Dracova vysněná partnerkaA Very Potter Sequel (S02E13)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:230
Počet zobrazení:7 229

Je tu předposlední díl A Very Potter Sequelu. Všechny dějové linie se pomalu uzavírají, takže si vychutnejte tento desetiminutový díl, jak nejlépe to jen jde. Ve středu se se Sequelem nadobro rozloučíme. :-( Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Zvládli jsme to. Harry, co se stalo s Umbridgeovou a mozkomorama? Všechno je v pořádku. Mám takovej dojem, že tu Umbridgeovou už neuvidíme. Nikdy. U čokoládových žabek! Harry Potter to dokázal! Hurá! Mám hlavu jako střep...

- Krucipísek! - To je Sirius Black! Ne, ne, ne. Pšt! Honem! Někdo zavolejte ministerstvo! - Ale Arture... - Já tam vlastně dělám, že ano? Já hlupák. Počkat! To je v pořádku. Sirius je náš kamarád. Jo, je teď moc hodný.

To je pravda. Ušili to na něj! A navíc je moc pěknej. Ano... ale obávám se, že pro to nemá žádný důkaz. A co říkáte na tohle? Právě se díváte na mrtvolu Petra Pettigrewa, kterého Sirius údajně před mnoha lety zabil. - Může mi někdo říct čas smrti? - Nejsem sice koroner, ale... vypadá to, že byl zabit před 10 minutami a...

- 36 vteřinami. - Díky, Neville. Jak ho mohl Sirius kdysi zabít, když je mrtvej teprv 10 a půl minuty? Jo, proč vypadá tak čerstvě a rozcupovaně? Jo, jak se do tohohle stavu dostal, Lupine? Jo, Lupine! Přesně! Nejspíš to bude práce... toho zlotřilého bradavického jaguára.

To dává smysl! Jo! Ano. Bradavický jaguár... už způsobil letos v Bradavicích plno škod. Obzvlášť v mé pracovně. Lupin by to neměl platit. Ano, kdo to říkal? Nejspíš ten jaguár.

Bůh žehnej jeho rozkošným heboučkým pacičkám, o které zakopává, když se moc rychle rozběhne. Nuže... vzhledem k těmto novým důkazům zde jménem ministerstva kouzel zprošťuji Siriuse Blacka veškeré viny. Hurá! Můj Ronnie! Pojď ke mně, Rone. Synáčku můj. Pojďte sem, mlaďoši.

Vy jste mě zachránili. Mockrát vám děkuju. Není zač, Siriusi. Poslyš, neco mě napadlo... Napadlo mě, že bych mohl letos v létě místo návratu k Dursleyovým... bydlet s tebou. Harry, já jsem bezďák. Můžu bydlet já s tebou? To by se asi Dursleyovým moc nelíbilo.

- Tak kam půjdeš? - To ještě nevím... Byl jsem v base tak dlouho, že bych docela rád začal cestovat. Vždycky jsem se chtěl podívat do Benátek. Když budeš teď nějakou dobu pryč, co kdyby sis vzal na cestu tohle? Accio koště! Kouzlo! Díky, Harry.

Tvůj Kulovej blesk... Hele, Siriusi, nepotřebuješ nějaký peníze nebo tak? Ne, to po tobě nemůžu... Kolik u sebe teď máš? Radši si to vezmu všechno. Bůh ti žehnej. Frčíš se mnou, Lupínku? Jasně, Siriusi. Lupine, vy tu nezůstanete a nebudete nás učit obranu proti černý magii? Ani náhodou, Harry.

Já už jsem vás naučil doslova... všechno, co umím. Mou poslední lekcí bylo, jak dostat padáka. Brumbál mě zrovna vyhodil. Jo. I po tý mojí... falešný historce s jaguárem. Tak dobrá. Budete mi strašně chybět.

Neměj strach, Harry. Příští rok se budem určitě vídat až až. Nemám pravdu, Draco? - Radši budu mlčet. - Dobře. - Naskoč, Lupínku. - Jdu dopředu. - Budeš kapitán. - A je to. Tak... Čaaaaaaaaaaau!

Má hlava! Mám kouzelnou kocovinu. Co jsi včera dělal, Severusi? Myslím, že jsem porušil několik vlastních pravidel. Přiznal jsem svou lásku k Lily Evansové, zachránil jsem Harryho Pottera a zase jsem se vykousnul s Červotočkovou. Severusi, ty jseš rozkošnej. Podívejme se. Dnešek byl rozhodně pozoruhodným dnem, že ano, H.

P. a spol.? Sepíšu o něm článek. Možná se dokonce dostane na titulní stránku Věštce. Hurá! Děti, pojďte pořádně zapařit do Velké síně! A pět, šest, sedm, osm. Hermiona neumí kreslit. - Hermiona neumí vůbec kreslit. - Neumí! Pořád jen čte, takže neumí kreslit.

Nepomůže jí ani knížka "Jak na kreslení". Draco, ty s námi nejdeš? Zřejmě bych tam narazil na své minulé já, takže ne. Tak ahoj. - A Draco... - Jo? Chtěla jsem se zeptat... jestli jste se s tátou vážně vrátili v čase, tak... jak měl ve skutečnosti probíhat náš první rok v Bradavicích?

No... Když nad tím teď tak přemýšlím, zřejmě měl proběhnout přesně takhle. Dává mi to teď mnohem větší smysl. Asi jsme se prostě měli vrátit v čase. Musím se vrátit do lesa a sladit se se svým vlastním časem, takže... Sbohem, slečno Grangerová. - Slečno Grangerová... - Ano? Vím, že ti mé minulé já řeklo pár ošklivých věcí, ale doufám, že mu můžeš odpustit.

