - Přesně on. - Později z něj skočíme a já křičím. Takže má tedy za úkol MJ opatrně postavit na most a odejít.

Ale kvůli našemu výškovému rozdílu, když jsme ve stejném bodě, protože jsme byli připoutaní k sobě, přistanu dřív než on. Mé nohy došlápnou na zem dřív než jeho. - Takže… - Přesně tak. Takže co s tím? Je na to trik, říká se tomu bottom mark a používá se to proto, abyste si neroztříštili čéšku.

Takže Zendaya dopadla první a já jsem superhrdina, mám vypadat cool, jenže ona dopadla, potom jsem dopadnul já, nohy mi takhle vyletěly vzhůru a ona mě chytla. Ale vzal jsi to skvěle, ještě jsi mi děkoval. Bylo fajn, že pro změnu chytá někdo mě. Jsi zase modrá, ale zřejmě to namodření zjednodušili. Je to tak. Ukázalo se, že těch 8 hodin malování nebylo potřeba. A je to teď nějak počítačově?

Ne, kéž by. Mohla bych říct, ať mi zeštíhlí stehna. Ne, jsou to takový modrý punčocháče na celý tělo. Nemůžu v nich čůrat vsedě. Vůbec je to se záchodem složitý. Ten výrobce si asi říkal, že holky na záchod nechodí. Takže čůrám vestoje, mám na to trychtýř. Je od firmy GoGirl. Vběhl jsem k ní na záchod s kuličkovkou, když se snažila načůrat do trychtýře.

Bombardoval mě, zatímco… Je to hrozně těžký! Musíte uprostřed močení přestat, než to celé vyteče. Je to úplná věda. Takže se fakt snažím, procesy se dějou… On tam naběhne a sype to do mě! Což není fér, protože jsme po sobě stříleli pořád, ale vy jste byli oblečení! - Já byla nahá! - A pak to vyprávějte… „Tak jsme tam vešli a ona se krčila nahá v rohu koupelny…“ Vrhli se na mě a já byla nahá!

„Já, Nick a Michael jsme to do ní pustili!“ Věřte mi, tihle X-Meni stojí za to. Tesso, prosím tě, jak se to má s tebou a těma kozama? Jo tohle, no… Nejspíš vypadám jako koza. Moje oči jsou totiž daleko od sebe. Někdo mě jednou vyfotil a já pak našla fotku kozy, které jsem se podobala.

Zrovna jsem v Londýně točila film Anihilace a tu fotku jsme si vystavili v přívěsu. Asi jsem o tom někdy později mluvila v rozhovoru. Někdo potom založil účet na Twitteru s názvem Tessa je koza. Vždycky zveřejní mou fotku a vedle fotku kozy, která se mi podobá.

Tessa si nevymýšlí, Claudie, to se ti bude líbit. Některé jsou jednoduché. Tady máš pruhované šaty, stačí najít pruhovanou kozu. To není těžké. Na té další fotce máš slamák, určitě se najde koza ve slamáku. Tady ji máme. Nádhera. Tohle je těžší. Jsi na fotce s hasiči.

Člověk by tak úplně nečekal, že existuje fotka kozy s hasiči. Ale existuje. A tihle hasiči vypadají spokojenější. Nedivím se jim. Tohle je opravdu složité. V roli Valkyrie sedíš na koni. Najdeme fotku kozy na koni? Ano, najdeme. Myslím, že to kůzle bylo nahoře zlomek sekundy.

Ale stihli to vyfotit. Jo, uprostřed skoku. A na závěr tu máme fotku Tessy na motorce z filmu Muži v černém: Globální hrozba. Najdeme fotku kozy, jak se veze jako spolujezdec na motorce? Ale ovšemže ano. Moc to tam té koze sluší. Kde zrovna jsi, drahá?

Jsem v LA. Bydlím tady. - No teda. - Ale jsem tu nová. Moc to tu neznám. Nevyděsilo tě to město párkrát? No, zažila jsem tu v pondělí zemětřesení, vlastně hned dvě. Celkově jsem zažila čtyři zemětřesení, všechny za poslední rok a opravdu mě to vylekalo. Nečekala jsem to. Prostě jsem nečekala, že to bude tak dramatické.

Úplně vyděšená jsem vyskočila z postele… Ale máš krásně srovnané knížky, ty to asi nezasáhlo. Taky jsem si říkal, že musely spadnout. Ano, spadly. Občas padají. Ale naštěstí se nic nerozbilo. I televize přežila. To je štěstí. Když jsme u toho, příště tě uvidíme v televizním marvelovském světě. Ano, budu hrát v seriálu Loki.

Nádhera. Gratuluji. Víš, v jaké budeš epizodě, koho hraješ a tak? Objevím se tam někdy na začátku, ale asi nemůžu říct, koho budu hrát. - Ani tu postavu? - Obávám se, že ne. Znáte Marvel. - Jasně, nesmíš mluvit o ničem. - Úplně se děsím. Právníky máš hned vedle.

- Přesně tak. - Už jim zvoní telefon. Hailee, ve filmu Bumblebee jsi používala rekvizity, které já třeba znám, ale tys je v životě neviděla. Ano, museli mi ukazovat, jak používat walkman. Byly tam i jiné rekvizity, u kterých jsem se chtěla tvářit, že vím, co to je, ale neprošlo mi to. Brzo jsem se musela ptát. Ale musím říct, že režisér Travis Knight je dítětem 80.

let, miluje ty hračky i filmy a opravdu se mu podařilo vytvořit úžasný a skutečně autentický svět 80. let, ale zároveň v něm nechal prostor pro mě. Nikdy jsem necítila, že bych tam nepatřila. Opravdu zajistil, že jsem se tam cítila doma. - Tys dělala modelku. - Ano, pár let. Stýská se ti po tom?

Nebo jsi ráda, že už to nemusíš dělat? - No jo. - Aha. To druhé. Nedělalas to ráda? Byl to fajn způsob, jak si vydělat peníze. Předtím jsem dělala v hospodě, modeling byl lepší. Ale nikdy to nebyl můj sen. Musela jsem dělat různé věci. Třeba si dát na hlavu kýbl. Při castingu. To bylo divné. Proč by si modelka měla dávat kýbl na hlavu? Tvrdili, že jde o ty boty.

- Aha, jde o boty? - Nechtěli odvádět pozornost. Jo, kýbl na hlavě neodvede pozornost. Koukni na ty boty, co má ta paní s kýblem na hlavě. - Krása. - Slyšíte to cinkání? Překlad: jesterka a hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hey i am new use, help ,me to find nice blog page.

igviewer
vcc generator

00

Odpovědět

hey blogger

igviewer
vcc generator

00

Odpovědět


Odpovědět

Brie Larson

Won the Oscar for Best Actress in a Leading Role in 2016 for Room. The only Oscar-winning actor/actresses to play the titular character in any MCU film.

02