Tom Holland tančil s MadonnouThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:173
Počet zobrazení:13 638

Tom Holland byl po letošních Oscarech představen Madonně, ale bohužel s přehnanou chválou jeho tanečních schopností. Co se dá v takové situaci dělat? Kromě toho se ukáže, že Tom o roli Spider-Mana snil od dětství a prozradí i něco o svém novém obleku.

Přepis titulků

Tome, tys letos předával Oscary a potom, jakoby to nestačilo, jsi potkal jednoho z nejslavnějších lidí světa. Jednu z nejslavnějších žen. Měl jsem jeden z nejtrapnějších zážitků s Madonnou. Byl jsem na Oscarech, předal jsem to, potom jsem šel slavit a bavit se, asi jsem vypil víc, než jsem měl. Byl jsem na takové oslavě s několika kamarády a jeden z nich, manažer, ke mně přišel a povídá: "Tome, Tome, znáš Madonnu?" A já: "Je to divný, ale ne."

Tak říkal, ať jdu s ním. Odtáhnul mě tím nočním klubem a představil mě Madonně. Celou cestu jsem přemýšlel, co řeknu. "Zdravím, jsem..." Nic mě nenapadalo. Tak jsme tam došli a já říkám: "Zdravím." Nic víc jsem nevymyslel. Prostě: "Ahoj, jak to jde?" "Jo, dobře, díky." Jason viděl, že panikařím, a řekl: "Madonno, Tom je úžasný tanečník." - Proč?

- Koukal jsem na něj vražedným pohledem. A ona: "Opravdu? To bych moc ráda viděla." Měl jsem dvě možnosti. Buď omdlít, nebo ji vzít na parket, zatančit si s ní, - předvést se a užít si to. - Jasně. Jsem idiot, tak jsem se rozhodl pro druhou možnost. Vzal jsem ji za ruku, odvedl ji na parket, ale hned mi došlo, že to byla chyba. Velká chyba. Kdysi jsem hrál Billyho Elliota, hodně jsem tancoval, ale tam byla choreografie. Nepřišel jsem jen na scénu a nevybalil to.

Tak jsem s ní začal tancovat a moc jsem nehýbal rukama. Dělal jsem jednoduché kroky, snažil jsem se rozehřát a to ji fakt neohromilo. Já jsem to vzdal a utekl jsem. Fakt jsem to nedával. - Měl jsi hned na začátku omdlít. - Prostě jsem ji nechal na tom parketu. Další den jsem vyprávěl rodině o tom večeru, o Oscarech, chtěli slyšet drby. Nakonec jsem jim vyprávěl tohle. Táta se málem počůral smíchy, mámě to bylo fakt blbý a můj bráška Paddy se zeptal: "Kdo je Madonna?"

Modli se, aby tohle nikdy neviděla.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdyz ma choreografii, je bozi tanecnik!
Lip Sync Battle - Tom Holland

10

Odpovědět

Škoda, že v nových Avengers plní jen roli pozitivního idiota a komický element. Jelikož mám postavu Spidermana rád, docela mi to nesedí. Zlatý Tobey Maguire (Jen pro vysvětlenou - Nevadí mi ten kluk jako herec, ale to jak je ta postava napsaná)

235

Odpovědět

To hele já ho mám zas mnohem radši než Tobeyho...Spiderman teď jak je je moje nejoblíbenější postava z avangers...

102

Odpovědět

Nenazval bych to "pozitivní idot" - hraje prostě patnáctiletého kluka, který obdivuje superhrdiny a najednou se stane jedním z nich a ještě neví, jak se k tomu postavit. (Trochu tedy Tom Holland hraje sám sebe) Od Marvelu bylo chytré tu postavu pojmout takhle, protože 1) tak nového Spidermana jasně odlišili od Tobeyho a utnuli řeči o tom, že jen opakujíto, co tu bylo 2) je to úplně novy typ postavy v Avengers, která doplní ostatní a nabízí se u toho specifické komické a dramatické situace (nechci spoilerovat, ale Tobey by nikdy nemohl mít tu dramatickou scénu z konce třetích Avengers)

201

Odpovědět

+Paesten chalan ma v trojke Avengers normálne rozplakal.....

50

Odpovědět

Vtipný klučina. Graham nikdy nezklame. :)

203

Odpovědět

Kde ses schovával u minulého videa.

00