Časoprostorové kontinuumA Very Potter Sequel (S02E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:246
Počet zobrazení:5 621

Omlouvám se, že jsem sem díl nepřidal včera v řádném čase, ale opravdu jsem nestíhal. Snad se to už nestane. Už z názvu tohoto dílu vám je asi jasné, že se v něm budou řešit především hrátky s časem. Ale nebojte, nebude to nic složitého a brzy do sebe začne všechno pěkně zapadat. Dnešní díl také určitě potěší všechny fanoušky komiksů. Už brzy uvidíte proč... :-) Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy a scr00chy www.videacesky.cz Moc hezky vám to jde. Pokračujte v práci. S radostí, slečno Changová. Cho, mohla bys nám taky pomoct? Proč? Svůj kartáček jsem dala Deanovi, který teď dře dvakrát víc. Ne, Cho, všichni musíme udělat stejný kus práce. To mi nepřijde moc fér. Z tebe se prostě musela stát malá Umbridgeová, viď?

Dej mi ho. - Chceš Červený pendrek? - Ne, díky. Cože? Nikdo nechce Červený pendrek? Copak se celej svět zbláznil? Bože... Podle mě nejseš jako Umbridgeová, jestli ti to pomůže. Vážně?

Obě jsme šeredné a panovačné a nikdo nás nemá rád! No a? Tak máte nějaký společný rysy. To je jako bys řekla... že Spider-Man a Venom jsou stejný, protože maj stejný schopnosti a stejnej kostým. Ne, ne, ne, ne. Ne. Ale Venom... dovolil, aby z něj kdysi jeho zatrpklost a zloba vůči světu udělala debila.

Zato Spider-Man... by to nikdy nepřipustil. V novinách na něj... vždycky házeli špínu a... Iron Man na něj byl hrozně zlej. Sandman zabil jeho strýčka Bena. Prostě... Spider-Man je úplně plnej... lásky...

a nedopustil, aby se na tom něco změnilo... A té... zrzce... Mary Jane... na něm hodně záleží. I když je to jen ubohej šprt s obrovským čelem. Ona totiž ví... že někde hluboko...

míle pod jeho... obříma prsama... je něco výjimečného. Jo... - Je to můj druhý nejoblíbenější superhrdina. - Druhej? Tůt! Tůt! Mňau! Dopis pro Hermionu Grangerovou! Ptáčku, já jsem Hermiona Grangerová.

Tady ho máš. Tady jsi to nečistila. Díky. - Co se tam píše? - Stojí tu: "Harry Potter je ve smrtelném nebezpečí." To ne... "Přijďte za mnou co nejdříve k učebně jasnovidectví." Podepsán Malý B. Malý B, Malý B... Malý...

- Brumbál! - Brumbál! Já věděla, že chce Umbridgeová Harrymu ublížit! Musíme tam hned teď jít! Tak jo. - Už jsme tu. Profesore Brumbále? - Brumbále? - Kde vězí? - Nevím. Podle vzkazu by tu měl být. - Kde jste, Malý B? - Kdyby jste náhodou nevěděli... To B je zkratka pro mého bimbase.

- Malfoy? - Malfoy? Co tady děláš? - Chceš nás udat Umbridgeový, co? - Ne... Proč bych to dělal, když mi dalo takovou práci vás sem dostat... kamarádi? Počkat, Malý B... Malý Draco! - Ne, pořád to nechápu.

- Jo, nejsme žádný kámoši. Možná ne... prozatím. Poslyšte... Draco Malfoy, kterého znáte a máte tak rádi, leží v zármutku na lůžku ve zmijozelské ložnici. Draca Malfoye, který tu před vámi dnes stojí, jste si asi už zamilovali... ale vůbec ho neznáte. Připravte se.

Za chvíli vám spadnou brady úžasem. Přišel jsem... z budoucnosti. - Cože?! - Cože?! Ano. Z daleké budoucnosti roku 2009. - To je od teď za rok. - Ale jak a proč? Hned vám to povím, slečno Grangerová.

Za rok se totiž stane něco velmi důležitého. Nemohu vám říct co. - Ale následkem je to, že můj otec... - Lucius Malfoy! Přesně tak. Ukázalo se, že se můj otec vrátil v čase. Se skupinou Smrtijedů. A jejich cíl? Zabít Harryho Pottera. Jakmile jsem to zjistil, schoval jsem se do otcovy ledvinky, abych je mohl zastavit.

