Starostlivá mamčaA Very Potter Sequel (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:275
Počet zobrazení:6 749

Dolores Umbridgeová je na scéně a chce vysvětlit všem děvčatům pár základních pravidel. Sice z ní jde na první pohled strach, ale sami uvidíte, jaká je to hodná a starostlivá mamča. :-) Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Jestlipak to není zku*venej Harry Potter... Naposled jsem tě viděl, když jsi byl roztomilý nemluvně. Koukám, že jseš teď stejnej sexy kanec jako tvůj táta. Vy jste mýho tátu znal? To si piš. Dokonce i tvou mámu. Oba dva chodili do Nebelvíru, když tady studovali. Ale nepamatuju si, kam je zařadila šála... Kam jste byl zařazenej vy, když jste přišel do Bradavic?

Gay jako poleno. Aha, ty se ptáš na Moudrý klobouk. Do Nebelvíru, Harry. Měl bys bejt hrdej, protože Nebelvír je kolej dobráků. Hustý. Jdi uložit to svý roztomilý tělíčko do postele, ty nezbedo. Dobře. Nashle, Brumbále. Ahoj! Tak dobrá, Brumbále.

Pojďme na kutě. Zařazování těch malých bastardů už mám po krk. Šálko... Co je? Někteří jsou vážně bastardi. Ten mrňous Draco Malfoy bude pěkná osina v nosu. Ale, Šálko... Ale, Brumbálku. No tak, pojďme se do tvé pracovny věnovat Feng Shui. No jo, asi mi chybí vodní element.

Poběž za mnou. Ehm! Děvčata, vím, že to je váš první rok v Bradavicích... a také vím, že jste možná trochu nervózní nebo vystrašené, ale, děvčata, já jsem tu, abych učinila váš pobyt v Bradavicích tak "naprosto božím", jak jen to půjde. Protože já nejsem jenom učitelka nebo "vrchní vyšetřovatelka"...

Ve skutečnosti jste pro mě... jako mé dcerušky. A to ze mě dělá vaši mamču. A jsem velmi milující a starostlivá mamča. Takže abychom spolu vycházely a v poklidu tenhle rok přežily, stačí, když budete dodržovat pár naprosto základních pravidel. Pravidlo č. 1: Žádní chlapci...

pokud to nejsou hezouni. Pravidlo č. 2: Žádný alkohol... pokud se se mnou nepodělíte. Nechte toho, děvčata. Jsem zlobidlo. A pravidlo č. 3: Žádné párty... pokud není Umbridgeová pozvaná.

Děvčata, děvčata, děvčata... Díky vám se cítím mnohem mladší. Mnohem mladší. Ale teď vážně, děvčata... jestli vás načapám s nějakými chlapci nebo s alkoholem, urvu vám ta vaše roztomilá prsíčka. Přesně tak. Od teď tu budeme věci dělat po mém. Od teď tu budeme věci dělat po umbridgeovsku!

Omlouvám se. Rozplakala jsem tě, ty malá baculatá sv*ně? Nic se neděje. Lidské slzy jsou naprosto přirozené. Popravdě, když jsem byla ještě malá holčička, sršely mi slzy z očí v jednom kuse. Ale jednoho dne mi moje maminka řekla: "Dolores, dcerko... polož ten tvarohový dort.

Zahoď to fondue! A zvedni se z toho gauče, dceruško. Vstávej!" Sednout! A od té chvíle jsem všechno, co mi přišlo pod ruku, začala zvedat až nad hlavu! A nejedla jsem nic jiného než proteinové nápoje, sokolí vajíčka a šutráky! Protože vám řeknu, děvčata, že světu dnes vládnou muži. A pokud chcete uspět, musíte být silnější než muž. Musíte být ženská!

Já jsem ženská! Poslouchejte ten rachot! Tak honem na nohy, děvčata! Vstaňte a seřaďte se! Vypněte hrudníky! Medvědice musí chránit svá malá medvíďátka! A na to já dohlédnu. A aby se mi to povedlo, trochu vás zocelím. Dnešním dnem počínaje, uděláte každý den pět set kliků. Až na vás, Cho Changová.

Vy nemusíte vůbec hnout prstem. Jupí. Jo, protože si všichni už teď myslí, že jste dokonalost sama. Že ano? Doufám, že ano, protože jsem jim nedala žádný důvod, proč by si to myslet neměli. A navíc je i vtipná! No není to zas*aná princezna, děvčata? Copak ji všechny ku*va nemilujem? Lekce č.

1, děvčata: Malé mrchy jako ona dostanou vždycky, co se jim zamane, zatímco vy se budete muset vzájemně sežrat, abyste přežily. Protože takhle to na světě prostě chodí pro malé odporné ropuchy, jako jsme my! Chci říct... jako jste vy! Děvčata... upalujte si nahoru vyčistit ty své běloučké perličky. A jestli vás po 21.

hodině načapám venku... s radostí vám vrazím kulmu do těch vašich roztomilých prdelek. Protože přesně to dělala mamča mně, takže to klidně svým dcerkám také udělám! Zhasnout! Překlad: BugHer0 Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

sakra! já stále nemůžu z joeova těla!♥

200

Odpovědět

Ten Joe Walker je fakt skvělej :-D Mmm a to tělo :-P

200

Odpovědět

totally awersome :DD
Voldy hrá aj umbrigku? :DDDDDD

180

Odpovědět

Ty jo, Ubridgeová...ona má na hlavě dort?! xD Nebo co to je? (O_o)

180

Odpovědět

Dioptriar:Naprosto souhlasím, jako Umbridge je celkem v pohodě ale jako Voldy byl naprosto boží(a já nevim co všechno ještě :))

180

Odpovědět

mimamo: Právě že mně přijde, že se k sobě Joe s Brianem jako Voldy s Quirrelem skvěle hodili. Umbridgeová a Seamus jsou sice fajn, ale V+Q byli o něco lepší...

180

Odpovědět

wow on je sexy i jako umbridgeová :D dala bych si říct :D

191

Odpovědět

Mám radšej Voldyho, ale aj ako Dolores je božský. Trochu nudnejší diel, ale zábavný.

191

Odpovědět

bože, ja toho chlapa miluju ;DD podle mě zatim nejlepši scena z celeho very potter sequel ;D jdu na dalši :D:oP

182

Odpovědět

Midu: Díky, opraveno.

180

Odpovědět

Děkuju za překlad a jen tak mimo, drobná chybička co nevadí: 2:40 má "nepozdělíte" místo "nepodělíte".:)

180

Odpovědět

moc se těšííííím na dalšííí díl a kdyžtak tak navšivte můj blog,sice není moc dobrej ale postačí http://harrypotterwizard.blog.cz/

180

Odpovědět

preboha, ja som tej Umbridgeovej bojím :D

180

Odpovědět

Fourto: Tak to bohužel neporadím. Že by někomu nešly titulky v přehrávači z overstream.net, jsem ještě neslyšel.

180

Odpovědět

Umbridge hraje skvele, ale Voldy byl proste Voldy... chybi mi... Dude (Voledemort) I totally miss you, realy fuckin miss you

180

Další