Famfrpálový týmA Very Potter Sequel (S01E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:216
Počet zobrazení:6 939

Jak již název dílu napovídá, v Sequelu se konečně dočkáte i famfrpálu, který byl v AVPM úplně opomenut. V dnešním díle sice ještě neuvidíte zápas, ale jednotlivé koleje už dávají do kupy své týmy. Právě kvůli famfrpálu se dostane opět do křížku Lupin a Snape. :-) Pozn.: Boo Radley je postava samotářského rasisty z knihy Jako zabít ptáčka od Leeho Harpera. Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Dobré ráno, Nebelvírští. - Dobré ráno, slečno Changová. - Nechceš pomoct s knížkama? Kouzlení... na prd! Lektvary... na prd! Přeměňování... na prd!

Nejlepší jsou satanistický rituály. Čau, kluci, kam máte namířeno? Ne, ne, ne. Harry a já jdeme na famfrpálový konkurz. Famfrpál? Přece nechcete hrát famfrpál. Mí rodiče říkají, že sport škodí zubům. Mně je to fuk. Proč radši nezačneme chodit do jiného kroužku, který rozvíjí rozum a neškodí zubům?

Můžeme jít do šachového nebo debatního kroužku. Hele, co kdybys šla dělat ty trapný a nudný věci sama? My se vrhnem na ty zábavný a nebezpečný věci. Jo. Nebo bychom mohli dělat něco společně. Ne, Hermíno, nemohli. Protože my s Harrym si chcem užívat a balit holky... a to není možný, pokud tě budem mít furt za prdelí.

Takže... proč si radši nejdeš pokecat s Ufňukanou Uršulou? Protože si myslí, že jsem otravná. Možná s vámi zkusím ten famfrpál. Stejně mě nemůžete jen tak vykopnout ze hřiště. Málem jsem se poblil. Hej, kluci, kdo sem pozval Booa Radleyho? Vypadni ze hřiště, Hermíno! Nedělám si prdel!

Mazej. Tak jo, kluci, kdo je připravenej vyhrát školní pohár? To jsem chtěl slyšet. Tak, proč tu dneska jsme? Famfrpál... nejstarší a nejpitomější ze všech kouzelnických sportů. Někteří možná víte, že nebelvírský tým nevyhrál už 14 let žádný zápas, ale... myslím, že se mnou na postu kouče a s takovýma chlapákama, jako jste vy, nás rozhodně nemůže porazit Zmijozel, Havraspár...

ani Vrzivor. Dobře, kdo z vás už někdy hrál famfrpál? To neva, to neva... Co lítání na koštěti? Už jste někdo lítal na koštěti? - Jen se protahuju. - Aha. Dobrá... už jste někdy v životě hodili nebo chytili míč?

Po mně jednou něco hodili. Jo, máš recht. Nedá se nic dělat. Thomasi, Finnigane... - K vašim službám, guvernére. - Co je, šéfe? Chci, abyste si vzali tyhle pálky a zkusili se s nima mlátit. Budete odrážeči. Nějak takhle?

Jo, Deane. To se ti povedlo. To se ti moc povedlo. Rone, ty budeš brankář. Dobře. Harry. Jo, kouči? Poslyš, Harry... ty budeš tím nejdůležitějším hráčem, jasný?

Vidíš tuhle věc? Říká se jí zlatonka. Během zápasu roztáhne křídla a bude lítat nad celým tímhle obřím staďákem... a ty ji budeš muset chytit. To zní docela lehce. Tak jo. Budeš chytač, Harry. Stejně jako táta. - Vy jste znal mýho tátu? - Jo, znal jsem ho. Dřív jsme hrávali famfrpál spolu.

Nevím, jestli ti to někdo řekl, Harry, ale... já jsem byl tátův nejlepší kamarád. Já myslel, že ten zrádce, Sirius Black, byl jeho nejlepší kamarád. Ne... Kdo... Kdo... Kdo ti... Kdo ti to říkal? Tvůj táta? Po jeho smrti jsem s ním už nemluvil. Dobře.

