Dojemné momenty minulých sériíThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:8 220
Tentokrát se s Grahamem ohlédneme za chvílemi, kdy měly celebrity na jeho pohovce v dobrém smyslu na krajíčku. Těšit se můžete na Toma Hollanda, Olivii Colman nebo Jennifer Aniston.

Přepis titulků

Ale tohle je krásné. Myslím, že většina herců s takovou rolí musí říct, jakou z toho má radost, ale u tebe je to upřímný. Sdílel jsi tyhle roztomilé fotky. Tohle jsi ty jako malý kluk. Vlastně si hraješ sám se sebou. A tahle je úžasná. Byl jsi u vás doma a našel tohle. - To bývalo tvoje. - To byl můj první kostým Spider-Mana. Moje skvělá máma, která je tady, mi ho schovala. Byl jsi z těch dětí, které to nosí na pohřby a svatby?

Spal jsem v tom… Ještě teď to smrdí. Už se to nedá vyprat tak, aby se to dalo nosit. Dobře. Je pravda, že ten kostým, jak ho známe, je pryč? - Ne. Teda vlastně jo. - Spoiler. V tomhle filmu mám nový oblek, který mi dal Tony Stark, je to vylepšení a je příliš fantastický. Nemůže existovat ve skutečném světě. Tady to máme.

Vidím to poprvé, jsem rád, že to vypadá dobře. - Ještě, že jsi dnes přišel. - Jo, tolik jsem se dozvěděl. - To je kov? - Nevím, Grahame, nevím. Takže při natáčení musím nosit vlastně pyžamo. Mám na sobě pyžamo s takovými koulemi, které se rozsvěcí, a je to super. Fakt ne. Takže jsem na place s Avengers, kteří mají kostýmy za statisíce dolarů, ušité nejlepšími švadlenami, a já mám oblek od Marks & Spencer. - To je anglická značka… - Nejvyšší kvality! - Graham se tam obléká.

- Haló, kolekce Autograph. Tohle mi přišlo neuvěřitelné. Jasone, když jsi natáčel s Jennifer, nevšiml sis jejího šperku - v této scéně. - Kdo z vás ví, co to je? - Olly? - Je to erekční kroužek? - Ne, já se vážně ptám. - Ano. - Vážně? - Přesně to to je. - Je to multifunkční.

- To tady nikdo nevěděl, že? - Poznal to někdo? Ne? - Správná odpověď. Poznal to někdo na natáčení? Ano, spousta lidí ten náhrdelník chválila, ale přišel Jason Sudeikis a hned se ptá: „To je erekční kroužek?“ Říkala jsem si, že mi zrovna nabídl zajímavý náhled do svého osobního života. - Olly to taky poznal. - Kdo by to řekl… Teď je mi vážně trapně. - Chudák Olly.

- Přesně. Proč mi to děláš? Asi ti nikdo neřekl, že život bude takovýhle. To je neuvěřitelné. No teda. Nacvičovali jsme to už od pěti. Vy jste to nacvičovali? To je úžasné. Vážně krásné. Udělej to znovu. Asi ti nikdo neřekl, že život bude takovýhle. - Příště to udělám já.

- Do toho. Nová pravidla. Já už to neřeknu, ale kdyby to náhodou zmínil někdo jiný, nezklamte mě. Zatím vám to moc šlo, - tak to nezkazte. - Jak byla ta replika? - Nikdo ti neřekl, že… - Na mě nekoukej, taky musím vzpomínat. …že život bude takovýhle. Vy jste fakt dobrý. Jen to možná časem bude otravný.

Tohle bych mohla dělat celý večer. Judi Dench to úplně znechutím. Pošlete ji sem. Ví Matthew, že má důležitou roli ve tvém životě? - Ne, asi ne. - Cože? Hraju ve tvém životě roli? - To mě zajímá. - Povídej. Já a má žena s tebou spíme. - Skoro každou noc.

- Jistě. Existuje totiž aplikace zvaná Calm. Já trpím nespavostí a on má neskutečně krásný hlas. Zapnu aplikaci a slyším: „Nazdárek, lidi. Tady Matthew McConaughey, řeknu vám příběh na dobrou noc.“ A moje reakce je vždycky: Vážně si to pouštím často. Má žena je z Argentiny a stěžuje si: „Už máš zase puštěnýho toho chlapa.

Ten chlap zas mluví v posteli.“ Ale je to skvělé. Ta aplikace je super. Stála mě 80 dolarů, a rozhodně se to vyplatilo. Máme tu ukázku. Myslel jsem, že přehání, ale vážně lidi uspáváš. Takhle zní Matthew v té aplikaci. Dnes večer vás uložím ke spánku, budou se vám zdát klidné sny. Zavřete oči, uvolněte se, pomalu oddechujte a začneme s dnešním příběhem, který ve vás snad znovu probudí pocit úžasu.

Probuďte se. 14. únor, Valentýn. Olivie, co budeš dělat na Valentýna? - Myslíš ten film? - Ano. Budu se dívat na film. Tvůj film jde do kin 14.

února. - Ale já… - Bože, to je práce to z tebe dostat. Počkej. Já totiž myslela, že ses ptal… Premiéra je dřív, ten den se nebudu dívat a myslela jsem, že se ptáš, co budu dělat. - Ale to jsem nechtěla říkat. - To byl úvod. Chtěl jsem tě navést na větu: „S miliony lidí budu v kině, - kde poběží můj nový film Zuřivá salsa.“ - Chápu. Omlouvám se. - Děkuji ti. - Takže, Zuřivá salsa je nová britská komedie.

Hraješ tam ty, Nick Frost… No, já nejsem na plakátu. Aha, já myslel, že tam zvedáš tu nohu. Nebojím se říci, dámy a pánové, že je to nejlepší britský rom-com s tématem salsy, jaký jsem kdy viděl. - Děkuji. - To si klidně dejte na plakát. Ale je to opravdu moc pěkný film. - Je to tak. - A koho hraješ? Teď si nemůžu vzpomenout na jméno té postavy, ale…

Už je to nějakou dobu. Posledně tu Olivia propagovala film, ale nepamatovala si jméno své postavy. Už ho natočila, šel do kin. Ale bylo to dlouho po natáčení. Měla sis to najít, než jsi šla do talk show. Líbí se mi, že byla upřímná: „Netuším. Vážně nevím.“ Jsi skvělá. Navíc to bylo ve smlouvě, bez urážky, musela jsem sem přijít a… - Hm, tak dík.

- Ale mám tě moc ráda! - Ona to tak nemyslí. - Nemyslím. Bože… Ona tu ani nechce být, dámy a pánové. To není pravda, Graham je skvělý! Ale divím se, proč tehdy poslali mě. Nepomáhám tomu, co? Ice Cube si říká: „V mém filmu hrát nebude.“ Ne, je dobrá. Já ji mám rád, podle mě je super.

Moc děkuji, taky tě mám ráda. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta zenska na konci to zabila :D

130