Andrew Garfield o novém Spider-Manovi a roli v muzikáluThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:4 297
Zdálo se, že Andrew Garfield už roli Spider-Mana dávno opustil, ale nakonec se k ní v roce 2021 ještě vrátil v extrémně úspěšném filmu Spider-Man: Bez domova. V prvním videu vysvětluje, jaký to byl pocit. V tom druhém pak odkrývá okolnosti, které vedly k jeho nominaci na Oscara za výkon v muzikálu tick, tick... BOOM!

Přepis titulků

Taky jsi hrál ve filmu, který je teď jeden z nejslavnějších vůbec. Spider-Man: Bez domova. Asi to viděli. Všem se to líbilo, milují Spider-Mana. Já na tom byl v kině, a jak jste se tam objevili, přišly obrovské ovace! Viděl jsi to v kině?

- Šel jsi na to? - Jo, je to super! Já roli Spider-Mana odložil. Jsem na to už hrozně starý, ale chtěli mě zpět a bylo to moc milé. Já už to měl uzavřené, stačilo mi to, i když jsem si to užil. Navíc je Tom Holland fenomenální, tak jsem se přenastavil do role fanouška, a najednou mě pozvali zpět. Tobey do toho šel, tak jsem si řekl, že to musím taky. - Aspoň jsi nebyl nejstarší.

- Přesně tak. Ale on byl tak nějak můj Spider-Man, jeho repliky jsem nacvičoval, když jsem studoval herectví. To jsem byl zrovna dost sjetej. Můj kamarád, Terry McGinnis, se mi u toho smál a říkal: „Beztak nikdy nebudeš hrát Spider-Mana, Andy.“ A vidíte, jak to dopadlo. Každopádně jsem se s Tobeym skamarádil a vetřeli jsme se do kina v Los Angeles, když ten film přišel do kin.

Prostě dva bílí týpci ve středních letech, v kšiltovkách a rouškách a užívali jsme si tu chvíli. Takové mimořádné radosti uprostřed pandemie. Ale když už byl člověk v takové roli jednou velmi úspěšný, neděsilo tě s k tomu vracet? Nebylo to rizikové? Byl to pitomej nápad. Fakt jsem se toho experimentu bál. Především teda toho oblečení. - 38letý muž v upnutým kostýmu…

- V tom se vážně nic neschová. Ano, opravdu to nahání strach.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář