Ani za nicA Very Potter Sequel (S02E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:234
Počet zobrazení:6 837

Je tu další díl muzikálu a s ním i další skvělá písnička. V dnešní epizodě se dozvíte, jak dopadl Sirius a uvidíte, jak se naši hrdinové namotivují na boj proti Dolores Jane Umbridgeové. Přeji příjemnou zábavu. Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Výmaz číslo dva. - Harry... - Harry, jsi v pořádku? Už jsme mysleli, že jsme o tebe přišli, kámo. Jo, mozkomoři tě skoro políbili. Kde... Kde je... Sirius? - Kde je Sirius? - Harry, byly tam stovky mozkomorů. Mý schopnosti stačily jen na to, abych vás popadnul a zmizeli jsme.

- Musíme ho přece najít! Musíme zachránit Siriuse... - Harry, je pozdě. - Cože? - A Umbridgeová je až příliš silná. - Profesore, co budeme dělat? - Vy čtyři tu zůstaňte. Tady budete v bezpečí. Já zkusím sehnat pomoc a informovat ministerstvo... - Ale Umbridgeová pro ministerstvo dělá! - Weasley... musím sehnat někoho, kdo mi pomůže zachránit školu, než poštve Umbridgeová víc mozkomorů na ještě víc dětí. Vrátím se, co nejdřív to půjde.

Přemístit! Opustil nás. Opustil nás! Nemůžem přece nechat Umbridgeovou zničit celou školu. Co budem dělat, Harry? Nemůžem dělat vůbec nic. Cože? Copak to nechápete?

Je po všem! Prohráli jsme, jasný? Sirius je mrtvej. Umbridgeová vyhrála. Škola je ta tam. Je po všem. Hej! Harry Potter, kterého znám, by se jen tak nevzdal. To proto, že Harry Potter, kterýho znáš, je dvanáctiletej superhrdina! Já jsem jen jedenáctiletý děcko.

Jak máme něco udělat, když už není čas? Čas... Chyťte se mě, kamarádi! Co? Draco, co to děláš? Tak dobrá... Doufám, že na sobě máte plíny... protože si teď určitě naděláte do kalhot. Draco, cos to udělal?

- Kde to jsme? - Proč jsem si nadělal do kalhot? To je jen vedlejší účinek cestování rychlostí světla v protisměru. Schovat! A udělat... Nechápu, o čem to mluvíte. Panebože, kdo to je? Asi jsem se zamiloval. Pottere, počkej! Snažím se ti říct, že jsem na vážkách. A jestli tam půjdeš, budeš ve velkém maléru.

- Nesmí tě vidět! - Jasně, Snape... Zadkotrubko. K čertu s tebou. Pottere... - ale nejvíc mě sere... - Snape, můžu vám něco říct? Jistě. Poslyšte... Něco jsem si uvědomil, jasný?

Vy jste žil dost... nevděčnej, nesobeckej, mizernej život. A i přesto, jak moc vás všichni nesnášej... stojíte při Brumbálovi a dáváte pozor na jeho studenty. Nikdy jsem to neřekl, ale... jste skvělej chlap, takže... děkuju. Harry Pottere...

ty jsi hrdina. Chtěl jsem nechat ty Smrtijedy, aby tě zabili... ale teď... radši vystřízlivím a zachráním tě. Děkuju, Harry Pottere - výplode mého pocitu viny. Pottere... to se nás snažíš zavést přímo do záhuby?

Ještě jeden takový kousek a mohlo by se nabourat celé časoprostorové kontinuum! Co to meleš? Kde jsme byli přesně před hodinou? To nevím. Asi jsme museli... ...předstírat, že neseme pizzu! K zemi! A pak mu dám pěstí do ksichtu.

Mně se to moc nezdá, Rone. Kdo to... To jsme my? Ne tak docela. To jsme byli my... ale před hodinou. Byla to naše minulá já! Použil jsem otcův obraceč času, abychom se vrátili v čase.

- Proto jsme si nadělali do kalhot. - Ano. Copak to nechápeš, Pottere? Teď máme čas... - Čas na... - Záchranu Siriuse. Ne, ne, ne, ne, ne, ale... Umbridgeovou nikdy nepřemůžem! Pořád je hrozně silná! Pomáhá jí skupina mozkomorů. Ale můžem použít Patronovo zaklínadlo, co nás naučil Lupin.

Jo, ale k vyčarování patrona potřebuješ šťastnou myšlenku, jasný? A pokaždý, když jsme poblíž těch mozkomorů, jsem akorát supersmutnej. Prostě nemáme ani za nic na světě šanci. Za nic? Teď mě radši poslouchejte. Celejch jedenáct let jsem byl jen vymaštěnec, co bydlel pod nějakejma schodama. Ale letos jsem zjistil, že jsem kouzelník. Jsem slavnej.

Umím lítat a můžu se zneviditelnit... a teď jsem se ku*va vrátil do minulosti! Takže jdi do p*dele, Draco. To je podle mě dost šťastná myšlenka. Protože není ani za nic na světě možný, že bysme neměli šanci, slyšíte? Hlavou se mi žene plno myšlenek a mé srdce bije jako o závod. Mám to pod kontrolou, jsem svým vlastním pánem. Osud mi do cesty neustále staví překážky, ale to mě rozhodně neodradí!

Čelní srážka s katastrofickým scénářem tě donutí prchnout nebo to zkusit znovu. Já beru to druhé. Hlavně nezapomínejte, že tentokrát máme trumfy v rukávech my. Takže nemá cenu držkovat. Ani za nic nezměním svůj názor. Ani za nic se nesmířím s porážkou.

Ani za nic tu nebudu sedět a čumět. Ani za... za nic! Ani za nic nehodlám dělat jenom křoví. Ani za nic se nespokojím s tímhle. Ani za nic mě nikdo nepřinutí vycouvat. Ani za... za nic! Hrajeme na domácí půdě. Jsme ve výhodě, takže se na to můžeme vrhnout!

Čas sice rychle utíká, ale my dobře víme, jak se zbavit všeho zlého. Tak se proberte a jdeme dostat ty mizery. Netvařte se jak pošuci. Jo! Vlítneme na to spolu, teď jsme silnější a lepší. Jestli se objeví problém, tak co? Ani za nic to nenecháme náhodě.

Ani za nic se nevzdáme bez boje. Ani za nic nás neuvidíte sedět na zadku. Ani za... za nic! Ani za nic se tu nebudeme litovat. Vypadněte odsud, jestli nás máte za blázny! Jdeme na to dneska, protože zítra už bude pozdě. Za... za nic. Ani za nic. Za...

za nic. Ani za nic. Za... za nic. Ani za nic. Ani... za... nic! Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Harry: ,,Výmaz číslo 2''. Cóóó? Co to je? :D

210

Odpovědět

tu koncovu pesnicku som rozhodne nemala pustenu jeden krat :D milujem!!

200

Odpovědět

ten konec wow ten song a ja si to pustim jeste jednou :D

190

Odpovědět

Do prčic skvělá písnička a nejlepší ten konec! Whoow :o)

190

Odpovědět

No Way super. A minulí Harry, Hermiona, Ron a Draco taky stáli za to...

190

Odpovědět

nemůžu si pomoct...nejlepší písnička.. :))

190

Odpovědět

Draco má hustej hlas :-D
No Way je pěkná písnička, ale "Nejsi v tom sám" se mi líbila víc

190

Odpovědět

Malý Harry s afro účesom ma hodil o zem :D Draco sa mi páči, keď je takýto podnikavý. Je fajn, že už chodí na WC.

200

Odpovědět

Supr dupr písnička ... Nemůžu jí vyhnat z hlavy... S kámoškou si jí furt zpíváme :D:D

190

Odpovědět

Bože můj:D Stále nemůžu z toho minulého Rona, Hermiony a Draca:D Hermiona nejlepší:D Úžasný díl:)

190

Odpovědět

@Tarranto: Ani nevíš, kolik pottermaniaků knížku nevidělo ani z dálky... Je to až smutný.

190

Odpovědět

Bugher0: Wow, tak to děkuju moc! :-)

180

Odpovědět

Skoro uverila? :D Tys asi necetla 7cku ze? :D

180

Odpovědět

super pesnička
ja som v tom rozhovore s "budúcim" Harrym a Snapom skoro uverila, že je Snape dobrý :D, fakt dobre to zahrali, keď to malo takýto účinok :D

181

Odpovědět

Tak toto bol podľa mňa zatiaľ asi najvydarenejší diel so zatiaľ najlepším songom!

180

Další