Grindelwaldovy zločiny – finální trailerFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:85
Počet zobrazení:6 650

Dnes vyšel poslední trailer k filmu Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny. Co na něj říkáte? Těšíte se na film, nebo po zhlédnutí traileru očekáváte spíš zklamání?

Přepis titulků

Adresa. - Co tam najdu? - Bezpečný úkryt v Paříži. Proč bych tam potřeboval bezpečný úkryt? Občas se může něco opravdu pokazit, takže je dobré mít místo, kam se uchýlit. Chápeš, na šálek čaje. Bratři... Sestry... Čas se nám krátí.

Mým snem je, abychom my, kteří žijeme pro pravdu a pro lásku... Nagini... Nastal čas, kdy zaujmeme své právoplatné místo ve světě, kde budeme my, kouzelníci, svobodní. Přidejte se ke mně... nebo zemřete. Kouzelnický a mudlovský svět žije v míru už víc než sto let. Grindelwald chce ten mír zničit.

Chcete, abych ho dostal. Abych ho zabil. Brumbále, proč nemůžete jít vy? Já proti Grindelwaldovi nemůžu zasáhnout. Musíš to být ty. Nebývá ti špatně, že ne? Lodě mi nedělají dobře. Budeš v pohodě.

V LISTOPADU Víš, proč tě obdivuji, Mloku? Netoužíš po moci. Zajímá tě jen to, zda je to správné. BUDOUCNOST SE ZMĚNÍ Blíží se doba, NAVŽDY kdy si budeš muset zvolit stranu.

Já nejsem na ničí straně. Co budeš dělat? Něco vymyslím. Mloku, nikdy jsi nepotkal stvůru, kterou bys nemiloval. Dostaňte ho. GRINDELWALDOVY ZLOČINY To je tvůj bratr? Tohle byla možná nejlepší chvíle v mém životě.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Stephen Hawking vo fantasy svete pre detičky s večne priblblo stejným výrazom vo tvári. No dovi-dopo zdravý rozum. Sa čudujem, že existuje kopec infantilných ľudí , ktorí platoa Rowlingovej na živobytie za tieto sračky. Radšej si pozriem starých Krotiteľov duchov než tieto rádoby fantastické bludy, ktoré si myslia že natrieskať film fantastickými tvormi je všetko čo je treba. Popravde som si pozrel jednotku 2-krat. Poprve , keď som bol pripitý a povedal som si no to je teda riadna sprostosť. Keď som vytriezvel a prešiel týždeň, povedal som si, že predsalen dám filmu šancu, veď predsa ak bol Harry Potter dobrý, tak tento prequel nemôže byť až tak zlý a pripisoval som to alkoholu. Pozrel som jednotku znova a ajhľa, s alkoholom to nemalo nič spoločné, dokonca sa mi to zdalo triezvemu ešte ako väčšia CGI debilita.Tak predsa sa mi to nezdalo. O ďalší zážitok s týmto transvestitom nestojím.

11

Odpovědět

Neviděl jsem předchozí díly, tak i tento vynechám.

14

Odpovědět

Já myslím, že po posledním velkém Star Wars si můžeme s klidem říci, že trailer je naprosto irelevantní a hodnocení kritiků jakbysmet.

41

Odpovědět

Ale třeba se taky dozvíme, že jsme sexističtí a toxičtí fanoušci, když si dovolíme napsat, že ta mrňavá Asiatka je příšerně napsanou postavou a ta herečka neumí hrát...

70

Odpovědět

Ak tam nebude súboj medzi Grindelwaldom a Dumbledórom budem veľmi sklamaný.

53

Odpovědět

Myslím, že v tomto díle určitě nebude. Když jsou nachystané další 3. :)

80

Odpovědět

Ale tohle bude v kině fakt epický zážitek

30

Odpovědět

Pul filmu ve tme kvuli mizernemu 3D. Podprumerny reziser, ktery nicim nenadchnul ani v HP serii. Jude Law vypada zajimave, Depp ve sve dalsi genericke zapomenutelne roli. Scenar tezko prekvapi necim jinym nez nejakou chlupatou potvurkou. Obavam se, ze nejepictejsi bude vedlejsi dejova linka s tim tloustikem a pekarstvim. Protoze jak chce drobny mudlovsky zivnostik prosperovat ve svete, kde je kapital volne vycarovatelny to je mi zahadou.

51

Odpovědět

+0_0Od příběhu nečekám nic převratného, bude se sázet na jistotu, to je narážky na HP, narážky na HP a tuna digitálních akčních i neakčních scén + samozřejmě zachránce Kowalski a jiždávnozazenitemDepp.

40