Grindelwaldovy zločiny – Comic Con trailerFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:6 247

Premiéra druhého dílu Fantastických zvířat s podtitulem Grindelwaldovy zločiny se pomalu blíží do kin. Nalaďtte se tímto novým trailerem, který měl premiéru na Comic Conu.

Přepis titulků

Bojím se, profesore Brumbále. Každý se něčeho bojí. Riddikulus! Mloku, jsi na řadě. To je neobvyklé. Pan Scamander se nejvíce bojí... Že budu muset pracovat v kanceláři, pane. Do toho, Mloku.

Riddikulus! Magie rozkvétá jen ve výjimečných duších. A přesto se musíme krčit ve stínech. Ale staré způsoby už nám neslouží. Chápu, slyšel zkazky. Grindelwald má vizi, že ovládne svět kouzelníků.

Žádáte mě, abych ho pomohl dopadnout? Já proti Grindelwaldovi nemůžu zakročit. To musíš ty. Být ve tvé kůži, asi bych také odmítl. Je pozdě. Dobrou noc, Mloku. Ale no tak! UŽ V LISTOPADU Podceňujete své schopnosti, pane Scamandere.

OSUD JEDNOTLIVCE Jejich arogance je naším klíčem k úspěchu. BUDOUCNOST NÁS VŠECH Mudlové nejsou podřadní. Nejsou postradatelní. Jsi příliš hodný, Mloku. Nikdy jsi nepotkal zrůdu, kterou bys nemiloval. Credenci!

Pane Scamandere, myslíte, že pro vás bude Brumbál truchlit? GRINDELWALDOVY ZLOČINY Vy... Vy jste duch? Ne, já jsem živý. Jsem alchemista, a tudíž jsem nesmrtelný. Nicolas Flamel. Jacob Kowalski. Vůbec na 375 let nevypadáte.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vypadá to mnohem zajímavěji než první díl. Akorát už teď mám pár hnidopišských poznámek, chudák ten, co se mnou půjde do kina ;)

40

Odpovědět

1 byla hezká, 2 vypadá zajímavě určitě se těším.
Věřím ale, že všichni by raději viděli příběh mladého Raddla, a končilo by to smrtí Rodičů Pottera věřím, že takový film by měl úspěch :)

92

Odpovědět

Nechápu, co furt všichni mají s tím rychlým střihem v trailerech. Vždyť já abych to stíhal i s titulky všechno vnímat, tak to musím pauznout při každém přestřihu. :(

52

Odpovědět

Já to stíhám v pohodě :D Chápu, že každý to vnímá jinak.

21

Odpovědět

+MUDr. Prof. HuskyKvůli rychlému střihu zůstaneš ve střehu a soustředěný + hudba.
(Reklamy, Hudební klipy, Trailery na filmy a hry)

10