Tom Holland o natáčení Spider-Man: Bez domovaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:6 627
Tom Holland natočil už třetí film v roli Spider-Mana. V prvním videu prozradí, jak do filmu dostal svého mladšího brášku, a v tom druhém vysvětlí těžkosti provázející natáčení v kostýmu, který je více méně v jednom kuse a nemá zip.

Přepis titulků

Ve 3. Spider-Manovi je taková intenzivní scéna, kde visím vzhůru nohama a Doc Ock mi mlátí hlavou o zeď. Celý den, 11 hodin, jsem visel hlavou dolů… A jasně, nemám si na co stěžovat, role Spider-Mana mi změnila život, ale na tenhle den si stěžovat budu. Bylo to brutální. Visel jsem hlavou dolů, krev se mi hrnula do hlavy a režisér říká: „Trochu tu hlavu pootoč.“ Říkal jsem si: „Naser si!“ Každopádně jsme skončili, já jel večer domů a stěžoval jsem si.

Fňukal jsem, jak jsem unavenej, kolik toho po mně chtěj a že potřebuju pauzu. A brácha Harry: „Kámo, seš Spider-Man, tak si to vyžer, budeš v pohodě.“ Další den jsem se bavil s režisérem, co nás ten týden čeká, a on mluvil o jedné scéně, kde je potřeba mladý herec na roli lupiče, kterého Spider-Man chytí. Ptal se, jestli by to nechtěl Harry.

A já: „To je fuk, co chce, udělá to.“ Tak na to vezmou Harryho, on přijede a já se domlouval s kaskadérem: „Ať to vymyslíte jakkoliv, zařiďte, že bude hlavou dolů.“ Tak natáčíme tu scénu, Harry je hlavou dolů, houpe se tam a musím říct, že je fakt dobrý. Jak postupuje den, tak zapomíná repliky, co má říkat, oči mu málem vypadnou z hlavy… Když jsme ten den jeli domů, byl jsem na něj vážně hrdý, ale on cestou povídá: „Kámo, stěžuj si, jak budeš chtít.

To bylo brutální.“ A já: „To víš, bráško…“ Ale třešnička na dortu je, to on asi neví, ale já ten film viděl a tu jeho scénu vystřihli. Vůbec v tom filmu není. A ničemu se Tom nesmál tak moc. On mi totiž říkal: „Brácho, bylo to fakt těžký, ale je to skvělý, že budu ve filmu se Spider-Manem.“ To máš blbý, bráško.

- Byl to takový složitý vtípek. - Jo, napálili ho. - Ale v nějakém vesmíru to vyšlo. - Ano. Je ve vystřižených scénách.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář