Tom Holland o posilování na roli Spider-ManaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:5 088
V dnešním krátkém klipu Tom Holland vysvětlí, jakým způsobem posiloval před natáčením filmu Spider-Man. A proč se mu to nelíbilo. Svůj názor pak přidá i Mark Wahlberg.

Přepis titulků

Tome, jako Spider-Man musíš být opravdu ve formě, ale prováděli ti hrozně divné věci. Co to bylo s tou elektrikou? Slyšeli jste o EMS tréninku? Oblečou vás do černého obleku, k tomu přidají takové polštářky… V podstatě máte lekci jógy, ale dávají vám elektrošoky. Takže stimulace svalů? Přesně tak.

Ale zároveň s tím sám cvičíš. Vlastně jsem podváděl. Trénoval jsem s nejlepším kámošem a kdykoli šel lektor na záchod, pouštěli jsme to tomu druhému naplno. V tu chvíli se fakt nemůžete pohnout, roztřese vám to všechny části těla. Je to příšerný. Je to zábava, funguje to, - ale nic horšího jsem v životě nedělal. - To neznám. Já taky ne, ale viděl jsem reklamu s Cristianem Ronaldem, který je opravdu ukázkově ve formě.

Měl to na břiše a na pažích, stál tam polonahý, zavřené oči a třáslo mu to svaly. Ale nevěřím, že tu formu získal takhle. Úplně vidím, jak někdo sedí na gauči, cpe se, pije pivo a říká si: „Teď jsem na to kápnul. Prostě si koupím tohle.“ Tak to nefunguje. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář