FrčímeFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:32
Počet zobrazení:3 147
Frčíme (v originále Onward) je nový animovaný film studia Pixar s Chrisem Prattem (Star-Lord) a Tomem Hollandem (Spider-Man) v hlavních rolích. Zaujal vás trailer? A kterou pixarovku máte nejradši?

Přepis titulků

Před dávnými časy byl svět plný zázraků. Dobrodružství číhalo na každém rohu a byl plný magie. Ale nebylo snadné ji ovládnout. Takže svět našel jednodušší způsob žití. Ale já doufám, že je ještě troška magie... v tobě. TÁTA Váš táta říkal, ať vám to dám, až vám oběma bude víc než 16.

Čarodějnická hůl. Táta byl čaroděj! Váš táta byl účetní! OD DISNEYHO A PIXARU - Tohle kouzlo ho vrátí zpět. - Co? Zpět k životu? To není možné. S tímhle je! Já potkám tátu? Nohy! - Pomůžu ti!

- Barley, ne! Tati? Jsou to jen nohy! Nemá vršek! Pamatuju si, že táta míval i vršek! Co jsem to udělal? Ahoj. PŘÍŠTÍ ROK Máme jen 24 hodin, abychom přivedli zpět i zbytek. Jedeme na výpravu! Paráda.

Jedem! OD TVŮRCŮ TOY STORY, ÚŽASŇÁKOVÝCH A COCO - Pojeďme nebezpečnou stezkou. - Ale dálnice je rychlejší. - V dlouhodobém horizontu ne. - Tak jo. Tati, jdeme. Hej! Je po vás! Je po nás! Je po nás! VYDEJTE SE NA CESTU Opatrně, možná tu jsou pasti. Jednorožci!

OBJEVTE SVOU MOC Než zase budeš čarovat, musíš si to natrénovat. Lokty nahoru, nohy od sebe, mírně prohnutá záda. - Lokty. - Snažím se soustředit. - Soustřeď se. - Kašli na to! - Barley! - Ale ne. ČARUJTE Potřebujeme kouzlo, které vytvoří kouzelný most, po kterém se dá chodit.

Pokud uvěříš, že tam ten most je, tak tam bude. Zvládneš to. FRČÍME BRZY DOFRČÍ I DO KIN Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A z který buzeranský p****e si tohle vydloubal.

014

Odpovědět

Jarinine, promiň, ale jsem zadaný, tak zkus hledat štěstí jinde a dej nám prosím svatý pokoj. Díky, zdraví tým VideaČesky :)

81

Odpovědět

jarinine som tvoj fan, chapem tvoju frustraciu

18