LucaFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:24
Počet zobrazení:3 425
Blíží se nová pixarovka a my vám na ni přinášíme nejnovější trailer! Na Disney+ od 18. června.

Přepis titulků

Páni, Luco. Na to se nedá koukat. Jdeš? K hladině se vůbec nepřibližujeme, jasné? Všechny super věci jsou nad hladinou. Chůze. Vzduch. Obloha, mraky, slunce. Ale nekoukej se do něj! Dělám si legraci, rozhodně se koukni.

- Byl jsi v lidském městě? - Jo. Jsem na to expert. Ciao! Hej, pomůžete? Někdo má dneska kliku, co? Hej, nech je být! - Naskočte. - Založte si klub. Pro trapáky. Já jsem Giulia Marcavaldo.

- My outsideři musíme držet spolu. - Jací sideři? Tohle je můj táta. Co s tím asi zabíjí? Všechno, co plave. Máš mnohem parádnější život než já. Myslíš si, že nezvládneš asi tak milion věcí. Potřebuješ jen šanci to zkusit. Něco na vás dvou smrdí.

To je moc nebezpečné. Uvidí nás! - Vím, co s tebou je. Máš v hlavě Bruna. - Bruna? Řekni: „Silencio, Bruno!“ - Silencio, Bruno. - Hlasitěji! - Silencio, Bruno! - Silencio, Bruno! - Slyšíš ho? - Ne, slyším jen tebe. Paráda.

A teď se drž. Silencio, Bruno! Co to s tebou je, stupido? - Dělej, řekni to. - Co to s tebou je, stupido? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

k***a proč je všecko o outsiderech, dělají z nás akorát p****e. outsider je dneska byt vlastně normální

49

Odpovědět

Xardass je dnes nějak aktivní. :D

20