Fakt? Proč chceš najednou Harrymu pomáhat? Protože... v budoucnosti... jsem moc hodný. Jsem nejoblíbenější kluk na škole, dokonce i Harry Potter mě má rád. To jste si nevšimli, že vám od začátku roku pomáhám?

Nejdřív jsem sehnal Harryho neviditelný plášť a poslal jsem ho Siriusi Blackovi, aby mohl utéct z Azkabanu do Bradavic. No jasně! Dostal dopis od Malého B! Takže Brumbál Siriusovi nepomáhal. Jen se nás snažil krýt. Ale počkat, kde jsi celý rok byl? Žil jsem v Zapovězeném lese. Schovával jsem se u kentaurů. Když zjistili, že znám budoucnost, prohlásili mě vůdcem a uctívali mě...

jako nového boha. Ty jsi ten vůdce, o kterém Firenze mluvil. - Tys ho tu noc poslal, aby nás zachránil. - Přesně tak. Ze všech sil jsem se snažil svou přítomnost utajit kvůli strachu z... narušení časoprostorového kontinua. Ale... můj otec zajal Harryho Pottera, takže jsem musel vyhledat pomoc. Sešlu na něj všechna kouzla, která znám z druhého ročníku.

Mluvím o ždímacích kouzlech, lechtajících kletbách a možná... kdybych chtěl být opravdu krutý... použiji bublinové kouzlo. - Jestli je Harry v úzkých, jdeme s tebou. - Mně se to nezdá. Draco, kterýho známe, měl vždycky nějaký vedlejší úmysly. To je divné... já totiž vážně žádné vedlejší úmysly nemám. Harry je v nesnázích.

Musíme vymyslet nějaký plán. Pokusím se na něco přijít. Honem, vyrážíme. Jo, a Draco... Děkuji! Jsi velmi odvážný. Máš s tím nějaký problém, Weasley? Ne. Ne? Mně se zdálo, že trochu jo.

Možná pěkně žárlíš. Možná proto že jsem starší... a vyspělejší muž, který už umí chodit na mísu a tak dále. Nebo... možná začneš žárlit, až uvidíš tohle. Ano. Pastelkami jsem nakreslil, jak bude vypadat má svatba s Hermionou. Proč na sobě máte skafandry?

A proč vás oddává mluvící lev? To jsou... dospělácké záležitosti. Ty... bys to stejně nepochopil. Jasně... Jak myslíš... Jen pro tvou informaci... v budoucnosti...

ji stejně nezískáš. Takže se ani nesnaž, Weasley. Dvě poznámky, Draco. První... Možná nám chceš fakt pomoct. Druhá... Pořád jseš jen pytel sraček. Teď máš pokakanej nos!

- Sundej to! Sundej ze mě ty bobky! - Přesně tak.

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:D Nejlepší scény, když Hermiona odejde :D

201

Odpovědět

Two! :D:D:D
Ježiš, to s tím nosem bylo awesome!!!! :D ♥

200

Odpovědět

jaj ron takovej uzasny proslov (spider-man) a ona mu jen podekuje a rekne ze je jeji druhy nej superhero...skody :). Bo jak malfoy rika ronovi ze je starsi a vyspelejsi je celkem humor ze ron je asi o pul metru visi...:D. a vyvrcholeni: za druhe (ten prst) milujemmmmmmmm to

200

Odpovědět

lool! Pigfarts znovu na scéně.čekala jsem kdy to příde..:D

190

Odpovědět

Tak to s tím nosem bylo fakt něco. :)

190

Odpovědět

To jsem si myslela, že má Draco jiný vkus! =D Bezva díl

190

Odpovědět

Tak přemýšlím, kdo je Hermionin nejoblíbenější superhrdina... :D

190

Odpovědět

... a teď máš pokakanej nos :D bóže Ron je cool

180

Odpovědět

Takže Dramione? Skvelý diel. Dracov nástup bol super. A žiadne postranné úmysly :D

191

Odpovědět

"These are mature things, you wouldn't understand." Jedna z mých oblíbených hlášek :D ten konec mě dostal, úplně jsem na něj zapomněla :-D

190

Odpovědět

Dnes pro mě trochu slabší, ale Draco super jako vždy :)

180

Odpovědět


Odpovědět

Perfektní díl, už se těším na další !!

180

Odpovědět

Libovka! :D dospělácký věci, žádné vedlejší úmysly, chození na mísu a tak dále :D povedenej díl! Těším se na další! :)

180

Odpovědět

8.30 - konec... největší nářez :D :D :D :D

180

Další