Velký BA Very Potter Sequel (S01E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:252
Počet zobrazení:5 684

V dnešním díle se dozvíte, kdo je tajným ctitelem Umbridgeové (i když je vám to jasné) a také se dočkáte jedné chytlavé písně. Podle mě se jedná o jeden z těch slabších dílů, ale jsem zvědavý na vaše názory. Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Tak dobrá, děti. Užijte si to v Prasinkách. Jo! A nenechte se zabít Siriusem Blackem. Mamča má s těmi rošťáky pořádné problémy, že ano, Velký B? Kdyby vás to zajímalo, to B je můj bimbas. Brumbále... to vy jste mi poslal ty hledíky, že ano?

- No jo. - To bylo tak milé. Jsem přece ředitel. Je mou povinností zařídit, aby se tu všichni zaměstnanci cítili jako doma. Tak co myslíte, Umbridgeová? Co kdybychom odsud vyrazili ke Třem košťatům a já bych vám objednal tradiční bradavický uvítací body shot? Brumbále! Opravdu děláte body shoty se všemi učiteli?

Jen s těmi pěknými. Brumbále! Já se z vás červenám. Vážně? Vsadím se, že jste ten typ, kterému všichni muži pořád něco kupují. Jsem si jistá, že vás všechny ženy prosí o zásnubní prsteny.

Cože? Mám rád váš zvrácený humor. Já mám ráda vaše tajuplné řeči. Asi se dá očekávat, že spolu budeme skvěle vycházet. Vy nejste jako obyčejní Joeové, Jimové, Timové nebo Johnové. A se vsadím, že jste díky těm svalům z bronzu nikdy nemusela prchat před nebezpečím.

Můžu s jistotou říct, bez pochyby, že to nebude trvat dlouho... a budeme bez sebemenších výčitek rádi, že jsme spolu začali tak skvěle vycházet. Pojďte za mnou, Umbridgeová. Božínku, to je ale nóbl podnik. Podívejme se na ty urostlé mladé džentlmeny. Copak to bude, Brumbále?

Jen bradavická uvítací specialita. Dva body shoty. Už se nesou. Brumbále, to je tak šílené. Já mám plno šílenejch nápadů. Když už jsem u toho, Umbridgeová, už jste někdy zkusila žaberník? Můžem si trochu dát a pak skočit do našeho tajného bazénu. Tajný bazén? Kde ho máte?

V sedmém nebi, drahá! V sedmém nebi! Vy jste ukázkovým příkladem. Například... božínku, jste tak silná! - Co to do mě vjelo? - Jen mi lichotíte. My dva spolu tak skvěle vycházíme. Takhle jsem se ještě nikdy necítila. - Jak?

- Vystrašeně. Jste tak známý a vyrovnaný. Škoda mluvit. Drahá, to jsem jen já, Brumbál. Tak se uklidněte a přiznejte si to. Občas se cítíte jako chlap. - Jako chlap? Vážně? - Nepochybně, drahá! Brumbále. Ano, pane, vy jste jediný profesor, od kterého bych chtěla dostat školní trest.

Umbridgeová, vy jste krásná čarodějka, - od které bych si chtěl nechat postavit stan. - Však vám ho postavím. Jdu ke dveřím! Vy půjdete mnohem dál! Tak jako tak se nemůže nic stát... když spolu tak nestydatě a báječně vycházíme. Brumbále?

Než pokročíme někam dále... chtěla bych se vám s něčím svěřit. Vážně? Ještě nikdy jsem nebyla s žádným mužem. Poprvé to může být s mužem hodně děsivé. U mě to rozhodně platilo. Ale Grindelwald mě prostě vzal za ruku a řekl: "Neboj, Brumbálku."

"Buď v klidu a nech se unášet proudem, chápeš?" Brumbále... vy přesně víte co říct, abych se cítila... kouzelně. Většina mužů mi vůbec nerozumí. Já myslím, že my dva si rozumíme perfektně... pane Umbridgi. My spolu budeme skvě-skvě-skvěle...

Budeme spolu skvě-skvě-skvěle... Skvěle vycházet! Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy, scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak musim rict ze tenhle dil se me zdal naopak totalne suprovej :D Bezvadny, tak skvely herci, ja sem se teda vyborne pobavila!! :)

180

Odpovědět

"Jen těm pěkným.."
"Oohh... Brumbále :D " Z toho jsem vážně mrtvá :D Navíc má Francii :DDD Trošku mi tam ale chybí Voldy :// :D JInak je to naprosto úžasný :D

190

Odpovědět

jen dodám, že onen "cloud 9" který brumbál zmiňuje je pravděpodobně narážka na seriál Sabrina mladá čarodějnice (Sabrina the teenage witch)
-mrak9 byl dá se říct klub v druhé říši (říše čarodějů)

z překladu, i z reakcí diváků v sále vidím, že si toho asi moc lidí nevšimlo:-)

180

Odpovědět

mne Dumbledore znie ako Doubledoor :D :D :D :D

180

Odpovědět

Dolores je skvelá, ale Voldemort mi chýba. On sa niekde preháňa s Quirellom na kolieskových korčuliach :D Duet s Dumbledorom bol perfektný. Ďakujem za titulky

190

Odpovědět

Ta tohle byla naprosto skvela pisnicka! A Joe Walker je k sezrani at hraje cokoliv :D Krasa, musim si to dat jeste jednou!

200

Odpovědět

Tak já naopak musím napsat, že tohle je pro mne jeden z nejzábavnějších okamžiků AVPS a totálně mne rozsekal! Miluju tenhle song a málem jsem spadl ze židle, když jsem ho viděl poprvé. Nehledě na to, že je perfektně hudebně napsaný a i choreografie nepostrádá vtip a humor. Díky za skvělý překlad - myslím si, že je z něj určitě zřetelné, že Dumbledooore :-) si myslí o pohlaví Umbridge své :-)

180

Odpovědět

ten Joe Walker je fakt sexy, sice ma trochu stve ze hra rolu muzatky :D ale aj tak je super

190

Odpovědět

Super překlad :) Plánujete i překlad Little White Lies?

180

Odpovědět

Také chválím, mě se tenhle díl moc líbil. Mám moc ráda Joeho Walkera, sice jako Voldemort byl pro mě o chloupek lepší, ale i takhle je úžasnej. Díky za překlad :)

180

Odpovědět

super, mohlo to byť dlhšie, a teším sa na Harryho a Draca :D

180

Odpovědět

úžasná pesnička :] Fakt súhlasím, že Dumbledore má úžasný hlas, spolu s Hermionou, ich najradšej počúvam :) Ale ja nemôžem z tých Dumbledorových šľapiek, čo má obuté :D :D
Super diel

190

Odpovědět

Já bych tedy řekl, že tohle je jeden z nejlepších dílů VPS, které jsme zatím měli možnost vidět. Ta písnička je prostě dokonalá a herecké výkony taky.

180

Odpovědět

Slabší byl kvůli té délce a kvůli absenci některých postav :) Těším se na další!

180

Odpovědět

Ten chlapík co hraje Umbridgeovou je dokonalej. Jako Voldemorta jsem ho sice měl radši, ale i tady je naprosto úžasnej. Rozhodně je z nich nejlepší

180

Další