- To bude asi jen nějakej drb. - Jo. Tak jo, vrhnem se na famfrpál. Vyskoč na koště, Harry. Vyskoč na koště... ať je na tebe můj nejlepší kámoš pyšnej. - A to je kdo? Hagrid? - Ne, není to Hagrid. Snape! Co tady vůbec chceš? Dneska má hřiště Nebelvír. Zamluvil jsem si ho už dávno. Ne podle mých nových pravidel.

Hřiště má teď Zmijozel, aby mohl vyzkoušet svého nového chytače... Draca Malfoye. Draca Malfoye. Tak jo, to je nějaká blbost, jasný? Mám od Brumbála povolení. Možná... možná omylem zamluvil hřiště oběma týmům. To je absurdní! Ty jseš absurdní! Cože?

Řekni mi to znova do očí. - Jseš absurdní! - To je absurdní! Ukaž mi to povolení od Brumbála, jestli vůbec existuje. Fajn, mám ho přímo tady. Drž si... Drž si tu věc dál od mejch věcí, jasný? Promiňte. Omlouvám se. Jak se tam vůbec dostal?

Tak jo, tady. To je ale nehoráznost! Rád bych to probral s Brumbálem osobně. Fajn, tak jdem. Dobrá, tak jdeme. Asi budou chvíli pryč, takž bysme si mohli trošičku zabrnkat. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

super díl, jen malá připomínka - Lee Harper je žena :-)

180

Odpovědět

super, len mi už chýbajú pesničky. Idem ďalej.

180

Odpovědět

"Kdo.. kdo ti to řekl? Tvůj otec?" "No, po smrti jsem s ním už nemluvil." :D

190

Odpovědět

AnnY: V AVPS, a vlastně ani v AVPM, jsem nenarazila na písničku který by se mi nelíbila. :) Ale nejčastěji si asi zpívám tu Umbridge + Brumbál, tu prostě nemůžu dostat z hlavy (taky nechci spoilerovat, ale vy, co jste to neviděli, se vážně máte na co těšit) :)

180

Odpovědět

Obě písničky v dalším díle nemají chybu....já si ji zpívám od rána do večera... :D ale nebudu spoilerovat....mě se líbí: That's absurd! You're absurd! Tell me it in the face! You're absurd! That's absurd! :D A nástup legendární Lauren... :D

190

Odpovědět

Lena: To je svatá pravda :D! Ale chvíli mi trvalo se naučit vyslovovat text, je to trošku jazykolam :)

180

Odpovědět

Edvin: Zkus stáhnout novější verzi Flashe.

180

Odpovědět

Nějak se tu nezobrazují titulky...

180

Odpovědět

Pepa: Další díl má necelých 7 minut.
terentule: Ta písnička je totiž tak strašně jednoduchá až je geniální :)

180

Odpovědět

bude další díl trošku delší???

180

Odpovědět

BugHer0: Tak tak, tu písničku jsem nemohla dlouho dostat z hlavy :D

180

Odpovědět

Klasika :) 10/10

180

Odpovědět

BugHer0: S tím se počítalo že to bude až po AVPS, taková třešnička na dortu... Předem díky, už se těším :)

180

Odpovědět

terentule: Díky, to mi uniklo. :-) Příští je ten s malováním, viď? :-D

Lena: Už jsem tady na webu odpovídal, že to nejspíš přeložím, ale až po skončení AVPS. To bude stejně období sucha, takže můžu překládat bonusový materiály a rozhovory, jak se mi zamane. :-)

180

Odpovědět

Juchů, těším se na příští díl :D! Malfoyův nástup je parádní a taky se mi líbí, jak Lupin hodí míč na Rona jako chytače :D.

Jinak bych opravila titulky - jak Snape přijde, říká: "A to je kdo? Hagrid?" jakožto reakce na Lupinova nejlepšího přítele.

180

Další