Céline Dion – Ashes feat. Deadpool

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:157
Počet zobrazení:12 682

O titulní písni k novému Deadpoolovi Ashes (Popel) od Céline Dion již jste možná slyšeli. Sám Deadpool už ji taky slyšel. A jak se mu líbila, se dozvíte v tomto videu.

Poznámka: Koho nezajímá písnička, ale jen Deadpoolova reakce na ni, nechť si video posune na čas 3:10. Přijdete tím ale o Deadpoolovo taneční vystoupení :-)

Přepis titulků

Co zbývá říct? Modlitby už nefungují. Každé slovo skončí v plamenech. Co zbývá udělat... s rozbitými kousky na podlaze? Ztrácím svůj hlas, když tě volám. Protože jsem se třásla, prohýbala se, dokud jsem se nezlomila.

Sledovala, jak všechny sny v prach se obrací. Nechť krása povstane z popela. Nechť krása povstane z popela. A když se modlím k Bohu, ptám se jen: Může krása povstat z popela? Můžeš použít tyto slzy, abys uhasil požár v mojí duši? Protože já tě tu potřebuji.

Protože jsem se třásla, prohýbala se, dokud jsem se nezlomila. Sledovala, jak všechny sny v prach se obrací. Nechť krása povstane z popela. Nechť krása povstane z popela. A když se modlím k Bohu, ptám se jen: Může krása povstat z popela? Může krása povstat z popela?

Céline. To bylo úžasný. To bylo nejkrásnější vystoupení, jaký jsem kdy viděl. Děkuji moc, děkuji. Ne, já děkuju. Musíme to natočit znovu. Dobře, ale proč? Je to až moc dobrý.

Jo, tohle je Deadpool 2, ne Titanic. Jsi na 11, potřebujeme tě dostat na 5, maximálně 5,5. Zamakáme na tom. Tak poslouchej, tohle jde jen na 11. Tak se s tím smiř, Spider-Mane! Bože, měl jsem radši říct 'N Sync. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ještě byste k tomu mohli přidat video o natáčení tohodle videoklipu, kde Deadpool osobně vypráví, jak je z natáčení (a ze Céline :D ) nervozní. Prostě Deadpool. :D Viz. => DEADPOOL 2 - Celine Dion Having Fun With Wade CLIP (2018) Ryan Reynolds Marvel Movie HD

20

Odpovědět

Vím o něm, během tohoto týdne by se tu snad mohlo objevit :-)

30

Odpovědět

Člověk, co v tomhle videu žehlil její obličej, by měl dostat dalšího Oscara za speciání efekty.

251

Odpovědět

LOL Deadpool v lodičkách! :)))

21

Odpovědět

A já si klidně budu dál naivně představovat, že to fakt odtančil Ryan Reynolds, budu se tomu tiše hihňat a mít z toho radost, stejně jako ze samotnýho filmu, protože Deadpool je prostě boží. :)

121

Odpovědět

To je neskutočné, aký je hype ohľadom toho filmu

151

Odpovědět

To ještě nic není. Vzpomeň si třeba na Avatara.

21

Odpovědět

+WattDaFAQAvatar byl ale ve své době něčím průlomovej. Samozřejmě skřížená Pocahontas s Tancem s vlky, ale co se týče efektů a celého digitálně vytvořeného světa to byl průlom.
Deadpool je fakt jen Spider-man bez superhrdinských klišé...

00

Odpovědět

To nebyl pan Deadpool.
Kdokoliv s jeho postavou a tvrdým tanečním tréninkem, kdo se nebojí podpatků a zvládá rytmus i se špunty v uších, si mohl obléknout jeho kostým. Třeba já.

71

Odpovědět

V té taneční sekvenci pravděpodobně ne, ale na konci videa už ano.
Ono se to moc neliší od filmu, kde za něj v některých scénách taky zaskakují kaskadéři :-)

141

Odpovědět

+marysolTak ještě, že jste nám to oba vysvětlili :-)

310

Odpovědět

Hih, s logikou typu "kdokoliv to mohl zatančit, takže to nebyl Reynolds" bys v technickém oboru pohořel. Nic by ti nefungovalo. P.S: Je to Yanis Marshall
Ryan Reynolds Reveals What Deadpool Would Have Done In ‘Avengers: Infinity War’

01

Odpovědět

+kebabčas: 4:01

00