Ne, nemohu mu odpustit. Ale myslím, že je načase, abych odpustila tobě. Hermiono, mu... Musím ti něco říct. Ano, Draco? Jsi ta nejkrásnější dívka z celé školy. Vážně? Popravdě tě mám hodně rád.

Draco, co tím chceš říct? Nevrátil jsem se jen kvůli tomu, abych zachránil Harryho. Asi tím chci říct, že... Pokaždé, když se zahledím do těch... tvých nádherných prsíček... mám strach, že přijde pohroma... a mě naprosto okouzlí Hermiona Grangerová. Ne...

Ne... Co? Draco, jsem si vědoma toho, že mám nejmenší sebeúctu ze všech, co v Bradavicích studují, ale... Ale i tak si myslím, že mám navíc. Jasně. Nevadí. Nic se neděje. Malý B si polibky nezaslouží.

V pohodě. - Jsem prostě debil. - Ne... Ne, nemusíš se cítit špatně. Poslyš... Vždycky budeš jedním z kamenů na mé cestě k lepšímu pocitu ze sebe samé. Takže díky, že tam budeš... abych na tebe mohla šlápnout. Čau!

Jo, nic se neděje! Měj se. To je mrcha. Zde je můj nejlepší přítel a vůdce... Malý B. Proč ten smutný obličej, můj králi? To nic. Jen mi ženský dělaj ze života peklo.

Ach, Malý B. Uplynulý rok jsem byl svědkem tvého obrovského růstu. Teď jsi statečný. Jsi udatný. Jsi umělec a hrdina. Malý B... ty jsi husťák. Pardon, to jsem já.

Je to SMSka od Umbridgeové. Copak píše? "Kam jsi zmizel?" "Chybí mi můj malý poník." "Menší než 3." To je srdíčko. Tohoto člověka mám poměrně rád. Malý B, už bychom se měli vrátit do kentauří lesní osady.

Máš pravdu. Nemá cenu tady trčet. Tohle místo jde vážně do háje. Ještě že příští rok přecházíš do Prdkovic. Ty víš o Prdkovicích? Ano... V Jinotaji z tohoto týdne je o nich celý článek. Nechceš si ho se mnou přečíst?

Já nepotřebuji čerpat informace o Prdkovicích z nějakého článku. Můžu ti vylíčit všechno o profesorce McGonagillsové, létající rybě nebo... o Slytherisi Snakeovi a jeho krevní mstě vůči Growlesu Rambálovi. To si ráda poslechnu. Jsem Lenka Láskorádová. No jistě... Ty jsi ta dívka, která ve druhém ročníku záhadně chyběla. Ano.

Nechtěla bys se mnou jít žít do kentauří osady? Jasně. Ještě že s sebou mám plenky do zásoby. Ty nosíš také plenky. Všichni uznávaní kouzelníci je nosí. Ani jednoho z vás nepovezu na hřbetu. Pojďme pěšky. Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy a scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ty Benátky byly narážka na Me and My Dick, nebo to bylo až potom?

190

Odpovědět

jajks ronův otec mutuje :D

190

Odpovědět

Nádherný závěr...

"Ty jsi ta holka, co ve druhém ročníku tak záhadně chyběla, co?" :D

220

Odpovědět

Aaaa Hermiona je fakt mrcha. Ale nakonec Draco našel spřízněnou duši :D

190

Odpovědět

"Siriusi, nemohl bych bydlet u tebe? Harry, já jsem bezďák... Můžu bydlet já s tebou?" Nejvíííííc tohleto :D

210

Odpovědět

@ScreaMaker: No, prý to psali lidi ze Starkid na twitteru a fb :) (četla jsem to od ostatních fanoušků, ne přímo od nich, tak to nevím na 100%). Ta věta plus fakt, že je to ve vesmíru by tomu dost nasvědčovala...no...uvidíme :).

190

Odpovědět

Luna bola úplne perfektná :) som celkom rada, že Draco našiel spriaznenú dušu. Ďakujem za preklad

190

Odpovědět

@terentule: Nebude to Star Trek? Jakto? Sci-fi s hláškou "To boldly go"... No nevadí. Určitě to bude super! :)

180

Odpovědět

Já myselela že je pokračování! Viděla sem fotky s Voldym! :)

180

Odpovědět

Včera jsem to četla a moc se těším, jsem zvědavá, co zase vymyslí. :)

180

Odpovědět

ScreaMaker: Jo, já vím, už jsem to taky na YT viděla, to je bomba :)! Navíc v únoru, to není tak daleko :). Jsem zvědavá o čem to bude, na twitteru jsem četla, že by to o nemělo být o Star Treku ani o Pigfarts :), ale nepochybuju, že to bude minimálně plné narážek :)!

180

Odpovědět

@terentule: Další muzikál bude! Včera vypustili na YT video ohlašující, že v únoru 2011 spatří světlo světa jejich nový projekt se jménem Starship a pravděpodobně budou tentokrát parodovat Star Trek. Nemůžu se dočkat!

190

Odpovědět

Jóó, Hermiona válí :D

180

Odpovědět

Tak to vypadá, že se Umbridgeová nemá v lese špatně... *:D Hermiona byla přímo hezounká.

180

Odpovědět

Jááj, to byl tak smutnej a krásnej díl s úžasným závěrem ;)) btw: menší než 3 ;)

180

Další